Poznejte naši novou prodejnu v Ostravě

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Antonín Sander Antonín Sander

Poznejte naši novou prodejnu v Ostravě - titulní obrázek

Charismatická místa i lidé za sebou mívají silné příběhy. My se těšíme z toho, že již nyní, čerstvě po otevření, můžeme začít vyprávět o naší nové prodejně v Rezidenci Nová Karolina. Své brány k duším čtenářů otevřela na začátku letošního školního roku, 1. září. Kde vznikl nápad otevřít knihkupectví na tomto místě? Na co se můžete jako zákazníci těšit? A jaký příběh bude prodejna vyprávět?

Karolina v Ostravě, místo, kde se dříve nacházela koksovna a důl, je v současnosti známá především pro obchodní centrum Forum Nová Karolina. To se monumentálně tyčí nad okolím jako mocný hrad ze skla a oceli a nabízí zákazníkům širokou škálu nákupních možností.

Neméně zajímavé je však i Trojhalí Karolina, jež slouží jako multifunkční prostor pro pořádání pestré palety kulturních a sportovních akcí, a zatímco dříve nabíjelo energií okolní šachty, doly a hutě, nyní si zde dobíjejí baterky samotní návštěvníci.

Hledání místa pro novou prodejnu

A my jsme se rozhodli, že čtvrť Karolina a její prostředí, nabízí nejlepší příběh pro naši novou prodejnu. Jenže najít ten pravý prostor, to není vždy ta nejsnazší mise, a proto jsme ani vteřinu neváhali a poprosili o pomoc s výběrem naši facebookovou skupinu Knižní závisláci. Úžasná mezičtenářská soudržnost nás nepřekvapila. Víme o našich zákaznících, že jsou skvělí. Ale že budeme mít vybráno již za pár okamžiků (doslova!), to jsme, slovy mistra, opravdu nečekali.

Jsme vděční, že vás máme, dobročtenáři!

Zvítězilo působiště, ve kterém se snoubí útulnost a industriální styl. Naše knihkupectví se nachází přímo naproti obchodnímu centru Forum a pyšní se názvem Rezidence Nová Karolina. Před nějakou dobou se zde pekly italské pizzy a nyní přišel čas na menu příběhů z celého světa. A jedním z nich bude, věříme, i příběh prodejny samotné.

Asi jsme ještě nezmínili, že naše knižní království má hned dva vchody. V první části obchodu naleznete české i světové romány, detektivky, ale i deskové hry a dárkové předměty, pro chvíle s vašimi nejbližšími. V prvním patře okusíte fantastické příběhy z jiných světů a výběr skvělých sci-fi knížek.

V prvním patře si můžete vyzvednout i své e-shopové objednávky. Pokud vaše kroky zamíří k druhému vchodu, bude to znamenat, že vstupujete na místo, které je zaslíbeno těm nejmenším. Obrovský výběr dětské literatury a velké prostory mezi regály jako stvořené pro jízdu kočár(k)em. Sami se moc těšíme na senzační atmosféru, veselou, hravou, radostnou. Neoficiálně jsem si tuto část obchodu pojmenoval jako Malá Karolinka :)

Máme radost z každodenního dění, z nadšených knihkupců, nových knih, a vás, spokojených zákazníků. Můžeme prozradit, že diář naší organizátorky Štěpánky se povážlivě naplňuje, což je jedině dobře! Je to znamení, že pro vás připravujeme nespočet křtů a autogramiád. Budeme moc rádi, pokud se Rezidence Nová Karolina stane místem vašich příjemných setkání, ničím nerušených výběrů toho nejlepšího čtiva, zkrátka knihkupectvím, které se zapíše nejen do historie naší společnosti, ale i vašich životů.

Těšíme se, až u nás načerpáte energii a stanete se součástí jednoho nezapomenutelného příběhu.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet