Lauren Graham

Lauren Graham*Honolulu, Havaj

Lauren Graham je americká herečka, spisovatelka a producentka. Většina z nás si ji ale nejvíce zapamatovala díky roli Lorelai Gilmorové v seriálu Gilmorova děvčata, popř. Sarah Bravermanové v TV seriálu Famílie.

Více informací

 

  • Rychleji mluvit nedokážu

    Lauren Graham, kterou si dobře pamatujete ze seriálu Gilmorova děvčata, vydává soubor esejů s názvem „Rychleji mluvit nedokážu“. V nich vás provede svým životem, podělí se o humorné zážitky i o to,…

    268 s DPH

    Skladem

    Četl(a) jsem

Lauren v sobě lásku k herectví objevila už na základní škole. Na střední škole vystupovala v několika divadelních představeních a svůj talent i nadále rozvíjela. Vystudovala angličtinu a hned poté se vrhla na studium herectví, díky čemuž získala nejen magisterský titul, ale i cenné zkušenosti.

Jenže kariéra začínající herečky je trnitá. Lauren po studiích pracovala jako servírka v New Yoku, přičemž se snažila prorazit. V Hollywoodu získala možnost účinkovat v seriálu Townies, který běžel v hlavním vysílacím čase.

Do širokého povědomí se dostala díky seriálu Gilmorova děvčata, který jí vynesl nominaci na Zlatý Glóbus v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v seriálu.

Úspěšnou kariéru si buduje také jako spisovatelka. Její novela Jednoho dne, možná… se stala bestsellerem New York Times.

V současné době žije střídavě v New Yorku a v Los Angeles.

Sdílet 0

Knihy autora

34 prodejen s odběrem Zdarma