0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
198 Kč s DPH
Jsme transparentní
Jaké to je, když vám na cestu přestane svítit slunce a celý svět zešedne? Váš život postupně ztrácí smysl a vy nevíte, co dál? Ve stejné situaci se ocitla sedmadvacetiletá Veronika. Syndrom vyhoření jí vzal všechny barvy ze života. Z posledních sil udělá to jediné, co je v dané chvíli možné - od všeho se odstřihne a vydává se do své zamilované… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Girolamo Savonarola
-
Paměť mojí babičce
-
Bestseller Lights Out: Posedlá
-
Dům na Riviéře
-
Příběh lásky
-
Příběh lásky
-
Pařížská švadlena
-
Tři životy
-
Pravda a Láska
-
Bestseller Připravujeme Kdo chytá v lese
-
Pařížská švadlena
-
Bestseller Kde je Molly?
-
Dopisy lásky
-
Tajná zahrada lásky
-
Příběh plný lásky
-
Království za lásku
-
Hovory o lásce
-
Láska bolí
-
Taková láska
-
Víra v lásku
-
Tři hodiny lásky
-
Lásky ze školního dvora
-
Škoda lásky
-
Divadlo, naše láska
Jaké to je, když vám na cestu přestane svítit slunce a celý svět zešedne? Váš život postupně ztrácí smysl a vy nevíte, co dál?
Ve stejné situaci se ocitla sedmadvacetiletá Veronika. Syndrom vyhoření jí vzal všechny barvy ze života. Z posledních sil udělá to jediné, co je v dané chvíli možné - od všeho se odstřihne a vydává se do své zamilované Itálie s nadějí, že jí kolébka renesance vlije do žil trochu života a opět uvidí na světě duhu. Autorka a vypravěčka v jedné osobě s humorem a dávkou sebeironie objevuje překrásné historické město, učí se italsky, poznává nové přátelé i odlišný životní styl. Podaří se Veronice během sta dní znovu nelézt smysl života?
Varování: Kniha způsobuje touhu navštívit Florencii
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 5 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Viky registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka mě uchvátila. Čte se skoro sama, a autorka je velice sympatická stylem, kterým píše o svých eskapádách během pobytu ve Florencii. Itálii popisuje tak, že si můžu živě představit maličký byt, který sdílela se spolubydlícími, trh s ovocem a zeleninou, bary, které navštíví... A ano, vážně způsobuje touhu vydat se do míst, kde prožila svá dobrodružství :)
Přečíst více -
Hana Olenočinová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Včera jsem dočetla Vaši knihu a jsem nadšená!! Celý ten koncept mě bavil. Nejen příběh, originálně psaný deníkovou formou, ale i “poznámky pod čarou”. Mnoho těch věcí znám, ale dozvěděla jsem se i spoustu novinek o té krásné zemi. Toskánsko máme mnohokrát projeté, Florencii také. A rána v tom městě, jak píšete - jsou tu jen místní, chystají se na nápor turistů a nakupujících, pokřikují na sebe pozdravy, jen pomalu jdete a kocháte se okamžikem, v klidu. Naopak zase v Benátkách, je večer, všední den, v zapadlých uličkách žádní lidé, jen v maličkých dílnách ještě pracují lidé na svých “produktech”. Někdo vyrábí kabelku, jiný loutku,… To jsou pro mě mnohem silnější zážitky než jít v davu na nějakou prohlídku.
Přečíst více -
Marek Holub registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je velmi osobitá a specifická, zároveň ale napsaná tak, aby mohla bavit širokou veřejnost bez velkých znalostí Itálie, Italštiny, veřejných prádelen a tak dále... Za mě doporučuji už jenom pro denní dávku humoru, co najdete ve většině kapitol. A když nepřijde zrovna humor, tak chvilka zamyšlení nebo třeba dojetí. Zkrátka nálož emocí se všm všudy. <3
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE