4.8 z 5 hvězdiček
pevná vazbaVýhodný balíček
- Výhodný balíček je momentálně nedostupný
Jedná se o výhodný balíček e-knih. Po zakoupení se vám e-knihy nahrají do vaší e-knihovny. Úžasná atmosféra Skalistých hor a idylické městečko Green Valley. To je prostředí, kam německá autorka Lilly Lucas zasadila své romantické příběhy této série. Ta získala na popularitě pro své poutavé příběhy, sympatické postavy a autentické vykreslení… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bohemian Rhapsody
-
Bestseller Adam Dolník: Svět elitního vyjednavače
-
Bestseller Zaklínač IX.- Rozcestí krkavců
-
Sleva 448 Kč Co když... Romantický hit
Výhodný balíček -
Sleva 88 Kč Emoce jdou na dřeň
Výhodný balíček -
AKCE Patrik Hartl: Dárkový box pěti knih
-
Sleva 558 Kč Skvělá série Maxton Hall
Výhodný balíček -
Sleva 88 Kč Romantický hit
Výhodný balíček -
Sleva 468 Kč Romance plná hudby
Výhodný balíček -
Sleva 468 Kč Nechte se zlomit!
Výhodný balíček -
Bestseller Bohové a monstra: Kniha Azraelova
-
Bestseller Volný pád
-
Sleva 79 Kč Námi to končí
Výhodný balíček -
Bestseller Fantasma
-
Bestseller Bezohledná
-
Bestseller Co jste to provedli?
-
Sleva 546 Kč Zvráceně sexy série
Výhodný balíček -
Někdo nový
-
Její duše napospas
-
Sleva 268 Kč Strhující Viníci
Výhodný balíček -
Bestseller Léto na venkově
-
Sleva 807 Kč Legendární fantasy série
Výhodný balíček -
Bestseller Onyxová bouře
-
Sleva 138 Kč Šikmý kostel
Výhodný balíček
Jedná se o výhodný balíček e-knih. Po zakoupení se vám e-knihy nahrají do vaší e-knihovny.
Úžasná atmosféra Skalistých hor a idylické městečko Green Valley. To je prostředí, kam německá autorka Lilly Lucas zasadila své romantické příběhy této série. Ta získala na popularitě pro své poutavé příběhy, sympatické postavy a autentické vykreslení prostředí malého horského městečka.
Každá kniha nabízí samostatný příběh, ale společně tvoří ucelený obraz života v Green Valley.
- série
- Láska z Green Valley
- Další ze série
-
Absolutní romantické hity
1. Nové začátky
2. Nové sliby
3. Nové sny
4. Nové vyhlídky
- kategorie
-
Zvýhodněné balíčky »
Balíčky e-knih
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
- Nakladatel
- Red
- Jazyk
- čeština
- Celkový počet stran
- 1 976 stran
- Jak dlouho budete balíček číst
- 49h 24m
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
-
terryaknihy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Můj obrovský propad romantické literatuře stále pokračuje. První díl nové série od Lilly Lucas - Nové začátky, zde sledujeme hlavní postavu Lenu jako au pair a Ryana, vrcholového sportovce, který se zranil a nyní je naštvaný na celý svět. Velmi mile mě překvapilo, jak mi obě hlavní postavy přirostli k srdci a zároveň klobouk dolů autorce, jelikož dlouho jsem si nezamilovala i vedlejší postavy. Příběh se odehrává k Coloradu a popisy míst jsou krásně vykresleny, takže vás autorka krásně přenese do tajů místní přírody. Velmi se mi líbily zvraty, nepřišlo mi to vůbec překombinované, naopak reálné. Pokud hledáte příběh, který je hezký, uvěřitelný, čtivý a jehož postavy budete milovat, tohle je kniha pro vás :). Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)!
Přečíst více -
Lee registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Osamění. Bolest. Smutek. Láska. Vášeň. Touha. Něha. Tak tohle všechno skutečně v životě všichni potřebujeme, abychom našli tu rovnováhu a byli jednoduše šťastní. Možná, že abychom našli štěstí, je potřeba vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co nám vrazí tu pomyslnou facku. Ovšem sebrat to odhodlání k tomu všemu může trvat pekelně dlouho. Je zvláštní, jak mají lidé ve chvíli, kdy si připadají zranitelní, nutkání se chránit a jsou schopni říct si cokoliv hnusného aby neranili sami sebe ještě víc. Líbilo se mi, že narozdíl od ostatních německých autorek, příběh od Lilly Lucas pěkně plynul a stále se něco dělo. Nebylo to nudné a zbytečně natahované. Bylo to příjemné, hřejivé, milé a letně zamilované. Klidně bych si dala ještě několik dalších kapitol. Myslím, že tohle budu parádní série. "Jestli budeš ještě pomalejší, tak začne čas běžet pozpátku."
Přečíst více -
Kristý @mala_knihomolka_ registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Mám vážnou otázku… Můžu se odstěhovat do Green Valley? Ale vážně, chci se naučit na snowboardu a trávit čas na svahu s Willem, Izzy, Ryanem a Lenou. Po Nových začátcích, které jsem si zamilovala a doporučuju je kudy chodím, vychází u nás druhý díl série od Lilly Lucas - Nové sliby. Zde se setkáváme opět s Izzy, jež už několik let miluje svého nejlepšího kamaráda Willa. Jenže Will v ní vidí pouze kámošku a láme jí srdce tím, že je každou chvíli v posteli s jinou ženou. Teď se ovšem na scéně objevuje navíc ještě Cole, slavný herec s neskutečně modrýma očima, který kompletně zamíchá kartami, když si Izzy najme jako svou instruktorku lyžování a donutí Willa žárlit. V tu chvíli začíná asi největší sranda, kterou si užije snad každý čtenář. S kým nakonec Izzy skončí? Nebo zůstane sama? Jednoduše, měla jsem motýlky v břiše stejně jako u Nových začátků. Will byl teda dost často na ránu, ale i tak si toho troubu oblíbíte. Kill Will se předvedl že dokáže být neskutečný zlato. Izzy byla skvělá stejně jako v prvním díle, konečně jsme ji mohli lépe poznat. Plus mám díky ní chuť na zmrzlinu s příchutí sušenkového těsta. Tihle dva byli jednoduše skvěle sehraná dvojka. Moc mě potom bavil i humor, který autorka v knize použila, často jsem se opravdu smála. „Co mám dělat s deseti dolary?” „Kup si páteř.” Plus jsem ráda, že se zde objevoval i Ryan a Lena, která si očividně s Izzy taky sedla a jsou to dobré kamarádky. Celkově jsem si tuhle knihu užila a doufám, že už máte Nové sliby předobjednané. Stojí za to, Lilly psát umí. Od přátelství k lásce, je to čtivé, milé, uvěřitelná chemie mezi hlavními postavami. Doufám, že se již brzy podíváme opět do Skalistých hor v Nových snech. 5/5 ⭐️ Tuhle recenzi musím zakončit jedině takto: „Find me in Green Valley.”
Přečíst více -
Zuzana Zusková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tato kniha si mě opravdu získala, hlavně prostředím ve kterém se děj odehrává je okouzlující. Dokázala bych si sama představit život v tak krásném městečku. Lena pro mě byla hrdinkou už jen proto, že se rozhodla jet dělat práci tak dělalo od domova. Sympatická holka z velkoměsta, která skončí v tomto městečku u skvělých lidí. To ale ještě neví, že s nimi žije i Ryan. Ryan si prochází těžkým obdobím a je zahořklý, nepříjemný a nejraději by zůstal někde schovaný aby se ho každý neptal na to co se stalo. Škoda jen, že kniha není napsaná z obou pohledů bylo by to ještě o trochu zajímavější. Každopádně jsem ráda, že mi tato kniha zkřížila cestu a jsem zvědavá na další díly z tohoto úchvatného městečka.
Přečíst více -
Veronika E. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Do série Láska z Green Valley jsem se naprosto zamilovala už při čtení prvního dílu. A jsem moc ráda, že ani čtvrtý díl mě nezklamal. Nemůžu říct, že by příběh byl nějak originální, ale způsob, jakým autorka popisuje hate-to-love vztah Annie a Colea mě prostě hrozně baví. Ale není to jen o jejich vztahu. Miluju atmosféru tohohle městečka. Vždycky se těším, až se tam zase vrátím a potkám se se starými známými. Jo, asi je to ujetý, ale přesně takhle se pokaždé cítím. Nové vyhlídky jsou jednohubka, kterou sloupnete za chviličku a pak vám bude hrozně líto, že už to skončilo. Doporučuji všemi deseti a nezbývá mi než čekat na další díl.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE