Teorie býka
Teorie býka - Magdalena Maxová PŘIPRAVUJEME

Teorie býka

Kniha ( pevná vazba )

  • Vydání této knihy se připravuje
  • Předpokládané datum vydání je 27.9.2023
    Můžete provést předobjednávku

Předobjednat

Předpokládaná cena
279 Kč s DPH
Běžně 399 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Český mrakodrap

K nákupu nad 1499 Kč dárek zdarma v hodnotě 399 Kč

Český mrakodrap

Šestadvacetiletá Elena se ocitá na životní křižovatce. Již dosáhla všeho, co do té doby považovala za důležité. Má hodného přítele, byt s terasou, značkovou kabelku a pár bot, ve kterých beztak nedojde ani za roh. Bohužel, ani všechno oblečení světa nedokáže vynahradit, když ve vztahu chybí vášeň.Když dočte knížku Jíst, meditovat, milovat,… Přejít na celý popis

Petr Brož : Geostorky Geologie, lidé, katastrofy a hlavně příběhy. Petr Brož a Lucie Škodová se vrací a tentokrát to opravdu nebude Vesmírníček, ale fascinující příběhy pro dospělé čtenáře, pro milovníky vědy a skvělých knih o našem světě. Budete se smát, děsit i dojímat! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Šestadvacetiletá Elena se ocitá na životní křižovatce. Již dosáhla všeho, co do té doby považovala za důležité. Má hodného přítele, byt s terasou, značkovou kabelku a pár bot, ve kterých beztak nedojde ani za roh. Bohužel, ani všechno oblečení světa nedokáže vynahradit, když ve vztahu chybí vášeň.

Když dočte knížku Jíst, meditovat, milovat, naprosto se ztotožní s hlavní hrdinkou, která všeho nechala a odjela na rok do Itálie, do Indie a pak na Bali, aby tak mohla objevit samu sebe a najít životní lásku. Bohužel, milá Elena je trochu srab, a hlavně nemá peníze, aby přežila jeden měsíc, natož jeden rok, a tak se dva dny strávené v italském Palermu zdají skvělým kompromisem.

To ještě netuší, že se ocitne v náruči tajemného sicilského farmáře a majitele obchodu se zbraněmi v jedné osobě. A ne, nebude to jako z romantického filmu. Elena se kvůli němu dostává do situací, které zvládá s neohrabaností sobě vlastní.

Teorie býka je břitká komedie o nenaplněných očekáváních, kulturních rozdílech a jedné velké lásce, doprovázená humornými komentáři a sebeironickými promluvami hlavní hrdinky. Nalijte si vínečko, nakrájejte kousek salámu a pohodlně se uvelebte. Výlet ve stylu "žrát, pít, číst" může začít.

Sdílet 0

Nakladatel
Red
datum vydání
27.09.2023
ean
9788027722372
Počet stran
248
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-277-2237-2

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 279 Kč Nápověda