Deváté nebe
Kniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Zuzana, sedmnáctiletá studentka soukromé výtvarné školy, odejde za dramatických událostí z domova, kde, jak je přesvědčená, už pro ni není místo, a zkouší žít na vlastní pěst. Situaci řeší po svém – přespáváním po kamarádech a známých, pobytem u ženatého bratra a jeho rodiny v penzionu v Jeseníkách, bydlením s rozvedenýmtátou, sháněním… Přejít na celý popis
Zuzana, sedmnáctiletá studentka soukromé výtvarné školy, odejde za dramatických událostí z domova, kde, jak je přesvědčená, už pro ni není místo, a zkouší žít na vlastní pěst. Situaci řeší po svém – přespáváním po kamarádech a známých, pobytem u ženatého bratra a jeho rodiny v penzionu v Jeseníkách, bydlením s rozvedenýmtátou, sháněním společného podnájmu s kamarádkou Helenou... Nenadálá volnost a svoboda je fajn, dá se využít například k divokým mejdanům a seznamování se zajímavými lidmi. Zuzka však brzy zjišťuje, že to vůbec není tak jednoduché, jak si představovala, a přestože na horách prožije velkou lásku, která neskončí odjezdem z jarních prázdnin, má starostí víc než dost. Nic není zadarmo a za chyby se tvrdě platí.
- Nakladatel
- Víkend
- Rozměr
- 125 x 195 x 22
- isbn
- 978-80-7222-730-3
- Počet stran
- 280
- datum vydání
- 1.01.2011
- ean
- 9788072227303
- Vazba
- pevná vazba
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 8 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Lenka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tady ta me rozcilovala uz na začátku. Proc neco nerekla matce..jen aby ji nenicila stesti..i kdyz se samozřejme vse obráti k lepsimu, tahle kniha mi uprimne lezla krkem.
Přečíst více -
Radka Kovaříková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nevím proč mě naivní hlavní hrdinka tak moc bavila. Příběh je to plný zvratů a postupně se odkrývá minulost hlavního důvodu jejího odchodu z domu. Další svižný děj na sebe nenechá dlouho čekat. Hlavní pointa je pro mě taková - nikdy se neboj mluvit pravdu. Konec je vyloženě optimistický - pokud něco chceš, jdi si za tím :) Doporučuji.
Přečíst více -
Miroslava Žikešová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Moc příjemná oddechovka, pořád se tam něco děje a nutí Vás to číst dál a dál. :) Nakonec vše dobře dopadne, hlavní hrdinka najde stabilitu a shledá se se svou láskou.
Přečíst více -
Andrea registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Krásná letní oddychovka, z níž si čtenář opět vezme něco k srdci. Do hlavní hrdinky se dokáže čtenář lehce vžít, o to více pak prožívá její příběh.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Maloobchodní cena
Minimální prodejní cena:
0 Kč
Nápověda
Články, které stojí za pozornost
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese
-
Ve spárech temnoty: Temnější a vyzrálejší návrat do Everfallu | RECENZE
-
15 tipů na mangy, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
Moje lepší polovička – netradiční román o lásce, rodičovství a odvaze | RECENZE
-
Avatar: Oheň a popel - když filmové efekty přehluší jednodušší děj | FILMOVÁ RECENZE
-
Little Stranger: Utíkej, holčičko - temná romance, která není pro každého| RECENZE
-
15 tipů na thrillery, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
Dítě světla - příběh o lásce, slzách a nezdolné přírodě | RECENZE
-
Pro fanoušky Heated Rivalry máme skvělou zprávu! Vyjde další kniha série Game Changers