Kamarádi Jan Cimický E-kniha

Kamarádi - Jan Cimický

Kamarádi E-kniha

Jan Cimický

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

159 Kč s DPH

Antistresové omalovánky a spojovačky 1+3 zdarma Zažijte barevnou relaxaci s antistresovými omalovánkami a spojovačkami v akci 1+3 ZDARMA Více informací

Popis

Dramatický příběh o síle a touze člověka i o potřebě a pevnosti přátelství. Příběh, který čtenáře udrží v napětí a odmění ho příjemným pocitem uvolnění.

Dlouho jen tak proti sobě sedí každý na svém břehu řeky, dva rybáři, co chytají ryby a neznají se. Seznámili se až v dramatickém okamžiku, kdy je spojila jejich profese. Mladý chirurg a mladý kriminalista. Jejich osudy se zkřížily a od této chvíle začalo jejich chlapské přátelství. Pomohlo jim přečkat i nepřízeň osudu, tragické okamžiky, nejistotu, a nabídlo jim v nejtěžších chvílích i jiný pohled na svět. Život tak plynul dál, stejnou rychlostí a řetězil dramatické situace a události, které museli zvládnout. Oba se denně setkávali se smrtí a uchovávali si naději i víru ve spravedlnost. Tak jejich život dosáhl až na křižovatku, které se odborně říká „třetí věk“. Seniorský.

Jak tihle dva přátelé, kterým v okolí říkají trefně Bouvard a Pécuchet, protože připomínají ty dva písaře z města Paříže, zvládnou tu nejistou dobu, jíž se říká stáří? Dopřeje jim život prožívat nesplněné klukovské nápady a dobrodružství, na které dosud nebyl čas?

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Česká beletrie
Nakladatel
Baronet
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
272

Bestseller v knihy Dobrovský

122284. v e-shopu | 140238. minulý týden

313. v E-knihy - Česká beletrie | 317. minulý týden

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Kateřina

    Kniha mě zaujala už anotací, neváhala jsem s koupí. Opravdu se vyplatilo. Kniha se čte rychle. Stránky utíkají ani nevíte jak.

    Kniha, Baronet, 2017, 9788026906780

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora