Vyslání

Autor Victor Dixen

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Šest dívek a šest chlapců spolu letí na palubě jediné kosmické lodi, ale ve dvou samostatných oddílech. Chtějí se zapsat do Dějin s velkým D.Vídat se smějí na pouhých šest minut týdně a pod nepřetržitým dohledem kamer si musejí do konce letu vybrat partnera, se kterým stráví celý zbytek života. Jejich úkolem bude založit nové lidské pokolení na… Přejít na celý popis

Mona Kasten: Křehké srdce Jsou si tak blízcí, a přesto jako by je dělil celý svět. Emotivní milostný příběh Mony Kasten pokračuje! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Šest dívek a šest chlapců spolu letí na palubě jediné kosmické lodi, ale ve dvou samostatných oddílech. Chtějí se zapsat do Dějin s velkým D.

Vídat se smějí na pouhých šest minut týdně a pod nepřetržitým dohledem kamer si musejí do konce letu vybrat partnera, se kterým stráví celý zbytek života. Jejich úkolem bude založit nové lidské pokolení na Marsu. Taková jsou pravidla programu Genesis, nejšílenější seznamovací show v lidských dějinách.

Francouzce Léonor je osmnáct let a vyrůstala bez rodičů. Byla vybrána do programu jako jedna ze soutěžících.

Přihlásila se s vidinou slávy.

Přihlásila se, aby našla lásku.

Přihlásila se, aby se už nikdy nevrátila.

Když se ale její sen brzy změní v noční můru, na výčitky už je pozdě.

Sdílet 0

série
Phobos 1. díl z 2
Další ze série
Phobos
1. Vyslání
2. Odchýlení
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Sci-fi
Témata
romantika fantasy dystopie young adult thriller vesmír sci-fi
Nakladatel
King Cool
jazyk
čeština
Počet stran
384
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 26 hodnocení čtenářů

17× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Hana Vávrová registrovaný uživatel

  Po dlouhém čekání jsem konečně v ruce držela knihu, od které jsem měla vysoká očekávání a dost jsem se na ni těšila. Jedno z prvních co na vás vykoukne po otevření knihy a co mě osobně potěšilo je propagační plakát Genesis a není to jediná jinak vypadající stránka. V průběhu čtení vás doprovází různé tabulky a nákresy. Nezvyklé pro mě však je, že nové kapitoly začínají klidně uprostřed strany, kde zrovna skončila předchozí kapitola. Kapitoly se pravidelně střídají - " Z první ruky" a "Protipohled" a zřídkakdy i to co vidí diváci na svých televizích. Ale po delší době čtení jsem si tuhle změnu zamilovala. Vypravěčkou (pouze "Z první ruky") a hlavní postavou je Léonor, která sice moc nevěří na lásku, ale doufá, že díky projektu Genesis se stane slavnou a první umělkyní na Marsu. Léonor je rázná, nezkrotná, vytváří si své vlastní pravidla a je to postava, která vám přiroste k srdci. Celkově však autor vytvořil skvělé uvěřitelné postavy a každá z nich skrývá tragická tajemství. K tomu co autor napsal a jakým stylem to napsal mohu říct pouze a jen to, že z mého vzrušení se mi dlaně tak potily až ušpinily několikrát obálku (ještě k tomu měkkou vazbu), protože hned od prvních stran to jde z ostra a napětí vás bude nutit číst dál. Autor vám vždy odhalí jen malou část z pekla, které je pro uchazeče připravené... Chvílemi i mně samotné připadalo jako bych seděla v kosmické lodi několik sta kilometrů od Země. Přemýšlím, jestli je něco co bych knize vytkla, ale nemůžu na nic přijít. Kniha naprosto splnila mé očekávání a já se už teď nemohu dočkat dalšího dílu!

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 4 z 5 hvězdiček Bába Uživatel aplikace KDčko Zakoupil produkt

  Za starší generaci 3⭐️za teen 5⭐️. Seznamovací reality show během letu na Mars... Neřeší se žádné technologické, vesmírné zvraty, let probíhá hladce bez vnějších problémů a zabývá se především životem teenagerů, jejich problémy, strachy, očekáváním, předsudky a nadějemi. Je zde naznačena samozřejmě konspirace, vše má hlubší, nebezpečnější záměr .... Konec je otevřený a ano vzbuzuje velkou zvědavost co bude dál...

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 4 z 5 hvězdiček Dana Ulrichová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Sci-fi je jeden z mých oblíbených žánrů a na knihu jsem se tak těšila. Seznamka ve vesmíru? Proč ne. :-) Námět vskutku originální. 6 dívek a 6 chlapců si mají cestou na Mars vybrat svůj protějšek a pak tuto rudou planetu zalidnit - svatba a děti, to je oč tu běží. Alespoň na první pohled. Ve skutečnosti jde o mnohem víc. Hned na začátku se dozvíme, že je zde velké ALE a s touto informací pak proplouváme celým příběhem. Jednoho člena posádky po druhém pak sledujeme, jak si zve svého budoucího manžela a manželku. Celá kniha je prošpikována tajemstvími a nám se odhalují jednotlivé osudy. Hlavní hrdinka Léonor mi nebyla dvakrát sympatická a její chování bylo krapet labilní, ale postupně jsem si na ni celkem zvykla. Jako fanouška sci-fi mne kniha ze začátku tolik nenadchla a trochu mne nudila. Bylo to pomalejší a čekala jsem něco opravdu nadupaného, z čeho si sednu na zadek. Také asi cílová věková skupina bude mladší, než jsem já. Ale druhá polovina už byla zajímavější, napínavější a opravdu jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet další díl. Mimochodem, ten by měl vyjít už každým dnem. Také musím pochválit nádhernou obálku obou dílů. Ta v konkurenci obstála více než obstojně. :-)

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 5 z 5 hvězdiček KKK Uživatel aplikace KDčko

  Tento žánr mám obecně rada a ačkoliv je to možná spíše "teen scifi", do příběhu jsem se naprosto zamilovala. (A stejně tak do Leonor a Marcuse) Ještě že druhý díl už čeká v knihovně..

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 4 z 5 hvězdiček Kateřina Horylová registrovaný uživatel

  Love is Blind akorát že ve vesmíru. Naprosto skvělé! Svižné, čtivé a napínavé. Doporučuju!

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 4 z 5 hvězdiček Eva Urbanová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Sci-fi nevyhledávám. Nerozumím mu. Chybí mi představivost. Většinou. Ne tak ale u této knihy. Vybrala jsem si ji do čtenářské výzvy “Kniha odehrávající ve vesmíru. Byla poslední knihou, kterou mi zbývalo přečíst. Celou dobu jsem byla v Cupidu s nimi. Prožívala s nimi všechny chvíle, obavy, lásky, seznamování. Lea je správná, bojovná dívka a moc jí fandím. Na druhé straně záznamy pro televizní diváky, show sledování dívek a chlapců ve vesmíru. V této době velmi populární. V televizi na žádnou podobnou akci jsem nikdy nekoukala. Ale v knize se mi to líbilo moc. Samozřejmě začnou vymlouvat na povrch tajemství, která jsou děsivá. Mrazí z nich. Serena je šílená manipulátorka, ve vedení projektu Genesis a chce projekt dotáhnout do konce za každou cenu. I za cenu nejvyšší…při ukončení by přišli o miliardy dolarů…Léonor se náhodou dozvídá pravdu, nachází mobil jednoho vědce, který byl v programu a postaví se Sereně. Kniha končí napínavě, co se bude dít dál se dozvíme v druhém dílu, který vyjde v roce 2024. Těším se.

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 5 z 5 hvězdiček Martina Juríková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  To bola PECKA!!! Moja prvotina, čo sa týka žánru scifi z prostredia vesmíru. A nemohla som si vybrať lepšie!! Nikdy v živote som po dočítaní knihy tak zúfalo netúžila po pokračovaní 😲😲 Je pravda, že na začiatku mi trvalo zvyknúť si na štýl písania, nakoľko dej je popisovaný hneď z viacerých uhlov pohľadov. Ústrednou postavou je francúzka Leónore, ktorá rozpráva dej priamo z vesmírnej lodi. Ďalší pohľad predstavuje sledovanie na obrazovkách vysielaný z Cupida, ďalej sledujeme moderátorku programu Serenu. Posledný pohľad prestavuje syn zavraždeného bývalého pracovníka a spolutvorcu programu. Dej je napínavý od samého začiatku. Je plný záhad, vrážd, túžby po zisku a čo všetko preň obetovať! Partia mladých ľudí cestujúcich na Cupide je naozaj pestrá skupina rôznych národov a osobností, avšak jedno majú spoločné - samotu, minulosť ku ktorej sa nechcú vracať, tajomstvá a túžbu po novom živote. Získala si ma samozrejme najmä Leónore a teda aj jej nádejný partner (neprezradím kto 😉) Romantika je, čo sa týka deja zatiaľ na pozadí, ale ja som aj tak spokojná. Séria Vampyria od tohto autora sa mi páčila (hoci sa celkovo až s takým pozitívnym prijatím nestretla), a toto je niečo absolútne iné. Niečo, čo ma ale dokonale pohlitlo! Posledných 100 strán som hádam ani nedýchala! Za mňa veľké ODPORÚČAM!!! A netrpezlivo čakám na pokračovania (séria má podľa goodreads 4 časti). Potrebujem vedieť čo ďalej, lebo ten koniec bol úplný infarkt!!! 😲

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 5 z 5 hvězdiček Vendelinka_cte Uživatel aplikace KDčko Zakoupil produkt

  Když odmyslím nějaké podrobnosti ohledně fungování ve vesmíru, příběh jako takový mě bavil moc. Bavil mě styl psaní, který nebyl úplně jako kniha, ale spíš jako když sledujete film. Hlavní postavou je sice Leonor, ale zároveň příběh sleduje i děj točící se okolo několika více či méně vedlejších postav a dotváří tak celkový obraz. My jako čtenáři/diváci vidíme, kam to celé směřuje, zatímco Leonor a ostatní o tom nemají tušení, ale pomalu na to přichází. A jak s tím, co nakonec zjistí, naloží? ...Jdu si pro druhý díl... :)

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 5 z 5 hvězdiček Nova Uživatel aplikace KDčko

  Strašně zajímavý příběh. Úžasně je zde zkombinovane sci-fi společně s reality show.

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

 • 5 z 5 hvězdiček Barbora Peterková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Úžasné čtení i příběh

  Kniha, King Cool, 2023, 9788027720064

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora