Cukrárna v Paříži Julie Caplinová E-kniha

Cukrárna v Paříži E-kniha

Julie Caplinová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

297 Kč s DPH

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk.

Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracuje jako servírka, ale už zkusila kdeco – učila ve školce, pracovala v zahradnictví, absolvovala také kuchařský kurz. Nic z toho ale nebylo to pravé. Krom toho je pro svou velkou hlučnou rodinu pořád jen malou holčičkou, kterou se všichni snaží chránit. A dobře jí radit. Nina by se ráda osamostatnila, jenže jak přijít na to, co by doopravdy chtěla dělat?

Když na dva měsíce kvůli rekonstrukci zavřou restauraci, kde Nina pracuje, naskytne se jí šance odjet do Paříže. Měla by tam pomáhat s přípravou cukrářských kurzů pro amatéry. Zdá se, že je to přesně ta příležitost, na kterou čekala. Má to však háček. Kurzy vede rodinný přítel Sebastian, velmi úspěšný a také velmi protivný šéfkuchař. Nina se do něj navíc kdysi bláznivě a beznadějně zamilovala. Sebastian ovšem neměl zájem. Dokáže se Nina odpoutat od dřívějších citů a najde v malé pařížské cukrárně to, po čem opravdu touží?

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
Cosmopolis
datum vydání
2019
Jazyk
čeština
Počet stran
368

Bestseller v knihy Dobrovský

13331. v e-shopu | 12395. minulý týden | 8540. nejlepší dosažené 11.05.2020

46. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 50. minulý týden | 46. nejlepší dosažené 22.11.2020

Hodnocení čtenářů

3.9 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 1 z 5 hvězdiček KS

  Četla jsem Kavárnu v Kodani, Hotýlek na Islandu a Pekárnu v Brooklynu. Všechny tyhle knížky se mi líbily, žádná náročná a složitá literatura, ale oddechovka, která mi dodává naději, že všechno může dobře dopadnout. Cukrárna v Paříži je pro mě ale velké zklamání. Nějak mi poprvé nebyla sympatická ústřední dvojice (hlavně teda rozmazlená a neslaná nemastná Nina), za celou dobu se v podstatě nic nestalo. Příběh se vlekl, Nina jenom kňourala, v podstatě všechno za ní zase udělali a zařídili lidi okolo. No a ten konec byl extrémně naivní. Poprvé jsem neměla z "pohádky" od J. Caplin hezký pocit. Každopádně mě to neodradilo a jdu číst další díl, protože její předchozí knížky se mi líbily.

  E-kniha, Cosmopolis, 2019,

 • 5 z 5 hvězdiček Michaela Schmiedlová

  Pro mě nejlepší díl série. Na všechno se mi strašně sbíhaly sliny. Sama sebe jsem viděla, jak piluju dorty a vymýšlím příchutě :D Strašně se mi líbilo, jak to mezi Ninou a Sebastianem jiskřilo a jak elegantně autorka ze všeho vybruslila, aniž by z nich udělala hlupáky. Hlavně za mě byla tou špatnou Nina a to je prostě skvělá změna. Vždycky je ten špatný chlap. Ale nechápejte to špatně, i když mi to na konci trochu pocuchalo nervy, i tak to byla krásná oddechovka. A jelikož jsem knížku četla teď v době, karantény, kdy jsou všechny kavárny a cukrárny zavřené... Až bych brečela, abych se do nějaké dostala s Atmosférou dostala. Kavárny a cukrárny vymetám klidně sama s knížkou už od gymplu a s babičkou jsem pekla úplně od mala. Tohle zkrátka byla knížka jak mně šitá na míru.

  Kniha, Cosmopolis, 2019, 9788027124831

 • 3 z 5 hvězdiček Eva Francová

  Příběh Niny, která moc neví, co se svým životem. Zkouší různá zaměstnání a kurzy, ale u ničeho nevydrží. Když zavřou restauraci, kde pracovala jako servírka, rozhodla se, že se vydá do Paříže, kde bude pomáhat rodinnému známému Sebastienovi, pořádat cukrářské kurzy. Má to jeden háček. Nina Sebastiena v mládí milovala, on však neměl zájem. Jak to dopadne s jejich rivalitou, i s malou pařížskou cukrárnou, to se všechno nám odhalí tento příběh. Toto je třetí díl ze série Romantické útěky. U mě stále vede první díl Kavárna v Kodani, která mě oslovila nejvíce. V této knize se těšte na Paříž, na její úžasná místa a atmosféru. Také na spousty dobrého jídla a úžasných zákusků. Při čtení bude mít chuť, dát si něco sladkého :-) Kniha mě v první části vůbec nebavila, naštěstí se to v druhé polovině změnilo, začalo to mít spád a prostě nejde nefandit Nině a jejímu nadšení. Je to romantická knížka, takže konec Vám je jasný od začátku, ale musím říci, že mě překvapilo, jakým způsobem (jakým gestem) kniha končila. Příjemné oddychové čtení, které můžete číst i samostatně, bez znalosti předchozích dvou knih v sérii.

  Kniha, Cosmopolis, 2019, 9788027124831

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora