Ransom Riggs

Ransom Riggs*Maryland, USA

Americký autor, který si získal srdce čtenářů především knihou Sirotčinec slečny Peregrinové, která nabízí čtenářům dávku tajemna a nebojí se nechat je se bát, potěší nejen teenagery, ale též dospělé.

Více informací

 

Kdysi jsem snil o tom, že uniknu svému obyčejnému životu, ale můj život nebyl nikdy obyčejný. Prostě jsem si jenom nevšiml, jak mimořádný byl.

Vyrůstal na Floridě, vystudoval anglickou literaturu a film. Svou kariéru započal zveřejňováním krátkých filmů na internetu, posléze se podílí na vydání příručky The Sherlock Holmes Handbook, která vyšla v návaznosti na film Sherlock Holmes (2009).

Jeho debutová kniha vznikla díky nashromáždění kuriózních fotografií, které se staly inspirací pro tkaní dějové linky.

 

  • Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

    Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. Strašidelný příběh jako dělaný pro Tima Burtona. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro…

    311 s DPH

    Skladem

    Četl(a) jsem

 

 

Na úspěšnou publikaci Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti navázal dalšími knihami Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město a Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší. Doposud nejnovějším titulem jsou jeho Povídky podivných, které se těší nemalému čtenářskému zájmu.

Sdílet 0

Knihy autora

34 prodejen s odběrem Zdarma