Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
E-kniha
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
339 Kč s DPH
Jsme transparentní
Del dostala báječnou příležitost. Pojede do Paříže, aby se tam zúčastnila parfumérské soutěže. Jestli vyhraje, bude si moct otevřít vlastní parfumerii! Hned na začátku soutěže si uvědomí, že má sice nejlepší čich v rodném městečku, ale v Paříži zřejmě znají tajné přísady, o kterých se jí ani nesnilo. Vítězství nebude nic snadného,… Přejít na celý popis
Del dostala báječnou příležitost. Pojede do Paříže, aby se tam zúčastnila parfumérské soutěže. Jestli vyhraje, bude si moct otevřít vlastní parfumerii!
Hned na začátku soutěže si uvědomí, že má sice nejlepší čich v rodném městečku, ale v Paříži zřejmě znají tajné přísady, o kterých se jí ani nesnilo. Vítězství nebude nic snadného, obzvlášť když jedním z porotců soutěže je Sebastien, ze kterého se jí od prvního okamžiku podlamují kolena…
4.5 z 5 11 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Adys registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Del si chce v New Yorku otevřít parfumerii spolu se svým dvojčetem Jen. Jen ale změní názor a Del je vybrána do soutěže. Odcestuje do Paříže, kde bude soutěžit s dalšími soutěžícími a plnit výzvy. Jenze Del si s vůněmi po smrti babičky neví moc rady a přijde ji, že jejím vůním něco chybí. Dokáže soutěž vyhrat nebo se svého snu vzdá.
BlackAngel registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kouzelná Paříž...svět parfumerů..Kniha přečtena jedním dechem. Lehké čtení kde se u mě jako čtenáře projevilo spoustu emocí. Nadšení , naděje, touha poznání, ale také i smutek nad ztrátou. Za mě skvělá oddechovka
Andrea Krocová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Bože tohle byl úplný balzám na duši. V téhle knížce jsem si zamilovala úplně všechno. Havni hrdiny, atmosféru, prostě všechno. Bavilo mě jak jednotlivé soutěžní úkoly ve mě samotné vyvolávaly představy o jednotlivých pocitech, které daný parfém vyjadřuje, co bych chtěla, aby daná vůně obsahovala a vyvolávala. Líbilo se mi, jak se Del během celého příběhu posunula, jak dospěla, pomohla Sebastienovi vyrovnat se se svým smutkem ze ztráty a zárověň se ona sama po letech smířila se smrtí milované osoby. Byl to milý dojemný příběh o lásce, smutku ze ztráty, pocitech, které člověk cítí, ale i o tom jak na nás působí vůně a co vše v nás vyvolávají. Doporučuji všem romantickým duším.
MichaelaKoc registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Paříž, malý moment i jižní Francie. Prostředí vůní a parfémů. Soutěž o nejlepší parfém. Vyrovnání se smrtí blízkého člověka a posunutí se v životě dále. Malá romantická linka. Toto je má již pátá kniha od autorky a za mě bohužel nejslabší. Její knihy mám ale moc ráda a sedí mi například mnohem více než knihy Julie Caplin, ke které bývá často přirovnávána. Zde může být problém i počtem stran, kdy má “pouhých stran”, kdy jsou velká písmena a málo textu na stránce. Takže je to ale rychlovka. Mně zde neseděla romantická linka. Hrdinové byli sympatičtí, ale jejich “láska” se za mě zrodila odnikud. Najednou byla. Na mé hodnocení mělo asi i vliv, že jsem Paříž a jižní Francii procestovala, a dobře je znám, proto toho na mě v textu bylo málo. Děj není nijak komplikovaný. Američanka Del přijíždí do Paříže, aby se zde účastnila soutěže o nejlepší parfém. Za jejím odjezdem se ukrývají nějaké smutky, sny a přání, které se brzy dozvíme. A pak je tu Sebastien, současný ředitel parfumerie, která soutěž pořádá. I on má nějaká “ale”. Ta soutěž byla fajn, chvíli to bylo jako parfumérské Hunger Games v Paříži.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....