Nové vydání Dobro.druha je konečně tu!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nové vydání Dobro.druha je konečně tu! - titulní obrázek

Letos již druhé vydání vašeho milovaného knižního magazínu spatřilo světlo světa. Vzhledem k současné situaci, kdy spousta z nás trávila nebo ještě tráví čas především doma, jsme se rozhodli opět pro elektronickou verzi Dobro.druha, který je k dispozici zdarma kdykoliv a kdekoliv, aniž byste pro jeho získání museli opouštět své obydlí. A na jaké články se můžete těšit tentokrát?

Fanoušci Stranger Things budou skákat radostí

Pokud i vy patříte k těm, kteří zhltli všechny 3 série této popkulturní radosti nabité nadpřirozenými jevy, zhltnete naši speciální stranu věnovanou knižním prequelům ze světa Stranger Things.

>> Vstoupit do světa Stranger Things <<

Procestujte svět s naší imaginární cestovkou Prz Tempo Mapje

Chybí vám možnost cestování do zahraničí? Teskníte nad zrušenými plány na letní dovolenou? Nezoufejte! Naše redaktorka Sabina, která kreativními nápady přímo hýří, si pro vás připravila dokonalý výlet, pro jehož uskutečnění nemusíte vytáhnout paty z domova! A co víc? Jedná se o poměrně netradiční . místa, na která vás žádný běžný průvodce neupozorní.

>> Vyrazit na výlet << 

Tipy na knižní klenoty pro čtenáře Young Adult

Bije vaše srdce pro Young Adult literaturu? Hledáte inspiraci pro svěží čtení? Pak je tento článek přesně pro vás!

>> Nechat se inspirovat <<

Rozhovor s Petrou Dvořákovou

Vrány, Chirurg nebo třeba Dědina - to jsou knihy od fenomenální české autorky, Petry Dvořákové, kterou jsme pro vás vyzpovídali. Jak probíhá její tvůrčí proces, kde bere inspiraci a od koho nejčastěji slýchá negativní reakce na svou tvorbu?

(...) často mi prababička vyprávěla, jak pracovala na poli od rána do večera, na děcko neměla čas, položila ho na mez a nechala ho uřvat až do usnutí. To určitě nebylo jednoduché. Máme málo času, ale o to větší odpovědnost neseme jako rodiče za to, jak s ním naložíme.

>> Přečíst rozhovor <<

Ale to není vše!

Těšit se můžete na rozhovory s dalšími zajímavými autory jako je například Jeremy Finley nebo Emily A. Duncan, na novinky z nakladatelství, dozvíte se, jak vzniká kniha a samozřejmě nechybí ani tradiční tipy na zábavné deskové hry nebo soutěž o krásné ceny. Tak na nic nečekejte a začtěte se do nového čísla magazínu Dobro.druh!

 

Dobro.druh 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet