5.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Dlouho se mělo za to, že Trója je pouhý mýtus, ale v devatenáctém století objevili pod nánosy písku její hradby. Existovalo z Homérových příběhů ještě něco dalšího – bozi, nestvůry, zázračné zbraně? V zamrzlé grónské krajině objeví skupina vědců hluboko pod ledem středověkou loď. Její podpalubí ukrývá mnohem starší… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Příběhy skutečné odvahy
-
Půlnoční knihovna
-
Pod rozpáleným sluncem
-
V krajině posledních věcí
-
Historie včel
-
Knihonoš
-
Údolí havranů
-
Ivalu
-
A na nebi čekají hvězdy
-
Poslední tajemství
-
Poslední bratr
-
Poslední dny
-
Poslední umělecké dílo
-
Poslední vzpoura
-
Vincentův poslední obraz
-
Blackout
-
V posledním tažení
-
Katovo poslední přání
-
Poslední valčík je můj
-
Poslední nádech
-
Poslední lanovka
-
Poslední den Nilse Vika
-
Poslední kněžka
-
Tisíc lodí
Dlouho se mělo za to, že Trója je pouhý mýtus, ale v devatenáctém století objevili pod nánosy písku její hradby. Existovalo z Homérových příběhů ještě něco dalšího – bozi, nestvůry, zázračné zbraně?
V zamrzlé grónské krajině objeví skupina vědců hluboko pod ledem středověkou loď. Její podpalubí ukrývá mnohem starší předměty – zbraně z doby bronzové – a v kapitánově kajutě leží zlatá mapa se stříbrným astrolábem.
Mapa zachycuje trasu Odysseovy slavné lodi plující od Tróje, ukazuje však i ohnivou řeku tekoucí k městu ukrytému ve Středomoří. Město leží v podzemní říši Tartaros, jak Řekové označovali peklo. Podle bájí byli v Tartaru trestáni hříšníci a uvězněni nestvůrní starověcí Titáni.
Když se rozšíří informace o Tartaru a o zázračných zbraních, které jsou tam ukryté, na nestabilním Blízkém východě se prudce zvýší napětí. Fantasmagorické děsy z Homérových děl jsou až příliš reálné – a mohou být vypuštěny do našeho světa.
Příslušníci tajné organizace Sigma Force se vydají na místa, kam se ostatní bojí vkročit. Pokud mají předejít rozpoutání konečného světového konfliktu, musí projít samotnou branou pekla.
- série
- Sigma Force 15. díl z 18
- Další ze série
-
14.
Zkouška ohněm
15. Poslední odysea
16. Království kostí
17. Ohnivý příliv
18. Archanděl
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Světová beletrie
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 11 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Jana Trestrová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Jako vždy, i tato kniha mě ze série Sigma Force chytila a nepustila. Vše jsem prožívala s hlavními hrdiny. Dokonce i pár věci mi došlo krátce předem, než jsem se to dočetla. Mýty, které tu jsou, mě hodně zaujali a dost líbily. U některých akcí jsem tajila dech a v závěru jsem se i o Kowalskiho bála (a bohužel mám stále proč se bát). Jsem ráda, že Gray i Seichan jsou stále spolu, a i když mají misi, tak přesto spolu se snaží vychovávat jejich syna Jacka. I když je vidět, že si ani jeden není jist, jestli to budou zvládat (což já věřím, že ano). A nakonec se mi zatajil dech, protože jsem se obávala stejné hrůzy jako Gray. Ale naštěstí falešný poplach. A Kowalský? Až ten den nastane, tak budu bulet. Ale konec knihy Labyrint z kostí (kniha z roku 2015 či 2016, která je taky s této série) mi dává už větší smysl, jak to autor myslel....A už teď se mi chce brečet....Vřele tyto knihy a hlavně tuto sérii doporučuji. :)
Přečíst více -
Nikola Jeřábková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Úžasná kniha jako vždy :-) James Rollins nikdy nezklame.
Přečíst více -
Josef Procházka registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Zatím nejslabší kniha série SIGMA. Připadá mi to jako šité horkou jehlou. V klasickém stylu pohádky kde dobro vždy zvítězí, ale tentokrát to autor s tou fantasmagorií přehnal. Čte se to dobře, je to napínavé, ale nesmí se nad tím moc přemýšlet; něco už skutečně nejde skousnout.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Stále nemáte dárky? Nebojte, tyhle stihnete nakoupit i zítra!
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE