Příběhy stromů Peter Wohlleben E-kniha

Příběhy stromů - Peter Wohlleben

Příběhy stromů E-kniha

Peter Wohlleben

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

297 Kč s DPH

Totální sezona Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu plné fotografií a rozhovorů. Více informací

Popis

Stromy nás obklopují jen zdánlivě tiše a němě. Buky, jabloně i ostatní druhy ve skutečnosti komunikují nejen mezi sebou navzájem, ale i s námi - pokud dokážeme porozumět jejich jazyku. Stromy přinášejí mnohem větší potěšení tomu, kdo ví, co v nich probíhá, kdo umí podle růstu a stavu listů nebo kůry poznat, jak se jim daří. Lesník Peter Wohlleben ve své knize nabízí překvapivé náhledy do světa stromů a napomáhá tak tomu, abychom se na ně dívali z jiné perspektivy. Díky vědomostem o stromech a ekologických souvislostech jejich existence o ně budeme moci i pečovat v souladu s přírodou. Odborné rady autora vám pomohou při výběru vhodného stromu na zahradu, při výsadbě a řezu nebo při péči o staré a nemocné stromy. Kniha pro všechny, kdo milují stromy, chtějí jim rozumět a správně o ně pečovat.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
192

Bestseller v knihy Dobrovský

71531. v e-shopu | 68555. minulý týden

342. v E-knihy - Naučná literatura | 305. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Hana

    Velice hezky zpracovaná kniha. Plná zajímavých a užitečných informací a rad. Pomůže Vám pochopit život stromů a živočichů na ně něj vázaných, ale také jak o ně správně pečovat.

    Kniha, Grada, 2017, 9788027102778

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora