Mít pro co žít

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Podezřelý

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Podezřelý

HUMORNÝ ROMÁN O ZÁRMUTKU, NADĚJI A SÍLE MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ |  Andrew se kvůli těžkým životním ztrátám a pořádné dávce zklamání uchýlil do jednoduchého a bezpečného světa, který tvoří jeho práce, starý byt, pár virtuálních přátel, modely vláčků a tisíckrát ohrané desky. Jediné, co mu život trochu komplikuje, je původně nevinná lež, do níž čím dál… Přejít na celý popis

Darcy Coates: Limitovaná edice Strašidelné domy Kdo se rád bojí, nesmí si nechat ujít knížky Darcy Coates. První tři díly její hororové série Strašidelné domy nyní vycházejí v limitované edici s až děsivě krásnou ořízkou! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

HUMORNÝ ROMÁN O ZÁRMUTKU, NADĚJI A SÍLE MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ | 

Andrew se kvůli těžkým životním ztrátám a pořádné dávce zklamání uchýlil do jednoduchého a bezpečného světa, který tvoří jeho práce, starý byt, pár virtuálních přátel, modely vláčků a tisíckrát ohrané desky.

Jediné, co mu život trochu komplikuje, je původně nevinná lež, do níž čím dál víc zabředává a která mu postupně způsobuje nemalé problémy, s nimiž se musí vypořádat, aby si tento svět ochránil.

Svou samotu si střeží až do chvíle, kdy mu do cesty vstoupí nová a rázná kolegyně Peggy. Právě tehdy si uvědomí, jak zoufale potřebuje přítele, protože trpí obavou z toho, že ho jednou potká stejný osud, jako lidi, s jejichž smutnými příběhy se každodenně setkává ve svém povolání. Andrew najednou chce mít pro koho a pro co žít, a tak musí sebrat všechnu sílu a vybočit ze zajetých kolejí, které jsou za ta léta velmi hluboké. Avšak možná že když podstoupí riziko, že by mohl přijít o všechno, co je mu drahé, získá něco, v co už ani nedoufal.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
Rozměr
142 x 207 x 35
jazyk
čeština
Počet stran
320
Vydání
1
isbn
978-80-7585-672-2
Vazba
pevná vazba
datum vydání
17.08.2020
ean
9788075856722

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.9 z 5 34 hodnocení čtenářů

16× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Erika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Jsem hlavně "hororový, kriminálkový a thrillerový" typ. No nezavrhuji ani jiné žánry. Tuhle knihu jsem si koupila díky doporučení a nelituji. Zajímavý námět a navíc se kniha moc dobře četla.

  Přečíst více
 • Ivana Bartošová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Moc zajímavá knížka. Na začátku si o hlavním hrdinovi myslíte, že je to totální blbec a jak že se mu povedlo se takto zamotat do svých lži. Na konci ale všechno pochopíte. Četlo se mi moc dobře a doporučuji

  Přečíst více
 • Kateřina Javorská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Moc hezký příběh, dobře se čte. Určitě doporučuji

  Přečíst více
 • Nela ( IG: Copata.knihomolka) registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  V knihkupectví bych tuto knihu obešla obloukem, protože její obálka moc nenaláká a přiznám se, že jsem si myslela, že bude spíše o nadšeném přírodovědci s láskou ke kachnám. Jak já jsem ráda, že jsem se spletla! Hlavní hrdina má opravdu zajímavou práci v sociálních sužbách. Jeho práce je ohledání bytu po mrtvých a hledání odpovědí na finance, identitu a rodinu. S takovým zaměstnáním jsem se setkala poprvé a musím říct, že to příběhu dodalo úplně jiný směr. Upřímně, slyšeli jste už o něčem takovém? Příběh je plný jak smutných, tak ironicky veselých okamžiků. Obsahuje ten druh ironického humoru, jež nemusí sedět úplně každému, ale já jsem se u toho opravdu upřímně zasmála. Smutné i šťastné okamžiky byli v dokonalé rovnováze a kroužili kolem neotřelého hlavního hrdiny. Jeho zájmy a přístup k životu jsou obyčejné a nijak zvlášť nevyčuhují z běžného života. A možná proto mi tak padl do noty. Po dlouhé době někdo, kdo není bohem vyvolený s předepsaným happyedem. Má skvělou přemýšlivou mysl a břitký humor. Líbilo se mi, že autor zabředl také do navazování vztahů přes internet a jejich přenos do reálného života. Vztahy jsou křehká záležitost a internetová přátelství jsou zázrak dnešní doby. Tato knížka vyžaduje vhodnou dobu (skutečně musíte být v dobrém rozpoložení), ale určitě stojí za pozornost. Hodnotím 4/5 a knížku doporučuji.

  Přečíst více
 • LH registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Nedokázala jsem se do knihy začíst, pro mne nezajímavý děj, nedočetla jsem....

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda