Proces změny

Autor Martha Wells

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

179 Kč s DPH
Běžně 199 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 53 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Nářezový Robokat

I v druhém díle deníků Robokata se opět setkáváme s postavou sympatického a neustále sebeironizujícího androida. Oproti předchozí misi se ale teď ocitá na útěku a ve snaze pochopit svou dost možná krvavou minulost se rozhodne lidem přiblížit víc, než mu kdy bylo milé. Dokáže si i tentokrát Robokat udržet odstup od citově zmateného světa lidí a… Přejít na celý popis

S Julesem Vernem na dovolenou? Audiokniha Vynález zkázy ZDARMA Užijte si na cestách poslech nové audioknihy Julese Verne ZDARMA! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

I v druhém díle deníků Robokata se opět setkáváme s postavou sympatického a neustále sebeironizujícího androida. Oproti předchozí misi se ale teď ocitá na útěku a ve snaze pochopit svou dost možná krvavou minulost se rozhodne lidem přiblížit víc, než mu kdy bylo milé. Dokáže si i tentokrát Robokat udržet odstup od citově zmateného světa lidí a rostoucího zmatku ve své vlastní objevené osobnosti, nebo propadne zoufalství a frustraci z toho, že životu a vlastnímu já nelze porozumět a uchýlí se k nezájmu o sebe i druhé? Vydejte se znovu na neznámé planety a vesmírné stanice, kde platí jedno pravidlo: samotář zde nepřežije.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
168
datum vydání
1.01.2019
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Proces změny je zábavná jízda, která jen potvrzuje to, co nám napověděl už první díl, a tím je fakt, že série o robokatovi má velice dobře našlápnuto a jak se zdá, bude to s dalším pokračováním jen lepší a lepší. Pokud jste fanouškem fantastiky a suchého humoru tento titul vás určitě potěší, a jestliže jste, čirou náhodou, vynechali Výpadek systémů, doporučuji koupit společně, určitě nebudete své investice litovat.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 40 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 20× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • David Slezák registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Z Robokata se už pomalu začíná stávat jedna z oblíbených sérií. Druhý díl sice o trošku slabší, než první, přesto stále nadprůměrně zábavná četba. Přiznávám, že mě bavila spíše dějová linka, která z pohledu celé série bude nejspíš podružná a Robokatovo bádání po vlastní minulostí mi připadalo takové nemastné, neslané. Být kniha o kousek delší, asi by mě začala iritovat "postava" ARTa, u které mám pocit, že obsahuje množství logických děr. I přes zmíněné nedostatky klady jednoznačně převažují. Hlavní postava je zábavná, občas vtipná a"Proces změny" je naprosto výstižný název knihy. Jsem moc zvědavý, kam Robokatovy osudy povedou dál.

  Přečíst více
 • Chillies registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Oddechovka navazující na další v sérii Robokata.

  Přečíst více
 • Martin Tischer registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Dobré pokračování 1. dílu. Ještě zbývají další dva ;-) Komu se tento scifi robo detektivní žánr líbí, tak si musí sehnat knížku Hvězda od Robert Fabian!

  Přečíst více
 • Eliana Lipková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Druhý díl deníku robokata. S robokatem se setkáváme tak kde jsme ho na konci první knihy nechali. Osvobozená- nebo jak je jinými označována, vzbouřená- jednotka robokat se vydává na cestu aby zjistil jakym zpusobem se osvobodil a taky proč. Věděl ze mu společnost vymazala paměť, údajně protože pozabíjel sve klienty. Na cestě se seznámí s ARTem a tak se dostává do úplně jiného dění než měl prvně v plánu. Kniha se mi moc líbila a vřele doporučuji.

  Přečíst více
 • Nik Nik registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Rychlé a čtivé. Oproti prvnímu dílu je to slabší, ale i tak fajn příběh Robokata. Těším se na další díl...

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 179 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora