Popis

  1. květen 2025, Česká republika, hlavní město Liberec.

V údolí mezi dvěma horskými hřebeny se ve věčném rudém přísvitu rozkládá město. Krouží nad ním draci, v parcích hřadují harpyje a v ulicích loví hydry, gryfové a bazilišci.

Na západě se na vrcholku Ještědu k nebi vypíná kdysi slavný hotel, který na východě již třináct let zastiňuje Rudá věž. Tyčí se na úpatí Jizerských hor do výšky půl kilometru, její koruna tone v mracích a její základy se noří do jediného zdroje magie na světě. Za jejími silnými zdmi určuje osud země temný mág. Zdá se, že nic nemůže narušit jeho moc a nikdo se mu nemůže postavit.

Přesto se o to chce pokusit lovec bestií a nájemný strážce Nataniel Skalický. Přijíždí do Liberce s cílem magii jednou provždy zničit a zaplétá se do boje o moc mezi temným mágem a jeho synem Janem Renerem.

Purpurová noc přichází...

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
Brokilon
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
298

Jak si vede v knihy Dobrovský?

143478. v e-shopu | 138377. minulý týden

1241. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 1077. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Kateřina Miklíková

    S knihou jsem velmi spokojená a hodnotím ji vysoko. Byla pro mě stejnou radostí, jako loni Rudý úsvit. Čekala jsem zajímavou fantasy z domácího prostředí a tu jsem taky dostala. Doufala jsem ve skvělé a charismatické postavy a byly tam. Chtěla jsem příběh, který by byl dostatečně uvěřitelný a čtivě napsaný, měla jsem ho. Knihu bych doporučila hlavně dámám, které holdují fantastice, ale myslím, že by zaujala i ty, pro které to není hlavní žánr a něco si přečtou jen občas.

    Kniha, Brokilon, 2017, 9788074563775

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora