Můj drahý manžel E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Není pochyb o tom, že Jade a Cam tvoří šťastný pár. Mají dvě kouzelné děti, okázalý dům a provozují hned několik úspěšných restaurací, kterých rychle přibývá. Jejich svět se ale převrátí naruby, když Jade přepadne maskovaný muž a vnikne do jejich domu, kde ji následně drží i s jejími dětmi. Zatímco Cam dělá, co může, aby sehnal výkupné, Jade začne… Přejít na celý popis

Boj o Bradavice a další hry se slevou 30 % Deskovky a karetky od REXhry se slevou! Sáhněte třeba po velkolepém Boji o Bradavice nebo epické strategické Duně. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Není pochyb o tom, že Jade a Cam tvoří šťastný pár. Mají dvě kouzelné děti, okázalý dům a provozují hned několik úspěšných restaurací, kterých rychle přibývá. Jejich svět se ale převrátí naruby, když Jade přepadne maskovaný muž a vnikne do jejich domu, kde ji následně drží i s jejími dětmi. Zatímco Cam dělá, co může, aby sehnal výkupné, Jade začne přemýšlet o tom, zda jsou na tom finančně opravdu tak dobře, jak naznačuje jejich životní styl, a co dalšího před ní její muž ještě tají.

Cam je sice dobrý otec, slavný šéfkuchař a nejdražší manžel, má ovšem i druhou stránku, kterou před Jade skrýval a skrze niž vystavil svou rodinu nebezpečí. Maskovaný únosce Cama a Jade už nějakou dobu bez jejich vědomí sleduje a teď se chystá proměnit jejich rodinná tajemství ve veřejný skandál.

Můj drahý manžel je podmanivý a strhující thriller, který znovu dokazuje, že Kimberly Belle má výjimečný talent na vykreslení napětí v domácím prostředí.

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
304
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 13 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Vlasta Ehrenmannová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Moc se mi líbilo,vzala jsem si na dovolenou, zajímavé rozuzlení

  Přečíst více
 • Čeština s Linuš registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha stojí za přečtení! Po celou dobu jsem neměla ani páru, jak kniha dopadne, což můj zážitek ze čtení jen umocnilo! Musím ocenit to, jak dokázala autorka využít kostlivců ve skříni - z Cama udělala totální "karieristu", který je ochoten jít až přes mrtvoly a nedovede si připustit, že něco podělal. Ze všech postav jsem si nejvíce oblíbila Beatrix - malá holčička, ale za to velmi inteligentní a odvážná. Po přečtení knihy vím, že bych se do této situace nechtěla nikdy dostat.

  Přečíst více
 • Kristýna Vencláková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Skvela kniha. Doporučuji všemi deseti. Napinavy, plno zvratů a konec byl nejlepsi

  Přečíst více
 • Marcela Pudichová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Děj se odehraje prakticky během jednoho odpoledne a úderem sedmé hodiny večerní má vše skončit, a to jak pro únosce, tak pro rukojmí. Příběh se velmi rychle posouvá kupředu a často dochází k velmi napjatým situacím. V poslední třetině napětí vrcholí a děj parádně graduje. Zápletka byla velmi promyšlená a skvěle zpracovaná. Nebude vám ani vadit, když vám motiv únosce docvakne ještě o chlup dříve, než vám ho prozradí autorka. Samotný závěr, jakým se příběh uzavře, však nebudete čekat ani náhodou. Jednalo se o mé první setkání s autorkou a určitě nebylo poslední. Doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi napětí a slabost pro rodinná dramata.

  Přečíst více
 • Lucie Chlebníčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Wau. Tahle knížka se čte skoro sama. Už od prvních slov vás příběh pohltí, těžko budete knížku odkládat. Příběh, kdy se rodina ocitne v nebezpečí jen kvůli otci, který chce podnikat a být bohatý, ale moc se mu nedaří. Takový trochu machírek. Pak se ocitne manželka s dvěma dětmi, jako rukojmí v jejich domě. Jako maminka dvou synů si neumím představit tu situaci, kdy by na ně mířil nějaký maniak s pistolí. Člověk vymýšlí všelijaké plány, jak je ochránit. V knížce nechybí akce a odvaha. Hlavně Beatrix. Devítiletá holčička ukáže že se ničeho nebojí. Knihu doporučuji, stojí za přečtení🤩

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora