Zen a hotovo

Autor Leo Babauta

E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Zen a hotovo je knížka pro všechny, kdo chtějí dát svému životu řád. Nabízí stejnojmenný minimalistický systém (anglicky „Zen to done“ – ZTD) deseti návyků, díky nimž je možné úkoly, projekty i povinnosti trvale uspořádat a udržet pod kontrolou. Je určena začátečníkům i pokročilým, kteří při používání různých metod time-managementu, včetně jinak… Přejít na celý popis

Merit Niemeitz: Už nikdy tvá Mulberry Mansion je historická vila a zároveň projekt univerzitních studentů, kteří ji mají zrenovovat, aby zde mohli bydlet. Avery se na tuto novou část svého života moc těší, dokud tu nepotká svého ex... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Zen a hotovo je knížka pro všechny, kdo chtějí dát svému životu řád. Nabízí stejnojmenný minimalistický systém (anglicky „Zen to done“ – ZTD) deseti návyků, díky nimž je možné úkoly, projekty i povinnosti trvale uspořádat a udržet pod kontrolou. Je určena začátečníkům i pokročilým, kteří při používání různých metod time-managementu, včetně jinak skvělého GTD, narazili na problémy a ztratili trpělivost.

Jednoduchá metoda ZTD se soustředí na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou zároveň vhodné i pro práci v systému GTD. Soustředí se na změnu návyků jeden po druhém, strukturovaně – ty jsou proto zvládnutelné mnohem snadněji než nástrahy jiných systémů. Z deseti návyků si navíc můžete vybrat takové, které souzní s vaším individuálním pracovním stylem.

Babautova knížka vyšla v roce 2008 v elektronické i tištěné verzi. Do češtiny ji přeložil Tomáš Baránek.

Sdílet 0

Nakladatel
Jan Melvil publishing
jazyk
čeština
Počet stran
128
datum vydání
1.01.2010

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

1.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

  • 1 z 5 hvězdiček Jitka registrovaný uživatel

    Obsahuje citáty ze "Sedm návyků skutečně efektivních lidí"; a jakože zjednodušené myšlenky z metody GTD (Allen: "Mít vše hotovo"). Dále však téměř nic vlastního. Jednu z posledních kapitol věnuje obhajobě, proč se domnívá, že autorská práva spisovatele Allena neporušuje. Text je také v této (malé) knize hodně roztahaný (i volné stránky). A navíc je použita taková ta "časopisecká metoda" k upoutání pozornosti při prolistovávání: , že skoro na každé stránce je jedna věta z běžného textu zapsána znova -jen jiným písmem a tučně. V časopise to dle mého má nějaké opodstatnění, ale v knize mě to fakt rozčiluje.

    Kniha, Jan Melvil publishing, 2010, 9788087270035

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 140 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora