Pán věže

Autor Anthony Ryan

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Druhý díl trilogie Stín krkavce. Tváří v tvář hrozbě musí i ta nejváhavější ruka nakonec pozvednout meč. Vélin Al Sorna je unavený z války. Ve službách Sjednoceného království a Víry prošel bezpočtem bitev. Jedinou odměnou mu však byla ztráta lásky, smrt přátel a zrada krále. Po pěti letech v alpírském žaláři touží … Přejít na celý popis

Letní obří KNÍŽKODEJ | Čtení do 99 Kč Stovky knih za maximálně 99 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Druhý díl trilogie Stín krkavce.

Tváří v tvář hrozbě musí i ta nejváhavější ruka nakonec pozvednout meč.

Vélin Al Sorna je unavený z války. Ve službách Sjednoceného království a Víry prošel bezpočtem bitev. Jedinou odměnou mu však byla ztráta lásky, smrt přátel a zrada krále. Po pěti letech v alpírském žaláři touží po návratu domů a klidném životě bez válek a vražd.

Revinou jedinou touhou je však vrazit Vélinovi na uvítanou v rodné zemi nůž do srdce. Zničil její rodinu i její život. Nic ji neodradí od krvavé pomsty – dokonce ani hrozba vpádu nejmocnějšího nepřítele, jakému kdy království čelilo.

Jakmile však vzplanou válečné ohně, z protivníků se stávají spojenci, a co bylo dříve pravdou, mění se v lež. Pokud má být království zachráněno, musí Reva přijmout budoucnost, jakou si nepředstavovala, a Vélin se musí znovu ponořit do minulosti, kterou by nejraději pohřbil.

Anthony Ryan (nar. 1970­) pochází ze Skotska, vystudoval historii, žije a pracuje v Londýně. Dlouho byl zaměstnán v britské státní správě a po úspěchu svého prvního románu Píseň krve (2013; česky Host 2014) začal psát na plný úvazek. Bestsellerovou trilogii Stín krkavce po druhém dílu Pán věže (2014; česky Host 2015) završuje kniha Královna ohně (2015). První dva díly trilogie vyšly také jako audiokniha. Novou fantasy sérii otevírá knihou The Draconis Memoria: The Waking Fire (Oheň probuzení). Ryan také pokračuje v psaní sci-fi série Slab City Blues.

Sdílet 0

série
Stín krkavce 2. díl z 4
Další ze série
Stín krkavce
1. Píseň krve
2. Pán věže
3. Královna ohně
4. Písně temnoty
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy
Témata
Londýn
Nakladatel
Host
jazyk
čeština
Počet stran
672
datum vydání
1.01.2015

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 60 hodnocení čtenářů

48× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Martin Kříž registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha je perfektním pokračováním prvního dílu. Autor znovu skvělým způsobem graduje atmosféru hlavní dějové linie a zároveň výrazným způsobem rozvinul děj o vedlejší postavy a dění nejen se zaměřením na hlavního hrdinu Vélina Al Sornu. Osud smyšlené země je spletitý a vyprávění příběhů různých hrdinů a národů takřka "nutí" čtenáře zanořit se do tohoto příběhu a dokončit knihu co nejrychleji.

  Přečíst více
 • Atlantis registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Výborné pokračování, které si v ničem nezadá s prvním dílem. Moc jsem nemusel Frentise, ale dojem z knihy mi nijak nekazil.

  Přečíst více
 • Aneta Tvrdíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Super kniha, nádherný příběh. I přesto, že je kniha tak tlustá by se dala přečíst jedním dechem.

  Přečíst více
 • Zrzek registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Děj nabral spád, rozhodně jsem se nenudila. Popis únosu princezny a její vysvobození autor nezdržuje přílišným patosem, ani zdlouhavými srdceryvnými scénami. Má to švih a od děje se nelze odtrhnout. Celou dobu mi bylo hrozně líto Frentise a se zatajeným dechem jsem prožívala obranu města Altoru.

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Nádherné pokračování. Od knihy jsem se nemohla odtrhnou. Doporučuji.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 309 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora