Jako hvězdy v temné noci

Autor Jojo Moyes

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala. Nadšeně tedy uvítá možnost zapojit se jako dobrovolnice do projektu takzvané Koňské knihovny, který má za úkol šířit literaturu a… Přejít na celý popis

Robert Bryndza: Anděl smrti Mrtvý politik i fotbalová hvězda, zmatená Metropolitní policie a stopy vedoucí k sexuální pracovnici. Nový Robert Brynzda je tady! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala. Nadšeně tedy uvítá možnost zapojit se jako dobrovolnice do projektu takzvané Koňské knihovny, který má za úkol šířit literaturu a vzdělanost v odlehlých oblastech Appalačských hor. Alici, Margery a tři další odvážné ženy čeká cestování na koních nebezpečnou divokou krajinou, boj s předsudky místních lidí vůči ženám, přistěhovalcům i lidem jiné barvy pleti, ale také nádherné ženské přátelství, soudržnost i láska. Jojo Moyesová ve svém nejnovějším románu tentokrát přináší výpravné historické drama z dob americké hospodářské krize, vycházející ze skutečných událostí.

Sdílet 0

Nakladatel
Ikar CZ
jazyk
čeština
Počet stran
400
datum vydání
1.01.2020
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Románový svět vystavěný v kulisách Baileyville mě uhranul. První setkání s autorčinou tvorbou pro mě bylo trošku rozpačité a trvalo, než jsem si na její styl zvykl. Tentokrát to ale bylo jiné, protože hned od první stránky jsem cítil, že tohle bude svět, který mě bude bavit a udivovat zároveň. A povím vám, že jsem se nemýlil.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 27 hodnocení čtenářů

22× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Radka Mocová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Krásný příběh.Přečetla jsem za dva dny.Doporučuji

  Přečíst více
 • Adéla Poláková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Jako hvězdy v temné noci je jedna z těch knih, která z Vašeho nitra vyšle na povrch všechny možné pocity. Zajímavý nádech příběhu dává historický základ a vyprávění, jak to na světě kdysi chodilo. Čtenář se lehce vžije do příběhů a života hlavních hrdinek. Prožije s nimi chvíle štěstí i úplné dno. Nejedna slzička štěstí i smutku ukápla.

  Přečíst více
 • Lucie Blažková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  nádherná kniha

  Přečíst více
 • Zoe registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Právě jsem doposlouchala audio knihu se skvělou Janou Štvrteckou a rozhodla jsem se jít do knihkupectví a koupit si i knihu tištěnou. Jedna z nejlepších knih od Jojo!!!!! Konec knihy jsem poslouchala úplně se zatajeným dechem. Fantastická !!!!

  Přečíst více
 • Ivana Gajdošová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha se mi velmi líbila. Je velmi příjemně interpretovaná a příběh je zajímavý. Život žen v Americe na malém městě, kdy se snaží svůj život posunout a emancipovat se. Snaha být pro společnost a zvýšení vzdělanosti užitečné jako pojízdné knihovnice. Zpátečnický postoj mužů jim to ale neusnadňuje.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora