Zkouška ohněm James Rollins E-kniha

Zkouška ohněm E-kniha

James Rollins

Součástí série: Sigma Force

E-kniha

  • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Neohlížej se Ben Cheetham Máte rádi horory? Tohle vás bude bavit! Titul Neohlížej se představuje počátek nové hororové série Sídlo Fenton. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Tajná organizace Sigma Force podstupuje závod s časem, aby zachránila jednoho ze svých členů i celou Evropu. Tyhle Vánoce nebudou pro nikoho ani šťastné, ani veselé.

 

Velitel Gray Pierce se na Štědrý večer vrací domů a zjišťuje, že mu domov někdo vyraboval, Grayova těhotná přítelkyně zmizela a na podlaze kuchyně leží v bezvědomí Kat, manželka jeho nejlepšího přítele.

Bez jediného vodítka, které by se dalo sledovat, pro Graye představuje Kat jako svědkyně jedinou naději, že zjistí, kdo útok spáchal a unesl jeho těhotnou ženu. Kat je však napůl v kómatu a nemůže mluvit – dokud geniální neurochirurg nenavrhne radikální postup, jak „odemknout“ její mysl na dostatečně dlouhou dobu, aby mohla zprostředkovaně odpovědět na několik otázek.

Katina slova přimějí Sigmu Force horečně pátrat po odpovědích, které souvisejí s tajemstvími, jež sahají do minulosti: ke španělské inkvizici a k jedné z nejhanobenějších a nejkrvavějších knih v dějinách, středověkému Kladivu na čarodějnice. Jejich zjištění odhalí děsivou pravdu o tom, proč dnes visí budoucnost lidstva na vlásku, a přinutí je, aby se zabývali tou nejzákladnější otázkou: Co to znamená mít duši?

Sdílet 0

Nakladatel
BB art
Jazyk
čeština
Počet stran
376
datum vydání
1.01.2019

Jak si vede v knihy Dobrovský?

424883. v e-shopu | 425448. minulý týden | 22402. nejlepší dosažené 22.01.2021

11641. v E-knihy | 11860. minulý týden | 1471. nejlepší dosažené 01.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • 5 z 5 hvězdiček Jana Trestrová

    Jako vždy, Rollins nezklamal. Už od prvního slova je to napínavé až do konce. A zjištění, že většina část příběhu, co se zde objeví je založeno na pravdě, je někdy šokující až jde mráz po zádech. Zde jsem měla obavy, že Rollinse nebudu mít ráda, ale nakonec vše dobře dopadlo, za což jsem fakt ráda, protože bych asi sama vraždila, kdyby to nedopadlo tak, jak bych čekala. :D Všechny ze Sigmy mám v oblibě a u každého je něco, co mám na něm či na ní ráda. Jsou staří i noví nepřátelé. :D A vždy zažívám pocit napětí, šoku, ale i zasmání od srdce, když situace nevypadá dobře, ale je tu takový vždy uvolnění vsuvka, že se na chvíli zasměju, než jsem zase v napětí. Na tyto knihy prostě nedám dopustit a těším se na další knihy. :)

    Kniha, BB art, 2019, 9788075952592

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora