Cesta na vrchol E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

Extrémní podmínky, vášeň silnější než strach a touha jako kyslík.Livii a Daniela spojuje společný cíl – dobýt nejvyšší vrchol Země. Výstup na střechu světa pro ně má být očistou, rozloučením s minulostí a šancí na nový život. Ale vášeň, která se mezi nimi v těchto krajně nepříznivých klimatických podmínkách zrodí, je jako lavina – nemůžou a ani… Přejít na celý popis

Mona Kasten: Křehké srdce Jsou si tak blízcí, a přesto jako by je dělil celý svět. Emotivní milostný příběh Mony Kasten pokračuje! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Extrémní podmínky, vášeň silnější než strach a touha jako kyslík.

Livii a Daniela spojuje společný cíl – dobýt nejvyšší vrchol Země. Výstup na střechu světa pro ně má být očistou, rozloučením s minulostí a šancí na nový život. Ale vášeň, která se mezi nimi v těchto krajně nepříznivých klimatických podmínkách zrodí, je jako lavina – nemůžou a ani nechtějí jí uniknout, i když tím riskují celý svůj dosavadní život. Ani na chvíli však nezapomenou, že dobytí samotného vrcholu je teprve polovina cesty.

Román Eweliny Dobosz je plný nezkrotné touhy, která rozpustí i himalájský ledovec.

Sdílet 0

Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
296
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 27 hodnocení čtenářů

18× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Diana Rodová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nádherná knížka. Doporučuji přečíst!

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Yveta Chaloupková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Opět moc pěkné čtení. Vždy ráda doporučím tyto žánry romantiku s erotikou.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Melicharová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tato kniha je hodně zajímavá. V příběhu nejde ani tak o sexuální vrchol jak napovídá obal knihy. Ale o jiný vrchol. Příběh je plný napínavých příběhů až do samého konce. V příběhu se oběvuje násilý, obchod s bílým masem. Horolezeství lásku a sex. Určitě doporučuji přečíst.

  E-kniha, Red, 2022,

 • 5 z 5 hvězdiček Nikola Přikrylová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nádherná kniha, která poukazuje na to, jak se sny a touhy dají plnit. Hlavní hrdinové lásku k sobě měli lehkou. Stránky na konci knihy s Maruškou mě šokovali. Nečekala jsem takový konec s Robertem a Maruškou. Knihu můžu doporučit.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Melicharová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Krásná kniha plná emocí. Hlavní hrdiny spojuje společná vášeň a to jsou hory, ale jejich sesta na vrchol bude plná nástrah a boje o holý život..

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Věra Reňáková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  CESTA NA VRCHOL - EWELINA DOBOSZ Extrémní podmínky, vášeň silnější než strach a touha jako kyslík. Livii a Daniela spojuje společný cíl – dobýt nejvyšší vrchol Země. Výstup na střechu světa pro ně má být očistou, rozloučením s minulostí a šancí na nový život. Ale vášeň, která se mezi nimi v těchto krajně nepříznivých klimatických podmínkách zrodí, je jako lavina – nemůžou a ani nechtějí jí uniknout, i když tím riskují celý svůj dosavadní svět. Ani na chvíli však nezapomenou, že samotný vrchol je teprve v půli cesty. V první řadě mě nadchla obálka a anotace - dobýt nejvyšší vrchol Země. Můžu říct, že jsem od toho očekávala daleko víc. Měl to být drsný výstup, však na Everest se určitě neleze tak lehce jak bylo psáno v tomto díle. Spíše to bylo nalákání a převážně tam šlo o milostné stránky protagonistů. Trochu to zvedla část přiznání minulosti a odkrytí zločinů arogantního přítele. Konec byl strašně urychlen zbytečně, mohla autorka trochu víc rozepsat i tu část se sestrou. Trochu mě to mrzelo, že nebyl prostor pro sestřino vysvětlení jak se vše odehrávalo. Tajemství umřelo s jejím činem. Na závěr to nebylo zas tak špatné, ale myslím, že by to malinko sneslo pár stránek navíc. Kdo má rád trochu erotického výstupu, vřele doporučuji.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Aneta Kotasová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Příběh horolezectví velmi zajímavý pro někoho, kteří nevědí. Přečtení za pár hodin, velmi dechberoucí příběh a rozvíjející se vztah mezi hlavními postavami. Polské autorky patří mezi mé oblíbené a opět nezklamala.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 4 z 5 hvězdiček Dana Zimmermannová /Hnedovlaska.s.knihou registrovaný uživatel

  Kdo je milovník POLSKÝCH autorek, tak mu nemohla uniknout i tahle u nás nově vycházející kniha od Eweliny. Kniha je standalone s uspokojovým epilogem. Miluji, když má příběh epilog a vše je krásně uzavřené. Níže vám v bodech knihu blíže popíšu. Děj knihy byl díky tématu horolezectví velice zajímavý. Samotná autorka se o horolezectví zajímá a tak popis je velice autentický. Příprava byla vážně popsána skvěle. Příběh se točí kolem výpravy na Mount Everest. Daniel je slavný a zkušený horolezec a Everest je poslední velká hora, kterou musí zdolat. Zároveň má v zádech i stín tragicky zesnulé přítelkyně. Livi je amaterská horolezkyně, která ovšem má veliký sen si na Everest vylést. Je spolumajitelkou firmy spolu se svým snoubencem. Z něj jsem měla už na začítku velice smíšené pocity. Díky sponzoringu se Daniel a Liv seznámí... a tady začne jejich společná cesta plná vášně a odhodlání bojovat za lásku.V knize se neustále něco děje a postupně se odkrývá minulost hl. hrdinů. Nemůžu se ovšem zbavit dojmu, že jsem čekala malinko větší drama při výstupu na Everest a i na samotném konci knihy. Bylo takové rychlé... ale to jsem si všimla, že je asi znak POLSKÝCH autorek. Hlavní dvojice je Livie a Daniel. Mají hned na začátku chemii, která je jako neviditelná mašle k sobě táhne. V knize mají řadu erotických scén... naštěstí Daniel měl rozum a při výstupu na Everest myslel na ocharnu svých reprodukčních orgánů. Oprvadu lechtivých scén je v knize hodně. U hlavních hrdinů byla klíčová otázka i jejich minulost/současnost. Livii se stala v minulosti šílená věc a odhalení na konci jsem nečekala. Můžu dokonce konstatovat, že jsme byla v šoku. Její snoubenec je klasický tyran/psycho a egoista. Ovšem chápu i Livi, že je velice těžké se od takového toxického člověka odpoutat. Pro Daniela mě bolelo srdce. Prošel si opravdu bolestivou zrátou své přítelkyně a postupem času se i odhalují okolonosti její smrti. Hlavní dvojice je do sebe bezhlavě zamilovaná... ale na mě to možná bylo nějak moc rychlé s tím miluji tě. Ale lásce se nedá poručit. Jejich láska zdolala Everest... co muže být více romatického. ❤️ Knihu hodnotím 3,5/5 ⭐. Po Anne Szafrańské a Paulině Świst jsem měla laťku velice vysoko. Ewelina píše velice dobře.. Ale klíčové okamžiky v knize autorka velice rychle ukončila a byloto na mě rychlé. Ovšem ten popis výstupu na Everest a samotné téma zápletky bylo skvělé.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika Vočadlová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Cesta na vrchol - @ewelina_dobosz_ *************************************** Moc děkuji @knihydobrovsky a @sberatelka.knih za možnost knihu zrecenzovat i za milý vzkaz. Obálka: 5* Hlavní postavy: 5* Děj: 5* Dnes začnu neobvykle hodnocením obálky. Dávám vysoké hodnocení, protože tyto barvy jsou mými oblíbenými a jsem tak zaujatá Zlehčuji to, miluju obálky, které jsou buď jednoduché a hrají si s barvami (například knihy od Mony Kasten) nebo naopak obálky, které absolutně zachycují hlavní myšlenku knihy. A to je zde splněno. Kniha pojednává o mladé ženě, která má před svatbou s velmi úspěšným spoluzakladatelem jejich vlastní společnosti. Může se to zdát idylické, ale rozhodně se nejedná o klasické lovestory. Jednoho dne totiž do jejich firmy přijdou žádat o financování muži s vášní pro horolezectví, kterou s nimi právě hlavní hrdinka sdílí. Ta, dlouhodobě nešťastná se rozhodne projekt financovat za podmínky, že se expedice na nejvyšší horu světa přidá. Kniha se následně zaměřuje na dvě roviny. Ta první řeší vztah hlavních hrdinů, jejich minulosti a to, jak je ovlivňují v současnosti. Jde o vztah nabitý nejen romantikou, ale také poměrně drsnou erotikou, kdy obě tyto stránky jejich vztahu jsou citlivě propojené a ani jedné nemáte při čtení přemíru. Druhá rovina se pak zaměřuje na horolezectví, přípravu na výstup, proces výšlapu samotného. Pro mě to bylo téma skvěle zpracované, kdy vše bylo jasné a srozumitelné i pro úplného neznalce. Horolezectví příběh dvou mladých lidí doplnilo o zajímavosti a přidalo ději na akčnosti. Zároveň kniha neobsahuje nudné vsuvky týkající se tohoto obtížného koníčka, takže děj ani neruší. Co se mi opravdu líbilo je, že se v knize neustále něco děje. Nemá nudné vsuvkové kapitoly. V závěru knihy, který mě dokonce nejen překvapil, ale i zaskočil jsem litovala, že kniha nemá více stran. Knihu řadím mezi ty, které bych velmi ráda viděla i zfilmované. Celkové hodnocení: 5* z 5*

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

 • 5 z 5 hvězdiček Eva Urbanová registrovaný uživatel

  Knihu mě zaujala svou krásnou obálkou. Jednoduchá, přesto krásná a to i ze zadu. Příběh se odehrává částečně v Polsku, částečně výstupem na Mount Everest. Příběh není jen o dvou zamilovaných lidech a jejich lásce. Je o spoustě bolesti v minulosti, kterou si v sobě oba hrdinové nesou. Zda a jak se s ní vyrovnají už záleží jen na nich. Daniel i Livie jsou prostě krásný. Ne jen tělesně, ale hlavně duševně. Moc moc jsem jim celou knihu fandila. Jejich cesta vůbec nebyla lehká. A teď nemám na mysli jen samotný výšlap na osmitisícovku. Jejich láska a přitažlivost byla tak hezky uvěřitelná. Zamilované scény přesně tak jak mám ráda. Žádná přeslazenost ale ani vulgarita. Užívala jsem si každé písmenko v knize. Prostředí hor je opravdu drsné, vždy tam bude cítit něco mezi nebem a zemí. Ze situace, která se Danielovi při sestupu z Mount Everestu stala, mě mrazilo. Neskutečně silný zážitek. Bála jsem se o ně. Kdybych někdy lezla na hory, tak jedině s Danielem. Konec byl hotový uragán citů. Stránky jenom lítaly, abych věděla, jak to dopadne. Knihu doporučuji, čte se skvěle, neotřelý námět. Tleskám.

  Kniha, Red, 2022, 9788027710669

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda