Tři hříšná tajemství

Autor Nikki Sloane

E-kniha

Tři hříšná tajemství E-kniha

Autor Nikki Sloane

Součástí série: Klub zavázaných očí 4. díl z 6

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 262 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Nejvíc sexy čtení!

Žádný muž mě nemůže vlastnit.Sjednávám sex za peníze v nelegálním Klubu zavázaných očí, ale moje tělo není na prodej. Moje peníze mi bohatě stačí a nepotřebuji si zkusit to úžasné vzrušení, které ze zdejších schůzek čiší. Nepodřizuju se a nevzdávám se své svobody.Dokud nepotkám jeho. Tetování od tohoto nádherného umělce teď překrývá jizvu po… Přejít na celý popis

Naplňte si knihovnu za babku! | Vše za 19 a 49 Kč Knížky za 19 a 49 Kč? Máme! Naplnili jsme celou slevovou kategorii skvělými tituly, které z našich akcí ještě neznáte, a dali jsme jim tyto vesele nízké cenovky! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Žádný muž mě nemůže vlastnit.

Sjednávám sex za peníze v nelegálním Klubu zavázaných očí, ale moje tělo není na prodej. Moje peníze mi bohatě stačí a nepotřebuji si zkusit to úžasné vzrušení, které ze zdejších schůzek čiší. Nepodřizuju se a nevzdávám se své svobody.

Dokud nepotkám jeho. Tetování od tohoto nádherného umělce teď překrývá jizvu po největší chybě mého života.

Navázala jsem vztah, kterým riskuju odhalení všeho, co skrývám. Ale i když je toho tolik v sázce, nedokážu přestat. Náš vzájemný boj o dominanci je příliš žhavý a svůdný, než abych mu odolala.

Co se stane, až mě donutí, abych přiznala všechna svá hříšná tajemství?

Čtvrtá kniha ze série o Klubu zavázaných očí je opět od první do poslední strany nabitá sexuálním napětím.

Sdílet 0

série
Klub zavázaných očí 4. díl z 6
Další ze série
2. Tři drsné lekce
3. Tři drobné chybičky
4. Tři hříšná tajemství
5. Tři něžná slůvka
6. Tři tajná přání
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Erotické romány
Témata
romantika erotika sex BDSM
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
280
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 92 hodnocení čtenářů

62× 5 hvězdiček 20× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Iveta_skorpikova registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Mám, další díl z Klubu zavázaných očí. A musím říct, že jsem si myslela ,že to bude můj nejoblíbenější díl. Pak se ale stalo něco, co jsem doufala, že v tomhle díle nebude! A hrozně mě to naštvalo. . ,,Zavrtěla jsem se a pokusila se uvolnit ruce, ale sevřel je pevněji, což už skoro hraničilo s bolestí. Strašně se mi to líbilo.,, . Můžu říct, že Silase jsem milovala hned od začátku. Tetování, motorka, piercing.. Ale i jeho chování. ❤️ Regan byla hustá, jak zvládala svou práci a osobní život, dokud se to... nepodělalo. . Líbilo se mi, jak se Regan se Silasem našla. Ale ta věc v klubu, kdy se tam Silas objevil mě tak naštvala! Nečekala jsem, že se tak rozjede. Asi mě ale víc naštvala noc po svatbě, na které byli. Fakt jsem doufala, že tady ten pár to neudělá. Tím chci tedy říct, že v knize je opět hodně, hodně s*xu, takže pokud vám to vadí, do série se vůbec nepouštějte. . Autorka umí skvěle psát a i v erotickém románu, vám dokáže dát opravdu chemii a jiskru mezi hlavními postavami. . Čekala jsem, že tam bude více dění z FBI, ale nejí tomu tak, což je docela škoda. Ale i tak je kniha opět velmi čtivá a nenechá vás..chladné.

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 4 z 5 hvězdiček adule.books registrovaný uživatel

  Raven pracuje v utajení v klubu zavázaných očí. Ona sama však svoje tělo neprodává. Nepodřizuje se ani se nevzdává svobody. Nemá ráda, když ji někdo rozkazuje. Přesněji řečeno do doby, dokud nepotká tatéra, malíře Silase. Najednou je všechno vzhůru nohama a ona musí jednat tak, aby se neprozradila. Jejich vzájemný boj o dominanci je opravdu žhavý. Po knížce by měl rozhodně sáhnout ten, kdo má rád erotiku. Protože u téhle autorky je sázka na jistotu, že čtení bude pěkně žhavé a vy se budete možná i krapet červenat. Hrozně moc se mi líbilo, že se v knížce objevovaly postavy z předešlých dílů, krásně se to doplňovalo a vy se vlastně dozvíte, jak je to s nimi dál. Tahle knížka v sobě ukrývá i krimi zápletku, která je sice jenom okrajová a na můj vkus moc zrychlená. Mě osobně hodně mrzelo, že jsme se nedozvěděli více z práce FBI, mohla to autorka třeba ještě rozvinout mělo to potenciál. Opět to byla jízda a rozhodně doporučuji přečíst!

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 4 z 5 hvězdiček Lucie Řebíčková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Opět skvělé napsané jako vždy, ovšem z celé série podle me nejslabší. Nicméně za přečtení určitě stojí.

  E-kniha, Red, 2023,

 • 5 z 5 hvězdiček Elie23 Uživatel aplikace KDčko Zakoupil produkt

  Za mě teda zatím nejlepší díl z téhle série

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 3 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihy této autorky patří k těm, které jsou skutečně hlavně erotické. Skupinový sex a BDSM v různé míře se vyskytují v každém díle, s tím musí čtenář počítat. Komu to tedy vadí, tomu se knihy moc líbit nebudou. V každé knize se setkáte s momentem, kdy se hrdinům do vztahu začnou vkrádat city, naladíte se na to, že z toho bude láska a na další stránce grupáč... To může být nepříjemné překvapení pro romaticky založené čtenáře. Prvky BDSM se asi nejvíce objevily ve třetím díle, kde si starší muž trénuje svoji mladou otrokyni.. To tedy také není pro každého. Tady v sobě hlavní hrdinka pro změnu odkryje svoji dominantní stránku, takže rázem nevíte, jestli je vám ještě sympatická (jakože nebyla moc sympatická ani předtím). Pokud necháme stranou sex, nemohla jsem se u téhle knihy zbavit pocitu, že je to takové mělké. Ať už šlo o city, sex nebo příběh samotný, úplně mě to nevtáhlo, a ta její policejní mise mohla být tedy propracovanější.. Asi bych to označila za nejslabší díl z těchto čtyř.

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 4 z 5 hvězdiček Jana Chudáčková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tento díl byl ze všech nejméně elektrizující, ono známé pálení touhy jsem u něj necítila tak často jako u ostatních dílů. Nicméně pořád je to skvělá kniha.

  E-kniha, Red, 2023,

 • 3 z 5 hvězdiček Marie registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Znovu číst určitě nebudu. Kniha mi nijak nenadchla. Děj je mdlí a postavy nejsou (alespoň pro mě) nikterak zajímavé.

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 5 z 5 hvězdiček Val registrovaný uživatel

  …vášnivé, nespútané, dramatické… Hneď na úvod oznamujem, že po tejto knihe je NIKKI SLOANE mojou obľúbenou autorkou romanticko-erotických románov. Jej štýl je perfektný, ľahko čitateľný, avšak knihy Nikki nebudú pre každého, presnejšie, pre každú čitateľku. Sloane si nedáva servítku, vulgarizmy lietajú zľava- sprava, a teda- k môjmu výroku spred vyše roka, že je citeľné, keď (erotickú) knihu prekladá chlap, beriem späť. Michaela Doubravová požila surový slovník a v tejto knihe mi to sadlo ako riť na šerbeľ. Autorka nezaobchádza s postavami v rukavičkách. Píše živočíšne, s vášňou, ale s nehou, keď to situácia vyžaduje. Scénky sú vyvážené, plynulé,… S prídavným menom NESPÚTANÉ, v úvode, to môže vyznieť zavádzajúco, keďže v exkluzívnom, luxusnom klube zaviazaných očí sa ženy “na predaj” zväzujú, no hlavná hrdinka na predaj nie je napriek tomu, že v klube pracuje, ale na inej pozícii. Ja som mala na mysli ‘nespútané’ v zmysle autorkinej fantázie :) Táto kniha je pre zlé dievčatá, ktoré sa neštítia (prečítať si) rôznych praktík (ktoré nebudem prezrádzať). Určite Nikkinu odvahu napísať niečo takéto ocenia. Ide o štvrté, voľné pokračovanie série, nie je nutné čítať všetky časti po poradí, vyskytujú sa tu postavy z predošlých kníh, ale ich vzťahy sú zahalené rúškom tajomstva(nejaké tie spoileríky sa objavia, ale nič, čo by vás odradilo od čítania prvých troch častí). Nebola by to skvelá kniha, keby sa niečo kolosáne nepokašle a dramatický záver sa mi fakt páčil. Elektrizujúci, rýchly vzťah Regan a Silasa, bol pre mňa v tomto príbehu skvelý, vôbec nie hrrr, ale tak akurátne vášnivý a zbytočné oddiaľovanie nevyhnutného by ubralo na atraktivite. Nemám absolútne čo vytknúť a už teraz sa teším na ďalšie sloanovky.

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

 • 5 z 5 hvězdiček J H registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Vtipné, sexu přiměřeně, přečteno za 1 den

  E-kniha, Red, 2023,

 • 5 z 5 hvězdiček Natálie registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Celá série klubu zakázaných oci me strašně baví. Čekáte zvrat, který přijde, a on přijde ale úplně jiný, nečekaný.. je to fajn, pátá kniha uz předobjednána

  Kniha, Red, 2023, 9788027704378

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 49 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora