Proměna E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Co se člověku musí přihodit, aby se ze dne na den ocitl v pusté divočině uprostřed Šumavy, jen s pár věcmi v batohu? Samolibý pražský manažer Petr o tom ví své.Jednoho rána, po bujaré oslavě povýšení v práci, jej okolnosti donutí v několika minutách vše opustit. Zanechá za sebou prázdný byt i svůj starý život. Míří do srdce Šumavy, kde jako malý… Přejít na celý popis

Elena Armas: Americký milostný experiment Sexy románek, který vám ukáže, že sympatická pánská společnost si umí hravě poradit nejen se zříceným stropem, ale i tvůrčím blokem! Jen musí Rosie chytit příležitost (nebo Lucase?!) za pačesy. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Co se člověku musí přihodit, aby se ze dne na den ocitl v pusté divočině uprostřed Šumavy, jen s pár věcmi v batohu? Samolibý pražský manažer Petr o tom ví své.

Jednoho rána, po bujaré oslavě povýšení v práci, jej okolnosti donutí v několika minutách vše opustit. Zanechá za sebou prázdný byt i svůj starý život. Míří do srdce Šumavy, kde jako malý navštěvoval svého dědečka, místního hajného. Tam se potýká se zimou, hladem, svědomím – a také s neústupným majorem Hermannem z budějovické kriminální policie. V boji o přežití mu pomáhá tajemný postarší dřevorubec Vincent se svým kamarádem Vaškem.

Každý z mužů ovšem skrývá něco ze své minulosti. Nakonec se ukáže, že nic není tak, jak se zpočátku zdálo: důvody překotného útěku, nepřátelská příroda, ani Petr sám.

Napínavý debut nadějného českého autora.

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
336
datum vydání
1.01.2023
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Autor se rozhodl inspirovat se hollywoodskými akčními spektákly a celé to zabalit do českých reálií a výsledkem jsou humorné situace a opravdu povedené hlášky.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 40 hodnocení čtenářů

30× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Nicolkej registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Tato knížka je pro mě zatím ta nejlepší co jsem kdy četla. Nechybělo jí vůbec nic. Byla plná zvrátů, které nešlo předpovědět a to do úplného konce. Přitom jsem se u ní i několikrát opravdu zasmála a tak se stala mojí oblíbenou knihou. Kniha se četla velmi dobře, dokázala bych ji přečíst i jedním dechem, ale byla tak dobrá, že jsem si ji naopak šetřila, protože jsem nechtěla aby skončila. Autor ji napsal velice dobře a nemůžu se dočkat pokračování. Knížku vřele všem doporučuji :)

  Přečíst více
 • Karolína Šefčíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Úžasná jednohubka ;) Těším se na autorovu další knihu.

  Přečíst více
 • Iveta Strejčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Skvělá kniha, určitě přečtu v budoucnu znovu.

  Přečíst více
 • Šárka Przewozná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Autor Vás přinutí vůči hlavní postavě cítit snad všechny možné emoce. Hlavním hrdinou na začátku pohrdáte a nesnášíte ho a přesto Vás to nepřinutí knihu odložit. Potom se někde mezi řádky, v lesích Šumavy stane, že s ním začnete soucítit a doufat. Stránky ubíhají dál, rychleji a rychleji a najednou jste na konci příběhu. Za mě skvělého příběhu. Opravdu dokonalá "Proměna" člověka, kterou odstartovalo naprosté zoufalství.

  Přečíst více
 • Tereza Pudivítrová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Originální thriller z pera českého autora. Proměna člověka byla popsaná bravurně. Surový popis přežití v přírodě. Těším se na další knihy od autora.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda