Popel a duše

Autor Ava Reed

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Praze se říká zlaté město, ale Mila v ní vidí nekonečné množství šedi. Má totiž zvláštní schopnost: dokáže předvídat smrt. Lidé, kteří mají zemřít, ztrácejí v jejích očích veškerou barvu. V zoufalé snaze zbavit se tohoto prokletí se zaplete do boje mezi světlem a temnotou. Brzy zjistí, že nebe a peklo jsou úplně jiné, než si představovala. Kterou… Přejít na celý popis

Co poslouchat na dovolené či při cestě tam? Audioknihy se slevou až 50 % Připravili jsme pro vás akční nabídku audioknih, které si můžete pustit do uších při dlouhém cestování, když máte hlučné sousedy na ubytování, před spaním nebo třeba na pláži. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Praze se říká zlaté město, ale Mila v ní vidí nekonečné množství šedi. Má totiž zvláštní schopnost: dokáže předvídat smrt. Lidé, kteří mají zemřít, ztrácejí v jejích očích veškerou barvu. V zoufalé snaze zbavit se tohoto prokletí se zaplete do boje mezi světlem a temnotou. Brzy zjistí, že nebe a peklo jsou úplně jiné, než si představovala. Kterou stranu si vybere?

Již 12 let ohrožuje svět nerovnováha. Ve skutečnosti ji drží pohromadě rovnováha dobra a zla, světla a stínu, lidí a věčných. Úkolem Věčných je zachovat tuto rovnováhu. Ašer je doma v říši temnoty. Drží se stranou všech intrik, dokud jeho starý nepřítel Tariel náhle neprojeví zájem o lidskou dívku: Milu. Asher zjistí, že Mila má zvláštní schopnosti. Schopnosti, které by člověk vůbec neměl mít. A brzy stojí před těžkým rozhodnutím: Bude chránit dívku, kterou miluje, i když to může uvrhnout celý svět do chaosu?

Sdílet 0

Nakladatel
CooBoo
jazyk
čeština
Počet stran
320
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.4 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

 • Tereza Eliška Dušková Walterová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Z knihy jsem nebyla zrovna nadšená. Ze začátku jsem vůbec nerozuměla o co jde. Je znát, že autorka má vztah ke Starému Městu a hodně se soustředila na místo spíš než na postavy a strhující zápletku. Přišlo mi, že autorka nemá k postavám příliš velký vztah, protože ani jako čtenář jsem si k postavám skoro žádný vztah neutvořila. Skoro si je ani nepamatuju. Nebylo moc zřejmé, jaký kdo je. Spíš nemastný neslaný. A co se týče fantasy světa, nepřišlo mi to dostatečně propracované. Je to škoda, protože nápad to byl zajímavý.

  Přečíst více
 • Veronika registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha je plná nezodpovězených otázek a málo věcí je tam rozvedených. Začátek je tajemný, kdy jsem chtěla číst dál, abych zjistila, co se teda děje, ale pak už jsem se spíš musela nutit. Zápletka měla potenciál, ale kniha mi přišla "duchem prázdná".

  Přečíst více
 • Jana Škutková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Jsem z této knihy v rozpacích. Na začátku jste vhození do děje, ve kterém jsem se špatně orientovala. Vůbec jsem nechápala co se tam děje. Neříkám, námět je zajímavý, ale kniha mohla být více rozpracovaná. Prakticky se děj rozjede až ke konci knihy a žádná otázka není zodpovězena.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora