4.9 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 4 ks
- Doručení Ve středu 10. 12. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
266 Kč s DPH
Běžně 297 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Román o síle vůní a přátelství, ale také o endometrióze a hledání pravé životní cesty, nás přivádí na italský ostrov Elbu. Zde se Beáta, hlavní hrdinka knihy, na prahu čtyřicátých narozenin pokouší čelit chronické bolestivé nemoci za pomoci aromaterapie a nečekaných setkání, jež jsou nadějí na vyléčení prožitých traumat a osamělého života bez… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Hana
-
Vzhůru do mraků
-
Ty, já a Itálie
-
Louka plná pampelišek
-
Bestseller Léto na venkově
-
Tajemství platanového knoflíku
-
Bestseller Heřmánkové údolí
-
Paradise Garden
-
Nezkrotná Aljaška
-
Brusinky
-
Dej mi šanci
-
Jednu oříškovou, prosím
-
Cesta lidí Knihy
-
Laskonky
-
Domov je stav mysli
-
Nová přání
-
Tajný život slunečnic
-
Noční terasa
-
Zachráněné sny
-
Román pro pitomce
-
Bestseller Nevracej se pro mě
-
Italské dvojhubky
-
Hypotéza lásky
-
Kornélie
Román o síle vůní a přátelství, ale také o endometrióze a hledání pravé životní cesty, nás přivádí na italský ostrov Elbu. Zde se Beáta, hlavní hrdinka knihy, na prahu čtyřicátých narozenin pokouší čelit chronické bolestivé nemoci za pomoci aromaterapie a nečekaných setkání, jež jsou nadějí na vyléčení prožitých traumat a osamělého života bez lásky. Zatímco její vrstevnice si vybudovaly úspěšné kariéry a zakládají rodiny, Beáta přešlapuje na místě. Jednoho dne ji však závan tajemného parfému přivede na Elbu, kde si postupně začne uvědomovat, že jen přežívat nestačí. Doléhají na ni tíživé vzpomínky, s nimiž se bude muset vyrovnat, ale zároveň ji čekají podmanivé vůně, spousta zmrzliny a noví lidé, díky nimž se rozhodne znovu najít ztracenou důvěru nejen v ostatní, ale především v sebe samu. A pokusí se také zjistit, co je podstatou oné elbské „grácie“, která jí tak přirostla k srdci.
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
Knihy » Beletrie » Česká a slovenská beletrie
- Nakladatel
- Prostor
- Rozměr
- 120 x 195
- datum vydání
- 3.07.2025
- ean
- 9788072606443
- Počet stran
- 224
- Hmotnost
- 234 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7260-644-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 3 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Když se čtyřicetiletá Beáta rozhlédne kolem sebe, její kamarádky a vrstevnice mají úspěšná povolání a šťastné rodiny. Jen ona je sama, se spoustou tíživých vzpomínek a s bolestivou nemocí, endometriózou, která ji znepříjemňuje život. Jednoho dne se vydá na ostrov Elba, kde pozná nové přátele, okusí sílu aromaterapie a začne objevovat ztracenou důvěru v ostatní, ale hlavně v sebe samu. Tato kniha si mě doslova přivolala krásnou obálkou a zajímavou anotací. Navíc to, že je od české autorky přidalo další plusové body a musím říct, že jsme si s Beátou sedly. Ještě aby ne, jsme vrstevnice a obě víme jaké to je, když nám život znepříjemňuje bolest. Když jsme se, po pro mě rozpačitém začátku, přenesly na krásný ostrov Elba, příběh si mě získal. Baví mě cestovat a poznávat cizí místa pomocí knih a příběhů. Krásné prostředí, zajímaví lidé, a hlavně bylinky a vůně. Sama miluji vše, co se točí kolem bylinek, takže když jsem četla o tom, co která vůně dokáže, byla jsem ve svém živlu. V knize postupně odhalujeme tajemství, která si nese Beáta ve svém životě a poznáváme, proč je taková, jaká já. Vidíme její proměnu, když si mnohé uvědomí. V příběhu mi bylo dobře, nejraději bych se na Elbu rozjela a s Beátou tam strávila nějaký ten čas. Příběh byl sice o vážných věcech a nelehkých situacích, které nás mohou v životě potkat, ale nechyběl tu ani vtip a určitý nadhled. Nakonec jsem si však i pobrečela, celé mě to zasáhlo i dojalo. A po dočtení knihy budu u výběru parfémů už přemýšlet jinak….
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE