Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
402 Kč s DPH
Běžně 449 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
The spectacular new novel from the bestselling author of JONATHAN STRANGE & MR NORRELL, 'one of our greatest living authors' New York Magazine Piranesi lives in the House. Perhaps he always has. In his notebooks, day after day, he makes a clear and careful record of its wonders: the labyrinth of halls, the thousands upon thousands of statues… Přejít na celý popis
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
VoucherThe spectacular new novel from the bestselling author of JONATHAN STRANGE & MR NORRELL, 'one of our greatest living authors' New York Magazine Piranesi lives in the House. Perhaps he always has. In his notebooks, day after day, he makes a clear and careful record of its wonders: the labyrinth of halls, the thousands upon thousands of statues, the tides that thunder up staircases, the clouds that move in slow procession through the upper halls. On Tuesdays and Fridays Piranesi sees his friend, the Other. At other times he brings tributes of food to the Dead. But mostly, he is alone. Messages begin to appear, scratched out in chalk on the pavements. There is someone new in the House. But who are they and what do they want? Are they a friend or do they bring destruction and madness as the Other claims? Lost texts must be found; secrets must be uncovered. The world that Piranesi thought he knew is becoming strange and dangerous. The Beauty of the House is immeasurable; its Kindness infinite.
4.5 z 5 8 hodnocení čtenářů
6× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Eliška Kubicová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Je to velmi chytře a citlivě napsaná kniha. Je krásná, záhadná, napínavá i smutná. Od první stránky mě fascinovala popisy prostorů i vyprávěním a pohledem na svět. Je v ní skvěle využitá deníková forma, aniž by příběh byl kdykoli nudný nebo zdlouhavý. Je to knížka, ke které se stále vracím - je v mnoha ohledech uklidňující a podněcuje k zamyšlení. Audiokniha je brilantně namluvená a doplněná zvuky a jednoduchým hudebním doprovodem. Mohu porovnat pouze s finskou verzí audiok. a ta nemá ani z poloviny tak výtečnou atmosféru a mluvené slovo, jako se to povedlo v České verzi.
Veronika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Fabtasy v style N.Geimana ale ovela ovela lepsie.
Eliška Kubicová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu poslouchám po několikáté. Je skvěle namluvená a je doprovázená zvuky a jednoduchou hudbou. Stojí za to si ji poslechnout.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....