Pravidla hry Chloe Neill E-kniha

Pravidla hry - Chloe Neill NOVINKA

Pravidla hry E-kniha

Chloe Neill

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

149 Kč s DPH

Ezo za 49 Mozek i duše potřebují péči. Vybrali jsme pro vás knížky, které s tím mohou pomoci, a dali jim přívětivou cenovku 49 Kč! Více informací

Popis

„CADOGANSKÝ DŮM ČELÍ OHROŽENÍ ZE VŠECH STRAN…“

… a ulicemi Chicaga se pohybuje nelítostný vrah a jedna bývalka!

S Cadoganským Domem to vypadá nahnutě. Greenwichské prezídium, které má údajně hájit zájmy upírů, šlapalo Cadoganům na krk tak dlouho, až se rozhodli osamostatnit. Jestli ale doufali, že to proběhne v klidu, hodně se spletli. Prezídium jim jejich odchod hodlá náležitě osladit.

Kéž by však skupina zkostnatělých byrokratů bylo to jediné, co trápí upírku Merit, jejího pohledného Mistra i ostatní jejich spojence. Ulicemi Chicaga se totiž pohybuje dobře maskovaný a řádně prohnaný vrah, který má spadeno právě na upíry. Mrtvých přibývá, způsob usmrcení je nadmíru brutální a adeptů na podezřelé žalostně málo, a tak musí být Merit i její blízcí připraveni na cokoliv.

A jako třešnička na dortu přijíždí na pomoc Cadoganům bývalá Ethanova milenka, která se domnívá, že má proti Merit schovaný v rukávu významný trumf. A také se ho nebojí vytáhnout. Zvládne Merit balancovat mezi členstvím v tajné organizaci a snahou neztratit svou lásku? Musí totiž bojovat o důvěru svého Mistra, o střechu nad hlavou a v neposlední řadě o holý život. 

Americká spisovatelka Chloe Neill svými Upíry z Chicaga již posedmé dokazuje, že nehodlá slevit z tempa děje, humorných i dojemných situací a je ochotna svým postavám kdykoli znovu okořenit život a nedat jim ani na chvíli vydechnout. Její čtivá urban fantasy série zkrátka nenudí, stejně jako se nenudí aktéři děje, kteří – ač skálopevně věřili v loajalitu svých bližních – mohou vždycky čelit nové zradě…

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
FANTOM Print
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
278

Bestseller v knihy Dobrovský

196428. v e-shopu | 190548. minulý týden

1173. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 1155. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.9 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček wnikisek

  Úžasná série! Milovníkům fantasy knížek o upírech, mohu jen doporučit. Doma v knihovničce by rozhodně neměla chybět. Každý díl od začátku do konce upoutal mou pozornost.

  Kniha, FANTOM Print, 2017, 9788073983741

 • 5 z 5 hvězdiček Aríka

  Celá série "Chicagoland vampires" neboli "Upíři z Chicaga" je plná překvapení. Tato kniha je již sedmým dílech z celkem třinácti dílů. Merit, Ethan Sullivan, Catcher, Mallory jsou mými nejoblíbenější postavy a s každým dalším dílem se v tom jenom utvrzuji. Kniha byla opět velmi čtivá, poutavá a měla jsem ji velmi rychle přečtenou. Příběh je prosycen láskou, erotikou, napětím , dramatem a nečekanými situacemi, což na celé sérii zbožňuji. Knihu rozhodně doporučuji.

  Kniha, FANTOM Print, 2017, 9788073983741

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym

  Další skvělý díl. Všechny postavy jsem si moc oblíbila. Doporučuji!

  Kniha, FANTOM Print, 2017, 9788073983741

 • 5 z 5 hvězdiček Kateřina

  Tuto sérii já miluju. Fandím Merit, už od prvního dílu. Opět velmi napínavý děj. Snad autorka bude pokračovat s touto sérii.

  Kniha, FANTOM Print, 2017, 9788073983741

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora