Hra na schovávanou E-kniha

Hra na schovávanou E-kniha

Součástí série: Anton Brekke 6. díl z 6

E-kniha

 • Ihned ke stažení

319 Kč s DPH
Běžně 359 Kč Nápověda Jsme transparentní

Anton Brekke se vrací se sedmým případem, z něhož opět tuhne krev v žilách.Všechno nasvědčuje tomu, že uprchlý sériový vrah Stig Hellum se po dvou letech vrátil a začal opět zabíjet.K první oběti se brzy přidá druhá, jenže detektiv Anton Brekke s parťákem Magnusem Torpem nemají jedinou indicii, která by je k dopadení vraha přiblížila. Místo… Přejít na celý popis

Šokující výprodej COŽE, BOŽE?! Tolik knížek, které z akcí neznáte, ceny začínající na 9 Kč! V našem knihkupectví v OC Forum Ústí nad Labem probíhá ŠOKUJÍCÍ VÝPRODEJ. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Anton Brekke se vrací se sedmým případem, z něhož opět tuhne krev v žilách.

Všechno nasvědčuje tomu, že uprchlý sériový vrah Stig Hellum se po dvou letech vrátil a začal opět zabíjet.

K první oběti se brzy přidá druhá, jenže detektiv Anton Brekke s parťákem Magnusem Torpem nemají jedinou indicii, která by je k dopadení vraha přiblížila. Místo odpovědí přibývají jen další otazníky a jména na seznamu podezřelých. Při pátrání po tom, kde se Hellum celé dva roky skrýval a kdo mu pomohl k útěku, se ukazuje, že v předchozím vyšetřování jsou značné nedostatky.

Že by do všeho byl zapleten někdo od policie? Nebo snad spisovatel, který tvrdí, že sériový vrah je jeho přítelem, a právě o něm vydal knihu?

A jak k rozluštění případu přispějí záhadné pohlednice z norských výletních lodí, které dostaly rodiny obou obětí?

Sdílet 0

série
Anton Brekke 6. díl z 6
Další ze série
2. Pokoj stínů
3. Mstitel
4. Predátor
5. Lovci štěstěny
6. Hra na schovávanou
kategorie
E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Severské detektivky
Témata
vyšetřování sériový vrah
Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
464
datum vydání
1.01.2024
 • Tomáš Lesk Tomáš Lesk

  Po pěti přečtených knihách už jsem mohl s jistotou prohlásit, že Jan-Erik Fjell je pro mě jedním z těch autorů, na jejichž novinku se pokaždé těším. A nejinak tomu bylo i u šesté části případů jeho svérázného detektiva Antona Brekkeho. Nadaný norský spisovatel už opakovaně dokázal, že je mnohem víc než jen pouhá alternativa k slavnějšímu Joovi Nesbømu. Jeho tvorba je osobitá a detektivky, které píše, dávají většinou notně zavařit oněm šedým buňkám mozkovým. Navíc bez nějaké přebytečné nebo samoúčelné brutality. To vše ještě okořeněno špetkou suchého humoru. Jak si tedy Fjell stojí se svou novinkou? Podařilo se mu osvědčený recept nyní už pošesté zopakovat, nebo jeho psaní vyčpělo?

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.9 z 5 13 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.5 z 5

 • Jitka Eliášová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha perfektní, poutavá, napínavá. Předčila očekávání. Doporučuji.

  Přečíst více
 • Jaromír Drahoňovský registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Mám všechny knihy ve své knihovně a tedy i přečtené - dá se říci jedním dechem. Hra na schovávanou je i se čtenářem, který by mohl podlehnout svodům na odhalení "aktéra" - hybnou silou všech událostí. Závěr je ovšem / alespoň pro mne byl/ překvapivý. Doporučuji, je fakt dobrá.

  Přečíst více
 • Martin registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tento díl ze série mi přišel překvapivě dost ukecaný. Překvapivě proto, že dva další, které jsem doposud četl (Práskač a Lovci štěstěny), mi naopak velice vyhovovaly svou přímočarostí a držení se linie příběhu, což mám v krimi žánru rád a tento autor vypadal, že přesně tak píše. Chváli jsem to i nedávno v recenzích, načež se ukázalo, že šesté volné pokračování je toho opakem. Tam to spíš vypadá jako v telenovele, kde hlavní linie příběhu jen sem tam problikne, ale gró spočívá v úplně zbytečných odbočkách a nepodstatných vycpávkách, kterými se čtenář musí prokousávat, aby se hnuly ledy a příběh se posunul. Škoda, přesto dávám 4 hvězdy, protože když autor chce, psát umí a čte se jedním dechem.

  Přečíst více
 • Jana Šimečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Anton a Magnus jedou dál a tenhle správně spletený příběh o dvou liniích hodně bavil. Na konci jsem se lehce ztratila, protože mi přišel trochu uspěchaný.

  Přečíst více
 • Josef Procházka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Již předešlá kniha byla perfektní, ale tato je skutečně ještě lepší. Nevím jestli série bude pokračovat, ale laťka je hodně vysoko. Brilantně napsaný thriller, napínavý až do překvapivého konce. Vřele doporučuji.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora