Chlapec na mostě M. R. Carey E-kniha

Chlapec na mostě E-kniha

M. R. Carey

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná.

Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu.

Z posledního lidského sídla v jižní Anglii vyráží na cestu do Skotska napůl vědecká a napůl vojenská výprava. Jejím cílem je sesbírat vzorky plísňových kultur, které po sobě v terénu zanechala předchozí expedice, a získat tak o patogenu informace, jež by mohly vést k objevení léku.

Jedinou nadějí na přežití lidstva jsou doktorka Samrina Chanová a výjimečně inteligentní a velmi zvláštní chlapec Stephen Greaves, kterého se Chanová ujala.

A nepřítel venku má hlad.

-----

Děsivý a zároveň citlivý strhující příběh, který si pokládá otázku, co to znamená být člověkem.
- Kirkus Reviews

Pokud se vám líbila Všemi dary obdarovaná, pak budete nadšení i z Chlapce na mostě, a možná ještě víc. Je zde zkrátka všechno, v co jsem doufal, a zbylo i místo na překvapení. Careymu se podařila velmi obtížná věc — přetvořit v něco nového to, co čtenář považuje za důvěrně známé.
- The Guardian

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
HOST
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
456

Bestseller v knihy Dobrovský

177803. v e-shopu | 180723. minulý týden | 92200. nejlepší dosažené 11.10.2020

1311. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 1116. minulý týden | 668. nejlepší dosažené 05.11.2020

Hodnocení čtenářů

4.3 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 4 z 5 hvězdiček Adriana Dosedělová

  Chlapec na mostě není tak skvělý, jako autorova předešlá kniha. Ale je fajn. Doporučuji ji. Líbila se mi i přes svůj zvláštní styl psaní.

  Kniha, HOST, 2018, 9788075775313

 • 4 z 5 hvězdiček Tereza Jarošová

  Volné pokračování knihy Všemi dary obdarovaná čtenáře zavede zpět do světa, který přestal existovat tak jak ho známe. Velká část populace se nakazila virem, který lidi promění v krvelačné hladovce. Přeživší se musejí skrývat na bezpečné vojensko-civilní základně Maják, kde se zároveň provádějí výzkumy, jak se zákeřným virem bojovat. Prakticky většinu příběhu se odehrává za zdmi Majáku, kde se malá skupina vědců s vojáky, snaží získat důležité materiály, pro svůj další výzkum. Maják se jim ale po nějaké době přestane ozývat. Mají se vůbec ještě kam vrátit? Kniha se četla relativně dobře, ale musím říct, že první díl mi přišel o chlup lepší. Rozčilovala mě postava zbabělého velitele výpravy a jeho nelogická rozhodnutí a zároveň mě vždy trochu překvapí autorčina neobvyklá hořkosladká zakončení knih.

  Kniha, HOST, 2018, 9788075775313

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora