Její keřík E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč Nápověda Jsme transparentní

Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík.A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka.Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek.Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“.Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo.Byly za můj… Přejít na celý popis

Julie Caplinová: Vila v Itálii Romantické útěky Julie Caplinové nás tentokrát zavedou pod horké středomořské slunce na tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík.

A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka.

Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek.

Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“.

Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo.

Byly za můj keřový průšvih zodpovědné moje hormony? Asi bych se nedivila, kdyby tomu tak opravdu bylo. Když jsem poprvé potkala Harryho Barnige, můj mozek se přepnul do módu neadrtálky. Trápily mě ponižující představy, v nichž mě praštil po hlavě a unesl do jeskyně. Přišla jsem o velkou část slovníku a možná mi ukápla i slina.

Ale nemohla jsem se na to soustředit. Na něj. Potřebovala jsem tuhle práci, abych mohla splnit sen své mladší sestře. Dosud jsem v profesionálním a soukromém životě dokázala všechno pokazit, ale jsem pevně rozhodnutá, že tohle vyjde.

Takže, když mi pan Idol ženských srdcí nabídl, že mi pomůže zvládnout moji neúmyslnou uměleckou kariéru, nemohla jsem mu říct ne.

Sdílet 0

série
Objekty touhy 6. díl z 6
Další ze série
2. Její třešničky
3. Jeho zákusek
4. Jeho balík
5. Její tajemství
6. Její keřík
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Kontrast
jazyk
čeština
Počet stran
256
datum vydání
1.01.2022
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Jedná se o takovou menší knižní jednohubku, která se perfektně hodí jako čtení na dovolenou. Nemusíte u toho moc přemýšlet, pouze se uvolněte a nechte stránky pod svýma rukama plynout.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.9 z 5 141 hodnocení čtenářů

47× 5 hvězdiček 50× 4 hvězdičky 26× 3 hvězdičky 14× 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • @books_by_dee registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Poslední díl série Objekt touhy a pro ty co je Penelope Bloom baví, tak je to klasické odpočinkové a romantické počtení s nádechem erotiky, které vás skvěle pobaví. Šestý díl Její keřík je kupodivu docela slow burn, kdy k nějakému fyzickému kontaktu dojde až ve 3/4 knížky, to u Penelope není zrovna obvyklé. A ano, děj je předvídatelný. A ano, je to story jako z pohádky, ale prostě vás to baví číst dál a fandíte hlavní dvojici. Já jí řadím na bramborové místo v oblíbenosti (po třešničkách, tajemství a zákusku).

  Přečíst více
 • Strawberry registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Pohodové čtení, ale ze všech dílů mi přišel nejslabší. Bylo to ale vtipný na odreagování. Líbilo se mi ale to, že do úplného konce byly stále zmiňovaný postavy z předešlých dílů a postavy navazovaly na sebe.

  Přečíst více
 • Lucie Pluskalová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Dobré pokračování této série knih. Knihu jsem přečetla jedním dechem za pár hodin. Bohužel mi nepřišla tak vtipná jako třeba první- druhý díl, ale dobrá je. Nenáročná četba.

  Přečíst více
 • Věra Reňáková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Bohužel u tohoto dílu jsem zklamaná. Skoro celou knihu se probíral jeden špatně ustřihnutý keř a nic víc. Jak chtěla Nell prorazit jako umělkyně to nechápu. Bohužel z ní spisovatelka udělala totální trdlo a ve všech směrech. Prostě jsem ji nepřišla na chuť. Kdyby se jí nenaskytla příležitost u prachatých vlivných lidí, neměla by šanci vůbec. Ani vlastně nevěděla jak to všechno funguje, jen byla viděna u keře, jak lelkuje a to Harryho upoutalo natolik, že se do tohoto trdla zamiloval. Pak ji vedl životem správným směrem a ona stejně skoro nic nechápala. No to se podle mě prostě moc nepovedlo. Nehledě mi chybělo špičkování, smích a pobavení jako u předchozích dílů.

  Přečíst více
 • Chillies registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Lehký žánr. Lehké čtení. Pěkný příběh. Navazující na předchozí

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 194 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora