Rok kohouta

Kniha ( pevná vazba )

Jak prohrát maraton

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Jak prohrát maraton

Jeans Story - Retro Blue

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 219 Kč

Jeans Story - Retro Blue

Autobiograficky laděný román je drásavě upřímnou výpovědí ženy, které se rozpadne život a ona hledá sílu, s níž by ho dokázala znovu poskládat dohromady. Hovoří o rozpadu rodiny i o dalších krizích, tvůrčí a osobní, které se říká krize středního věku. Tereza Boučková z nich hledá východisko bolestně, ale taky nekompromisně, především k sobě. Rok… Přejít na celý popis

Sara Cate: Klub zhýralců: Pravidla lásky Ona je hodná holka. On je majitel sex klubu, kde můžete bezpečně prozkoumat všechny své výstřednosti a touhy. A také otec jejího bývalého přítele.. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Autobiograficky laděný román je drásavě upřímnou výpovědí ženy, které se rozpadne život a ona hledá sílu, s níž by ho dokázala znovu poskládat dohromady. Hovoří o rozpadu rodiny i o dalších krizích, tvůrčí a osobní, které se říká krize středního věku. Tereza Boučková z nich hledá východisko bolestně, ale taky nekompromisně, především k sobě. Rok kohouta je cesta od naprosté beznaděje k osvobodivé odvaze.

Sdílet 0

Nakladatel
Odeon
Rozměr
135 x 208 x 26
jazyk
čeština
Počet stran
336
Vydání
3
isbn
978-80-207-1901-0
Vazba
pevná vazba
datum vydání
6.05.2019
ean
9788020719010

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

2.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Alena registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

    Bohužel jsem nedočetla. Autorka nepoužívá rozlišování přímé řeči, o to hůř se kniha čte. Děj i příběh by mohl být zajímavý, ale nějak se mi to špatně četlo, tak jsem to vzdala. Zkusím ještě nějakou jinou knihu.

    Přečíst více
  • Eva Francová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

    Autobiograficky laděný román je upřímná výpověď ženy, které se rozpadne život a ona hledá sílu, s níž by ho dokázala znovu poskládat dohromady. Rozpad rodiny, tvůrčí krize, krize středního věku. Autorka hledá východisko, někdy s drsným humorem, někdy s velkou depresí. Kniha je vlastně deníkovým zápisem autorky, kde najdete její tok myšlenek, její činy, ale i ukázky z jiných děl, které ona právě čte, které filmy zhlédla, jaké divadla navštívila. Téma rozpadlé rodiny a řešení, jak dál fungovat, mě moc bavilo, je to téma, které mě zajímá. Určitě si budu o autorce zjišťovat i další věci. Bohužel mě nebavil styl, jakým byla kniha napsána. Způsob zpracování. Možná mi vadila absence přímé řeči, možná to, že se hodně situací opakovalo. Chvílemi jsem se musela i nutit do čtení. Ale i přesto si chci pořídit další knížky autorky, protože ve mně knížka vyvolala emoce a zanechala další zájem.

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 268 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora