S koněm mezi světy Linda Kohanov E-kniha

S koněm mezi světy E-kniha

Linda Kohanov

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

180 Kč s DPH

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

„Koně,“ tvrdí Linda Kohanov, „představují ztělesněnou spiritualitu, takovou, která je jak zcela přítomná v tomto světě, tak i hluboce spojená s božským původem duše.“ Linda Kohanov odhaluje, jak nás koně podporují a vedou k nečekanému uvědomování a pochopení strachu, intuice, vědomí, síly a především autenticity. Kniha S koněm mezi světy je pokračováním Lindina průlomového díla Tao koně. Je plná příběhů o léčení s pomocí koní a poctivě popisuje i proces, který se za vším skrývá. Tyto příběhy dokazují nepopiratelná spojení, jež lidé i koně po celém světě stále častěji objevují.

 „My všichni se pohybujeme mezi dvěma světy, přesunujeme se, leckdy neohrabaně, mezi svobodou a připoutaností, duchem a přírodou, myslí a srdcem. Přesto věřím, že jednoho dne, pokud se najde více lidí ochotných přijímat rady od svých čtyřnohých přátel, lidské vědomí tyto paradoxy pojme a rozšíří se za jejich hranice. Pak už nebude existovat žádné rozdělení.“

Sdílet 0

Nakladatel
Synergie Publishing
Jazyk
čeština

Bestseller v knihy Dobrovský

289195. v e-shopu | 270830. minulý týden

499. v E-knihy - Zdraví, životní styl a kuchařky | 457. minulý týden

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Renata Petříčková

    Pečlivá kniha. Autorka věnovala textu, myšlenkám a jejich sepisování velké množství času, že se k textu vracela a doplňovala, tříbila a znovu přehodnocovala tak, aby bylo řečeno vše, jasně, stručně, ale s lidskostí a emocemi. O emocích se tady navíc nejčastěji píše. Člověk a kůň si mohou navzájem rozumět i mimosmyslově. Kůň umí poskytnout člověku emoční soucit. Kůň umí poskytnout intimní důvěrný prostor pro vyléčení vašich bolestí. V tomto směru je kniha o terapii koněm u nás opravdu revoluční a přelomová – a doufám, že si najde co nejvíce čtenářů chtivých pochopení lidské i koňské duše.

    Kniha, Synergie Publishing, 2016, 9788073703707

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora