5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
J.R.R. Tolkien's classic prelude to his Lord of the Rings trilogy featuring cover art by Caldecott Honor winning children's book illustrator Peter Sís, this edition of The Hobbit has been specially formatted for young readers. Larger print size and wider margins provide reading ease for the youngest Tolkien fans. This quality digest edition… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Dictionary of Tolkien
-
Sunrise on the Reaping
-
A Dictionary of Sources of Tolkien
-
The Heroes of Tolkien: An Exploration of Tolkien´s Heroic Characters, and the Sources that Inspired his Work from Myth, Literature and History
-
Bestseller Alchemised
-
The Shaping of Middle-earth
-
The Illustrated World of Tolkien The Second Age
-
The Name of the Wind
-
Enchantra
-
The Battles of Tolkien
-
The Tournament at Gorlan (Ranger's Apprentice: The Early Years Book 1)
-
Bestseller Fourth Wing
-
AKCE The Honey Witch
-
Harry Potter and the Order of the Phoenix
-
Bestseller The Cruel Prince
-
Bestseller A Court of Thorns and Roses
-
Bestseller Alchemised
-
Hell Bent
-
Saint
-
Blood of Elves
-
Bestseller The Book of Azrael
-
Momenticon
-
Honey Witch
-
Bestseller A Court of Mist and Fury
J.R.R. Tolkien's classic prelude to his Lord of the Rings trilogy featuring cover art by Caldecott Honor winning children's book illustrator Peter Sís, this edition of The Hobbit has been specially formatted for young readers. Larger print size and wider margins provide reading ease for the youngest Tolkien fans. This quality digest edition also includes interior maps and original interior illustrations by J.R.R. Tolkien. Bilbo Baggins is a hobbit who enjoys a comfortable, unambitious life, rarely traveling any farther than his pantry or cellar. But his contentment is disturbed when the wizard Gandalf and a company of dwarves arrive on his doorstep one day to whisk him away on an adventure. They have launched a plot to raid the treasure hoard guarded by Smaug the Magnificent, a large and very dangerous dragon. Bilbo reluctantly joins their quest, unaware that on his journey to the Lonely Mountain he will encounter both a magic ring and a frightening creature known as Gollum.
- Nakladatel
- BookWorld Press US
- Rozměr
- 114 x 197 x 25
- datum vydání
- 25.09.2001
- ean
- 9780618150823
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 260 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 352
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-618-15082-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 512 hodnocení čtenářů
393× 5 hvězdiček 84× 4 hvězdičky 25× 3 hvězdičky 4× 2 hvězdičky 6× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Karel Žalovič registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
je to HUSTe
Přečíst více -
Štěpánka Hyblerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tolkien byl genius, když dokázal vymyslet a napsat jak Hobita i Pána prstenů. Už od puberty jsem byla fanouškem Tolkiena, ale zatím to byly jenom filmy. A jak jsem byla starší, přišly na řadu knihy. Hobit je krásný, laskavý, dobrodružný příběh s úžasně vymyšleným světem a postavami. Při jeho čtení jsem měla chuť do příběhu skočit a prožít s hrdiny Cestu tam a zase zpátky :-)
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Hobit se čte lehčeji, než Silmarillion nebo Pán prstenů, protože byl primárně určený dětem. Nechybí vtipné situace a postavy.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Hobit byl pro mě pomalu lepší než celý Pán prstenů. Opravdu čtivá kniha s napínavým příběhem.
Přečíst více -
Carolina Hope registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá kniha, mrzí mě, že nebyla více rozepsaná závěrečná bitva a zpívající elfové mě také příliš nezaujali, ale i tak úžasné!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE