Letní příběh

Autor Jen DeLuca

E-kniha

Letní příběh E-kniha

Autor Jen DeLuca

Součástí série: Letní příběh 1. díl z 2

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Emily se v životě zatím moc nedařilo. Nedostudovala vysokou školu, protože místo toho pomáhala svému partnerovi vystudovat práva, a on ji hned po promoci opustil.Neměla žádné závazky, takže když měla její sestra vážnou dopravní nehodu, mohla se Emily přestěhovat za ní a pomáhat jí s rekonvalescencí i s dcerou.Neteř se toužila podílet na místních… Přejít na celý popis

Halina Pawlowská: …a přeskočila jiskra Halina Pawlowská, královna humorných citátů a oddechovek, si pro nás i na letošní prázdniny připravila veselé povídky, v nichž si s notnou dávkou nadsázky a laskavého humoru utahuje ze svých vlastních rodinných příhod. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Emily se v životě zatím moc nedařilo. Nedostudovala vysokou školu, protože místo toho pomáhala svému partnerovi vystudovat práva, a on ji hned po promoci opustil.

Neměla žádné závazky, takže když měla její sestra vážnou dopravní nehodu, mohla se Emily přestěhovat za ní a pomáhat jí s rekonvalescencí i s dcerou.

Neteř se toužila podílet na místních renesančních slavnostech, ale podmínkou byl doprovod někoho dospělého, takže tohoto úkolu se ujala Emily. Slavnosti však organizuje Simon, místní učitel, který ji připadá nepříjemný a nesympatický. Jasně jí totiž dává najevo, že mu její lehkovážný přístup ke slavnostem vadí.

Simon si na slavnostech velice zakládá, převzal je po svém všemi oblíbeném bratrovi a považuje za povinnost v nich pokračovat. V jejich průběhu ale protivný učitel začíná hrát roli přitažlivého piráta a Emily neví, co si o něm myslet. Navíc se mu Emily jako děvečka z krčmy líbí, a začíná s ní flirtovat. Ona má však pocit, že ho zajímá jen ve své roli, nikoli jako skutečná žena, protože mimo slavnosti si jí vůbec nevšímá. A když náhodou ano, tak jen proto, aby ji za něco zkritizoval. Co když ale zdání klame a Emily ve skutečnosti čeká nový začátek?

Sdílet 0

série
Letní příběh 1. díl z 2
Další ze série
1. Letní příběh
2. Šance na změnu
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
312
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.3 z 5 28 hodnocení čtenářů

14× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Terrii registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Souhlasím s Kate Clayborn, je to ten typ knihy, v níž byste chtěli žít aspoň jedno léto…souhlasím i s tím, že prvních 70 stran bylo náročnější ale zase díky seznámeni charakterů, si pak čtenář následující stránky užil. Příběh mě strhnul a nechtěla sem knihu odložil. Splnil očekávání, Letního příběhu. Jen špatná část ve mě by si přála aby Jake trpěl za to jaké šrámy způsobil !

  Přečíst více
 • Marie Bártová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Zatím nedočtena.

  Přečíst více
 • Adéla registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tak to byla jízda!! Musím se přiznat, že prvních 70 stran jsem musela přelouskat, ale pak už to šlo samo. Všem tuhle knihu doporučuji.

  Přečíst více
 • Ivana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Hezký milý příběh, nic komplikovaného ale líbil se mi.

  Přečíst více
 • Jana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Dlouho jsem vahala při objednání teto knížky .Ale teď jsem rada ze jsem si ji pořídila .Hezky pribeh a prostředí kde se odehrává a i sympatické postavy .Moc se těším na pokračování teto série .

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora