Noční host E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Uprostřed smrtící sněhové bouře za ženou přijde nečekaná návštěva.Autorka knih o skutečných zločinech Wylie Larková nevnímá jako velký problém, když ji sníh uvězní na odlehlé farmě, kam se uchýlila, aby dopsala svou zatím poslední knihu. Útulné teplo krbu, naprosté ticho. Bylo by to dokonalé, nebýt skutečnosti, že právě v tomto domě před dvěma… Přejít na celý popis

Rebecca Yarros: Čtvrté křídlo Spalující napětí, nelítostní draci a jejich jezdci! Romantická fantasy, která uchvátila svět, je konečně tady! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Uprostřed smrtící sněhové bouře za ženou přijde nečekaná návštěva.

Autorka knih o skutečných zločinech Wylie Larková nevnímá jako velký problém, když ji sníh uvězní na odlehlé farmě, kam se uchýlila, aby dopsala svou zatím poslední knihu. Útulné teplo krbu, naprosté ticho. Bylo by to dokonalé, nebýt skutečnosti, že právě v tomto domě před dvěma desetiletími chladnokrevně zavraždili tři lidi a unesli odsud dítě.

Jak se bouře přiostřuje, Wylie se ocitne uvězněná v domě, pronásledovaná tajemstvími zakletými do zdí domu i tajemstvími své vlastní minulosti.

A pak venku na sněhu těsně přede dveřmi objeví malé dítě. Poté, co je přinese dovnitř do tepla a bezpečí, začne pátrat po odpovědích. Ale velice brzy je jasné, že dům není tak izolovaný, jak se původně zdálo, a někdo je ochotný udělat cokoli, aby je našel.

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
312
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 33 hodnocení čtenářů

22× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Camille registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Jsem opravdu ráda, že kniha předčila má očekávání. Tohle byla za mě pecka. Líbí se mi, že autorka příliš nerozebírala osobnosti postav, ale spíše knihu předkládala jako vyprávění třech různých příběhů, které do sebe v závěru perfektně zapadly. A musím říct, že čím více se blížilo rozuzlení, tím více to bylo psycho. Po nějaké 30.kapitole se začne kniha pořádně rozjíždět a já se nemohla od knihy odtrhnout V podstatě nemám co vytknout, snad jen že jsem úplně nepostřehla důvod, proč pachatel spáchal to, co spáchal. Strhující a děsivý příběh.

  Přečíst více
 • Lenka Kuželková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Předchozí knihy autorky mne bavily více, tohle bylo celkem hodně předvídatelné. Nadšení se nekonalo, spíše zklamání.

  Přečíst více
 • Martin Vlach registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Vyhovují mi knihy (a filmy), kde je děj podáván po linii jako odvíjející se příběh. Toto není ten případ, tu jde o model skočíme sem, pak úplně jinam, pak zas úplně jinam a ještě jinam, a takhle čtenáře krmíme po troškách z X stran navzájem zdánlivě nijak nesouvisejícími úryvky, až se to časem postupně začne propojovat a jemu začnou docházet souvislosti. Neříkám, že to je špatně, jen že mi tohle „tajnůstkaření“ nesedí. Zatěžuje mi hlavu kupou informací, postav a jmen, aniž bych k nim záskával nějaký vztah, protože se o nich nic moc nedozvídám a to málo, co vím, nemám jak uchopit. Nesednul mi ani způsob vyprávění, který mi přišel spíš jako slohová performance pro formu než pro příběh. Namísto chození k meritu věcí, se zde tančí od lesa. Rozebírá se především úplně nepodstatná omáčka, do které je sem tam přihozených pár vět z příběhu jako takového. Nic pro mě. Tři hvězdičky dávám proto, že přestože mě to jako kniha vůbec nebavilo, cítím z textů přirozený talent k psaní. Jen jsme si prostě s autorkou nesedli.

  Přečíst více
 • David R. registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tři vzájemně související linky, kdy jedna je těžká nuda, jedna je nuda a třetí z minulosti, kde se alespoň něco děje, ale vzhledem ke stylu "kdybych věděla, že se stane tohle, udělám tohle" předem víte, jak dopadne a napětí je fuč (navíc linku lze těžko označit za uzavřenou). Kniha v mnoha ohledech působí odbytě a je snadno předvídatelná. Ani příběh, ani postavy, nezůstanou v paměti déle než pár dní po přečtení.

  Přečíst více
 • azeretka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Krásný příběh. Asi ve třičtvrtě knihy mi došlo, jak na sebe jednotlivý příběhy navazují a byla to vážně bomba ! Miluji tuhle knihu. Nezbývá mi nic jiného, než ji všem doporučit ! Čtení jsem si opravdu užila a doufám, že to budete mít stejně :)

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora