Nové začátky

Autor Lilly Lucas

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 260 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Absolutní romantické hity

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast.   Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým,… Přejít na celý popis

Markéta Lukášková: Odvaha Je odvaha říct ano, nebo je odvaha říct ne? A jak by se osud mladé Židovky Ady vyvíjel dál, kdyby se rozhodla pro jedno či pro druhé? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast.
 
Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým, v domě Jacka a Amy Cooperových i jejich malého syna Liama se poměrně rychle zabydlí. Všechno by bylo i nadále báječné, kdyby tady nebyl Jackův mladší bratr Ryan, „padlý hrdina“ z Green Valley.
 
Po vážné nehodě, která se mu stala při jednom z lyžařských závodů, musel ukončit svou kariéru profesionálního lyžaře a bydlí teď, spíše nedobrovolně, u Cooperových, kde si všechnu svou nezměrnou zlost a frustraci vylévá právě na Leně. Jednoho dne však Leně dojde trpělivost a dá mu to patřičně najevo. A od té chvíle se mezi ní a dobře vypadajícím Ryanem začne všechno pozvolna měnit…

Sdílet 0

Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
352
datum vydání
1.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 260 hodnocení čtenářů

207× 5 hvězdiček 42× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • terryaknihy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Můj obrovský propad romantické literatuře stále pokračuje. První díl nové série od Lilly Lucas - Nové začátky, zde sledujeme hlavní postavu Lenu jako au pair a Ryana, vrcholového sportovce, který se zranil a nyní je naštvaný na celý svět. Velmi mile mě překvapilo, jak mi obě hlavní postavy přirostli k srdci a zároveň klobouk dolů autorce, jelikož dlouho jsem si nezamilovala i vedlejší postavy. Příběh se odehrává k Coloradu a popisy míst jsou krásně vykresleny, takže vás autorka krásně přenese do tajů místní přírody. Velmi se mi líbily zvraty, nepřišlo mi to vůbec překombinované, naopak reálné. Pokud hledáte příběh, který je hezký, uvěřitelný, čtivý a jehož postavy budete milovat, tohle je kniha pro vás :). Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)!

  Přečíst více
 • Lee registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Osamění. Bolest. Smutek. Láska. Vášeň. Touha. Něha. Tak tohle všechno skutečně v životě všichni potřebujeme, abychom našli tu rovnováhu a byli jednoduše šťastní. Možná, že abychom našli štěstí, je potřeba vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co nám vrazí tu pomyslnou facku. Ovšem sebrat to odhodlání k tomu všemu může trvat pekelně dlouho. Je zvláštní, jak mají lidé ve chvíli, kdy si připadají zranitelní, nutkání se chránit a jsou schopni říct si cokoliv hnusného aby neranili sami sebe ještě víc. Líbilo se mi, že narozdíl od ostatních německých autorek, příběh od Lilly Lucas pěkně plynul a stále se něco dělo. Nebylo to nudné a zbytečně natahované. Bylo to příjemné, hřejivé, milé a letně zamilované. Klidně bych si dala ještě několik dalších kapitol. Myslím, že tohle budu parádní série. "Jestli budeš ještě pomalejší, tak začne čas běžet pozpátku."

  Přečíst více
 • David Malý registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Krásny romantický příběh. Kniha se četla velice dobře a hlavně rychle. Postavy z knihy jsou velice sympatické. Je snadné se v žít do každé postavy. Klidně bych uvítala další s pokračováním Ryana a Leny.. Ale těším se taky na další pokračovaní kde bude vystupovat Izzy a Willi.

  Přečíst více
 • Zuzana Zusková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tato kniha si mě opravdu získala, hlavně prostředím ve kterém se děj odehrává je okouzlující. Dokázala bych si sama představit život v tak krásném městečku. Lena pro mě byla hrdinkou už jen proto, že se rozhodla jet dělat práci tak dělalo od domova. Sympatická holka z velkoměsta, která skončí v tomto městečku u skvělých lidí. To ale ještě neví, že s nimi žije i Ryan. Ryan si prochází těžkým obdobím a je zahořklý, nepříjemný a nejraději by zůstal někde schovaný aby se ho každý neptal na to co se stalo. Škoda jen, že kniha není napsaná z obou pohledů bylo by to ještě o trochu zajímavější. Každopádně jsem ráda, že mi tato kniha zkřížila cestu a jsem zvědavá na další díly z tohoto úchvatného městečka.

  Přečíst více
 • Jana Šamšová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  "Být někým opuštěn, ztratit lásku, to se nedá srovnat s ničím jiným na světě." Lena přijela do Colorada jako au-pair. Život by v horském městečku byl asi příliš nudný, kdyby nepoznala Ryana a nezamilovala se postupem času se do něj. Ale má to on stejně a nebo ji opustí? Ohh, jak já jsem se zamilovala do místa, kde se příběh odehrává. Hory, sníh, fajn lidé a do toho kluk se zelenýma očima a tělem samý sval. Dcera přečetla za dva dny a musela hned mít i další dvě knihy od autorky. Vážně zahřála i v tom -10 °C mrazu

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora