Truly

Autor Ava Reed

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 259 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Legendární Truly, Madly, Deeply

MILOSTNÝ PŘÍBĚH V KULISÁCH STUDENTSKÉHO SEATTLU |  Andie přijíždí do Seattlu. Pochází z venkovské farmy, nemá byt, konto prázdné a za sebou těžké časy. S nejlepší přítelkyní June si chtějí splnit sen a začít společně studovat na univerzitě, aby mohly založit firmu. Po chaotickém začátku sežene konečně podnájem a najde si práci v populárním… Přejít na celý popis

Halina Pawlowská: …a přeskočila jiskra Halina Pawlowská, královna humorných citátů a oddechovek, si pro nás i na letošní prázdniny připravila veselé povídky, v nichž si s notnou dávkou nadsázky a laskavého humoru utahuje ze svých vlastních rodinných příhod. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

MILOSTNÝ PŘÍBĚH V KULISÁCH STUDENTSKÉHO SEATTLU | 

Andie přijíždí do Seattlu. Pochází z venkovské farmy, nemá byt, konto prázdné a za sebou těžké časy. S nejlepší přítelkyní June si chtějí splnit sen a začít společně studovat na univerzitě, aby mohly založit firmu.

Po chaotickém začátku sežene konečně podnájem a najde si práci v populárním tanečním klubu za barem. Tam se začne odvíjet příběh osudové přitažlivosti – Cooper, nemluvný, magický mladý muž pro ni zůstává záhadou. Pomáhá jí, kde může, ale zároveň je odtažitý a drží si odstup. Andie chce vědět, co se za tím skrývá a kdo je Cooper doopravdy.

Křehké pouto, které mezi nimi vzniká, je podrobováno zkouškám, protože šrámy, které na obou život zanechal, jim sbližování právě neulehčují. Ke sblížení je potřeba se ponořit do vlastní minulosti a otevřít své třinácté komnaty. O to krásnější a cennější je to, co přijde potom. Není snadné udělat krok do dospělosti. Ale láska hory přenáší.  

Sdílet 0

série
Truly, Madly, Deeply 1. díl z 3
Další ze série
Legendární Truly, Madly, Deeply
1. Truly
2. Madly
3. Deeply
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
320
datum vydání
1.01.2021
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  „Truly“ je prvním dílem novopečené trilogie s názvem „Truly, Madly, Deeply“, která vás zaujme nejen svým obsahem, ale také zpracováním. Každá kapitola začíná krátkým citátem, který ji věrně vystihuje. Na internetu naleznete roztomilé ilustrace významných postav, které pro své fanoušky vytvořila sama autorka. Nespočetkrát při čtení natrefíte na pop kulturní narážky. Zkrátka kniha je plná skrytých hádanek a postřehů, které vybízí ke čtení mezi řádky.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 183 hodnocení čtenářů

83× 5 hvězdiček 60× 4 hvězdičky 27× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Karolína Pajerová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Po hodně hodně dlouhé době jsem knížku ani nedočetla. Vůbec jsem se nemohla začíst, asi mi nesedl autorčin styl. Ani postavy mi nebyly buhvi jak sympatické, přišlo mi, že knížka má strašně mírný spád, obzvlášť ze začátku. Nevím, prostě jsem se do toho nějak nedostala. Také se mi nelíbily kapitoly psané očima různých postav. Za mě ne.

  Přečíst více
 • Veronica registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Jste fanoušky Mony Kasten? Tak to pozorně poslouchejte, protože tahle knížka je přímo pro Vás! Tahle knížka je doslova nabitá emocemi, nedokážete se od ní odtrhnout, je to přesně ten styl psaní, který Vás donutí otáčet jednu stránku za druhou. Je tady slow burn romantika a na rozuzlení zápletky si rozhodně počkáte, protože Vás autorka bude napínat až do samého konce. Já jako fanoušek Mony Kasten Všem velice doporučuju!

  Přečíst více
 • Hana Hejdukova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Recenzí výtisk #TRULY od Ava Reed dočten. Tedy vážení, přirovnání k Moně Kasten... Ano je to podobný typ příběhu, ale řekla bych, že tohle je ještě vyšší level. Příběh Andie a Coopera Vás naprosto pohltí, pro ty, kteří se bály otevřeného konce bych to shrnula asi tak, že kde jeden příběh končí, zároveň jiný začíná. Každá kapitola je uvedena velice trefným citátem, který Vás prostě navnadí a Vy odmítnete vstát a jít spát nebo cokoli dělat. Tohle musíte číst a musíte vědět co bude dál, jak se situace vyvine. Že začátku jsem byla lehce skeptická k velmi detailnímu popisu postav a prostředí, ale záhy jsem pochopila, že je ten popis velice dokonalý a navodí tu pravou atmosféru. Musím říci, že s tak pěknými popisy jsem se dlouho nesetkala, v některých místech nad detaily srdce zaplesalo a nejen to srdce . V jiných místech je popis myšlenkových pochodů geniální v situacích, které spousta z nás zná, jen si je neumí přiznat nebo pojmenovat. Proto je úžasné, že je příběh vyprávěný střídavě z pohledu Andie a Coopera. Prostě se mi tato autorka skvěle trefila do vkusu a jsem moc ráda, že jsem si mohla přečíst recenzní výtisk. Už se nemohu dočkat pokračování této série. Takže pokud jste někdo váhal, směle objednávejte. Rozhodně neuděláte chybu. #knihydobrovský #kniznizavislaci #kniznipredskokan #knihomolka

  Přečíst více
 • Annette Kovářová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Ze začátku knihy jsem byla nadšená a obzvlášť prolog, kdy mladá Andie pláče a mokne před restaurací, protože ji někdo ublížil, mne velmi navnadil. Okamžitě jsem v knize viděla potenciál a na dalších stranách jsem našla mnoho dalších zajímavých témat. Bohužel nakonec se z toho vyklubala taková ta klasická zápletka nenávidím tě, ale miluji tě a ta obsahuje cca 2/3 knihy. Na tom mě bohužel autorka utahala. Myslím, že kdyby se věnovala spíše vážnějším tématům, které v knize použila a více je rozpracovala, mohla to být úžasná kniha s přesahem. Bohužel potenciál tématu úplně nevyužila a jedná se tedy celkem o klasickou Young Adult romantiku s již zmíněnou zápletkou. Oddechovka na léto, na prázdniny po maturitách nebo zkouškách asi ideální. Bohužel bez přesahu.

  Přečíst více
 • Tereza registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Někde jsem četla, že je to lepší jako Mona Katsen. To určitě ne! :) Ale styl je podobný, dokážete příběh zhltnout za jeden den.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora