4.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Zdena a Jiřina jsou nerozlučné kamarádky, které nežehrají na svůj pokročilý věk a chtějí si zbytek života pořádně užít. Ulítávají na erotické seznamce, vychutnávají si víno, hledají vášeň v mužské náruči – a klidně kvůli tomu všemu ujedou na kole sto dvacet osm kilometrů. Cestu jim komplikuje jen zdravotní stav Zdeny, která trpí počáteční fází… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
AKCE Pod sněhem
-
15 roků lásky
-
10 ZA 500,- Lada u ledu
-
Alžběta a Nina
-
10 ZA 500,- Před povodní
-
10 ZA 500,- Dcery
-
Listopád
-
AKCE Chirurg
-
Majonéza k snídani
-
Bestseller Šikmý kostel 2
-
Marta v roce vetřelce
-
AKCE Houbařka
-
AKCE Hotýlek
-
Hvězdy na cestě
-
Plachetnice na vinětách
-
Skutečná
-
AKCE Věci, na které nastal čas
-
Ukradené dětství Kamily
-
Chci tě mít ve skříni
-
Dlouhá trať
-
Slepá mapa
-
Zuzanin dech
-
AKCE Plachetnice na vinětách
-
Mlýn
Zdena a Jiřina jsou nerozlučné kamarádky, které nežehrají na svůj pokročilý věk a chtějí si zbytek života pořádně užít. Ulítávají na erotické seznamce, vychutnávají si víno, hledají vášeň v mužské náruči – a klidně kvůli tomu všemu ujedou na kole sto dvacet osm kilometrů. Cestu jim komplikuje jen zdravotní stav Zdeny, která trpí počáteční fází Alzheimerovy choroby. Tu však, aspoň na chvíli, zažene omamná vůně trávy. Kdy jindy se odvázat než teď?
- Nakladatel
- MOTTO
- Rozměr
- 115 x 185
- datum vydání
- 12.01.2021
- isbn
- 978-80-267-1949-6
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 271 g
- datum dotisku
- 14.10.2021
- ean
- 9788026719496
- Počet stran
- 208
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
-
Jiří Klimeš
Dramedie, kombinace dramatu a lehkého humoru, to je to, co mám rád a čeho si vážím. Autorka se drží přesně v tomto ranku žánrů a já tleskám. Poté, co dokončím aplaus, přijde první slzička. Jestli to bylo spíše díky vtipu či dojetí, už neřeším. Obojího je tam docela dost. I když je to na moje poměry docela krátký příběh, skrývá v sobě mnoho.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 12 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 1.0 z 5
-
Taťana Hůlkova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Houpačky jsem měla rychle přečtené. Kina se četla sama jsem zvědavá na Vířivku
Přečíst více -
Eva Francová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Příběh dvou kamarádek – Zdeny a Jiřiny. Již nejsou nejmladší, ale zbytek svého života rozhodně nechtějí prosedět někde doma. Hledají nové výzvy a třeba i mužskou náruč – nejen na erotické seznamce. A dostávají i různé bláznivé nápady – vydat se na kole 120 km a počátečního Alzheimera začít léčit trávou. Život se prostě musí prožít. Tak tohle byla knížka, jakou už jsem dlouho nečetla :-D Od začátku neskutečně vtipná (některé pasáže musíte brát s nadhledem). Když jsem knihu četla v čekárně u lékaře, musela jsem si dávat pozor, abych se tam nezačala smát nahlas Je to jízda od začátku až do konce. Nejsou zde žádná hluchá místa, celou dobu si čtení budete užívat. Kromě vtipu Vás tu zasáhnou i části s vážným tématem, které však k životu patří a knížku skvěle doplňují. Celkově je to hodně ze života, i když ne každý si na takový život troufá. Knížka se četla úplně sama, je skvěle napsaná. Při čtení jsem si dokázala představit, že by byl příběh zfilmovaný, úplně jsem ho viděla před očima. Pokud hledáte knížku, u které se opravdu zasmějete, tak Houpačky rozhodně doporučuji.
Přečíst více -
Jana Kestlerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nádherná kniha, krásně se čte, příběh ze života. Ukápla mi i slza. Mohu jen doporučit.
Přečíst více -
Draha registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Úžasná kniha od úžasné spisovatelky. Pro všechny co zapomínají žít a plnit si sny.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Atomové šelmy: Aréna – Keksík, mutanti a nebezpečná obchodní výprava | RECENZE
-
Sněgoňová napsala detektivku, Hanišová se pouští do politiky – 6 novinek od českých autorek
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Můry: něžné poletování kolem těžkých témat | RECENZE
-
Pošta Jindekde: magický svět, kde se vzpomínky posílají poštou | RECENZE
-
Co číst po Heated Rivalry? 8 romancí, které zaplní prázdné místo po Shaneovi a Ilyovi
-
Maková pole – kniha, která se stane vaším osobním terapeutem | RECENZE
-
Struny naděje rozehrávají příběh o traumatu, lásce a druhých šancích | RECENZE
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE