Její tajemství E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč Nápověda Jsme transparentní

Uznávám, zpackala jsem to.Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci.Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala.Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci… Přejít na celý popis

Tiffany Reiszová: Zlodějka minulosti Když se Cooper McQueen po noci strávené s neznámou kráskou druhý den probudí, zjistí, že byl okraden. Zmizela ale jen jediná věc: láhev bourbonu za milion dolarů... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Uznávám, zpackala jsem to.
Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci.
Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala.
Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru.

Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge?

Sdílet 0

série
Objekty touhy 5. díl z 6
Další ze série
2. Její třešničky
3. Jeho zákusek
4. Jeho balík
5. Její tajemství
6. Její keřík
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Erotické romány
Témata
romantika erotika pro ženy
Nakladatel
Kontrast
jazyk
čeština
Počet stran
240
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 152 hodnocení čtenářů

66× 5 hvězdiček 47× 4 hvězdičky 32× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Maykaty.books registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tak jo. Na tuhle knihu jsem se těšila jak somálské dítě na…. okay, to by bylo moc černý, tak jak kočička na svoje mléčko. Bezlaktózové, jak jinak. Knihu jsem měla poctivě v předobjednávce. Takže když mi cinkl z-box, tak se mi hned šlo do práce lépe. Z-box mám totiž hned u ní a nebudeme si na nic hrát, je to jediná motivace do ní chodit. Kdo by potřeboval platit nájem, nebo třeba jídlo? Eh. O čem kniha je? Ve zkratce: chudá matka žádá o práci, na pohovoru ji “budoucí nesnesitelný šéf” řekne, že nepřijme někoho, kdo má dítě (eh?) a tak mu svojí dceru zatají. (Celkem wtf moment, v reálu by tohle asi úplně neprošlo). Pak je tam spousta trapných situací, láska, zrada, že mu lhala, protože jeho ex ho “rozbila” a nakonec happyend? Netuším, přečtěte si to. Víc vám neřeknu. I když konec asi tušíte. Tedy pokud umíte napočítat minimálně do pěti. Celou sérii Objekty touhy od Bloom miluju, ale abych pravdu řekla, tento díl mě zklamal. Jako úplně to není na naštvanou recenzi, ale na síň slávy to taky není. Stále je pro mě na prvním místě Jeho balík. Kniha mě celkem nudila. V ostatních dílech se to vtipy jen hemží, tady je ticho po pěšině a do čtení jsem se nutila. Což je vzhledem k mému čtecímu bloku jen další hřebíček do pomyslného hrobu. Ještě jedna špatná kniha a skočím z budovy Dobrovského. Jódlováního tam moc není (ten by to asi zachránil), takže pokud někdo nemá rád v knize přílišné erotiky, tak je tahle kniha pro něho ideál. Kdybych neměla již zmíněny čtecí blok, asi bych ji za den přečetla. Takhle mi přečtení trvalo dva dny. Někdy by zase měl vyjít další díl do série Objekty touhy, Jeho/její/jejich křoví (netuším), tak snad mě překvapí. Koupím si ho tak jako tak, protože když už jsem se sérii začala, tak zase neskončím, že? Moje OCD by mě zabilo.

  Přečíst více
 • Luci A. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  kniha se mi líbila, oddechovka :-)

  Přečíst více
 • Petra Pecníkova registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knihu jsem četla už dávno. Moc mě nezaujala

  Přečíst více
 • Lucie registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Po téhle knize jsem sáhla, protože jsem chtěla něco nenáročného a vtipného a to Penelope umí. Od začátku víte, jakým směrem se to bude ubírat a jak to skončí, ale stejně jsem si tu knihu užila.

  Přečíst více
 • @books_by_dee registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Knížky od Penelope Bloom mě baví, jsou vtipné a vždy obsahují nějakou tu fajn hot scénku, ale nečekejte žádný literární skvost. Pro mě to vždy splní to, co v danou chvilku potřebuju. V Tajemství jetaková směsice prvků – šéf x podřízená, předstíraný vztah, tajemství – Violetina dcera. Možná toho bylo moc, možná ne – ale dle mě to byla jedna z těch povedenějších PB knih. ⭐️Bylo to krátké čtení, vtipné, žádné velké drama, takže pokud hledáte něco podobného, tak určitě po knížce sáhněte. Za mě super, že se opět potkáváme s postavami z minulých knížek – ale určitě nevadí pokud jste předchozí knížky nečetli. To, co jsem postrádala u Banána – nějakou reálnost, vtip a chemie – tak tady to byl pravý opak (až teda na to, že ji nabídl 100.000 plat, když neměla zkušenosti), ale reálné to jinak určitě bylo, vtipných scének bylo několik a chemie, no ta byla cítit od prvního kontaktu hlavních postav.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 194 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora