Flotila zatracených

Autor J.S. Dewes

E-kniha

Flotila zatracených E-kniha

Autor J.S. Dewes

Součástí série: Rozhraní 2. díl z 2

E-kniha

 • Ihned ke stažení

319 Kč s DPH
Běžně 359 Kč Nápověda Jsme transparentní

J. S. Dewes pokračuje ve své svižné akční dobrodružné sci-fi sérii Rozhraní s dalším dílem, Flotilou zatracených. A ti, kteří přežili Hlídku na konci vesmíru, nadále odmítají zemřít.Adequin Rakeová a její lidé jen těsně unikli hroutícímu se okraji vesmíru. Shromáždili pár dalších přeživších, avšak jejich prastará loď, nevybavená žádnými… Přejít na celý popis

Helter Skelter: Skutečný příběh Mansonovy vraždící sekty Příběh Mansonovy vraždící sekty, mezi jejímiž oběťmi byla i slavná herečka (a její nenarozené dítě), módní kadeřník a stylista, dědička kávového impéria či spořádaní středostavovští manželé... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

J. S. Dewes pokračuje ve své svižné akční dobrodružné sci-fi sérii Rozhraní s dalším dílem, Flotilou zatracených. A ti, kteří přežili Hlídku na konci vesmíru, nadále odmítají zemřít.

Adequin Rakeová a její lidé jen těsně unikli hroutícímu se okraji vesmíru. Shromáždili pár dalších přeživších, avšak jejich prastará loď, nevybavená žádnými použitelnými motory, se vznáší v prázdnotě a hlídkařům hrozí brzká smrt hladem.

Je na Cavalonovi, následníkovi trůnu ve vyhnanství, sarkastickém kreténovi trpícím existenciální krizí a geniálním inženýrovi, aby všechny zachránil. A Rakeová musí dát dohromady tým, který má za úkol najít exotický materiál potřebný k odletu zpět do civilizované části vesmíru.

Budou však muset uniknout nemilosrdnému nepříteli a k tomu budou potřebovat nové spojence.

A někteří z nich to nepřežijí.

Sdílet 0

série
Rozhraní 2. díl z 2
Další ze série
1. Hlídka na konci vesmíru
2. Flotila zatracených
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Sci-fi
Nakladatel
Fobos
Počet stran
600
datum vydání
1.01.2023
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  I když postrádá příběh osudovost, jelikož problém s Rozhraním byl vyřešen, je stále dost lákavý na to, abyste si bez mrknutí oka zkrátili příděl spánku na polovinu a odebrali se mezi peřiny až k ránu. Rozjezd byl sice pomalý, ale když už se ta vesmírná kocábka jednou rozjede, není k zastavení.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 44 hodnocení čtenářů

37× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.2 z 5

 • Tomík33 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Pokud byl pro mne první díl série příjemné překvapení, tak druhá kniha jde ještě dál. Opět nasedáme na vesmírnou loď s naší dobře známou posádkou. Opět se ocitáme na Rozhraní, které nám začalo kolabovat a pohlcuje vše vč. lodí ostatních hlídkařů. Ale to by nebyla Adequin, aby to nechala jen tak. Celých 5 týdnů (6 měsíců na Typhosu) sjíždí Rozhraní a restartuje jeden generátor temné hmoty za druhým a u toho se snaží zachránit co nejvíce Hlídek. Opět má kniha velmi svižný děj. Opět nevíte, co Vás čeká na další stránce. A když si myslíte, že víte, v tu ránu dostanete lopatou a čeká Vás šok. Autorka druhou knihou posouvá své vypravěčské umění zas o kousek dál. O řádný kousek. Spolu s hrdiny prožíváme ztracenou naději, že je Legie nechala napospas osudu na lodi bez motorů, bez výrobníků jídla. Prostě na staré rozpadající se lodi. Ale to by nebyla Adequin, Cavalon, Mesa, Jackin a další, aby se jen tak vzdali. Čeká nás několik šokujících setkání, šokujích zvratů, šokujících odhalení tajemství. Doufejme, že v další knize/knihách autorka tempo udrží a sérii dovede do zdárného konce.

  Přečíst více
 • Helena Zapletalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Když jsem se vpravila do děje, nemohla jsem přestat číst a několik nocí bylo pro mne ztracených

  Přečíst více
 • Blanka Horáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Parta vyvrhelů, kteří jsou poslední záchranou lidstva. Lehké, svižné a poměrně zábavné, těším se na další díl :)

  Přečíst více
 • milada registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

  no,četla jsem první díl a nic moc,někdy nelogické a vzhledem k času kdy se děj odehrává tak by technologie měly být někde jinde...

  Přečíst více
 • David Honzek registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Pěkná kniha zajímavý příběh

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 246 Kč Nápověda