Stříbrná cesta

Kniha ( pevná vazba )

Na prodejně

312 Kč s DPH
Běžně 349 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Horké mléko

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Horké mléko

Ve vzdálené části severního Švédska zmizela před třemi lety z autobusové zastávky dospívající Lina. Její otec Lelle obviňuje z této tragédie především sám sebe a den co den prohledává okolí silnice zvané Stříbrná cesta, kde byla Lina viděna naposledy. Mezitím se do místního odlehlého domu přistěhuje k podivínskému Torbjörnovi jeho nová přítelkyně… Přejít na celý popis

Jednoho dne princeznou Objevte příběh Athanasie, která musí přežít ve světě intrik a nebezpečí, kde ji její vlastní otec touží zničit. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Ve vzdálené části severního Švédska zmizela před třemi lety z autobusové zastávky dospívající Lina. Její otec Lelle obviňuje z této tragédie především sám sebe a den co den prohledává okolí silnice zvané Stříbrná cesta, kde byla Lina viděna naposledy.

Mezitím se do místního odlehlého domu přistěhuje k podivínskému Torbjörnovi jeho nová přítelkyně se sedmnáctiletou dcerou Mejou. Osudy Lelleho a Meji se tím střetnou tak, jak by si nikdo nedokázal představit…

Stříbrná cesta, mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se zatím prodalo 215 000 výtisků) napsaný v nejlepší tradici skandinávského noiru, je thriller o hranicích dobra a zla, normality a vyšinutí, thriller stejně úzkostný a melancholický jako cáry mlhy na opuštěné silnici.

Sdílet 0

Nakladatel
Kalibr
Rozměr
155 x 235 x 32
jazyk
čeština
Počet stran
256
Vydání
1
isbn
978-80-7617-663-8
Vazba
pevná vazba
datum vydání
23.10.2019
ean
9788076176638

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 32 hodnocení čtenářů

14× 5 hvězdiček 10× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Andrea registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Kniha se četla sama, krásně popsané scenérie Švédska a příběh je poutavý. Hvězdu strhávám jen za (pro mě) nepřekvapivý konec. Stojí za to si ji přečíst!

  Přečíst více
 • Veronika Drdová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  3,5* Dobrý severský thriller. Ponurá, ale dobře popsaná atmosféra a prostředí, téma ztráty dítěte. Trochu předvídatelný děj, ale čtivé a napínavé. Konec pěkně dořešený, od půlky už knihu nešlo odložit.

  Přečíst více
 • Tereza D. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Velmi pěkný thriller. I když defacto jen jeho druhá část... V první části, která zabírá dvě třetiny knihy, se totiž nic moc neděje. Člověk pořád jen s napětím čeká, kdy už to začne a klade si otázku O co tu sakra jde? Zato druhá část (poslední třetina knihy) je skvělá. Vše nabere rychlý spád, zápletka vás pohltí a už nedovolí knihu odložit. Co se ale autorce rozhodně povedlo, je atmosféra. Jaké lepší kulisy si představit pro thriller než je ponurá příroda, všudypřítomná polární noc a postavy s podivnými charaktery? Plíživý pocit deprese a podezírání každého podivína ze zločinu zaručen!

  Přečíst více
 • Kikinkira registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Člověk se do knihy opravdu začte a neodloží ji. Má v sobě opravdu kouzlo, zvlášť pokud má člověk rád severské krimi s trochu ponurou atmosférou. ALE.. pořád jsem čekala na nějaký zvrat a byla jsem na konci velice překvapená, že se vlastně nestal a že byl takhle předvídatelný děj, což mi zkazilo celkový dojem.

  Přečíst více
 • Kateřina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Druhá kniha od této autorky a opět nezklamala. Pěkně zpracované téma a překvapivé a šokující rozuzlení.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 312 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora