Až na kost E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

NOVÝ PSYCHOTHRILLER S NEUROVĚDKYNÍ SAYER ALTAIROVOU |  Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost.   Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná agentka Sayer Altairová konečně svůj život budovat znovu od… Přejít na celý popis

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 19 Kč Na letišti, u bazénu nebo ráno při snídani na terase. Vyberte si dovolenkové čtení od 19 Kč Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

NOVÝ PSYCHOTHRILLER S NEUROVĚDKYNÍ SAYER ALTAIROVOU | 

Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost.
 
Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná agentka Sayer Altairová konečně svůj život budovat znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky a její podivné malé rodině se daří.
 
Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá. Přestože se v průběhu vyšetřování zaplétá do sítí falešných identit a stop, vše stále více poukazuje na její vlastní život.
 
Má-li si Sayer zachovat naději na záchranu pohřešovaných dívek a zároveň ochránit vše, co miluje, musí se postavit své bolestné minulosti a zjistit, co ji s vyšinutým vrahem spojuje.

Sdílet 0

série
Sayer Altairová 3. díl z 3
Další ze série
FBI a konspirace
1. V kleci
2. Pohřbení
3. Až na kost
kategorie
E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
Témata
vyšetřování
Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
364
datum vydání
1.01.2021
 • Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

  Tuto sérii jsem si oblíbila velmi a dle mého skromného názoru je zatím každá další kniha lepší. Je znát, že autorka brousí svůj styl a přichází na stále zajímavější zápletky. Konkrétně v tomto díle čeká Sayer jedno velké rozuzlení a uzavření, na které čekáme již od počátku série, což by se dalo považovat za jakési vyvrcholení jedné dějové odbočky.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.9 z 5 123 hodnocení čtenářů

112× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Lenka Sadílková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Třetí díl série se Sayer Altair, který nezklamal stejně jako předchozí. A nejen díky krátkým kapitolám se můžete těšit na napínavý a čtivý případ rituálních vražd. . Ač se v knize objevuje poměrně dost postav tak se čtenář neztrácí a díky tomu, že se objevují osoby z předchozích dílů tak si k nim snadno upevňujete vztah. . Jak jsem už zmínila – případ je zamotaný a byla jsem úplně vedle. Kdo mě sleduje déle ví, že se ráda v knihách dozvídám nové věci. A tady jsem se dozvěděla hodně informací o egyptské mytologii. Takže koho tohle zajímá, rozhodně neváhejte. . Sayer dostihne její minulost a zodpoví se otázky, které byly vyřčené v předchozích dílech, proto doporučuji začínat od prvního dílu V kleci, poté dílem Pohřbení a pak až tímto, protože jinak budete nejspíš ztracení. A já chci další a další díl.

  Přečíst více
 • Hanapluskniha registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Do jisté chvíle jsem si říkala, že je to nejlepší díl ze série se Sayer, ale...poslední věta to asi zachránila Skvěle zamotané, nepředvídatelné, sympatické postavy, za mně parádní závěr série!

  Přečíst více
 • David R. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Z trilogie jednoznačně nejzajímavější námět, který je zkažený další podzápletkoou, popisované jako rozsáhlé spiknutí, které se pak vyřeší na dvou stránkách? Autorka prostě umí přidat něco, co ten příběh znehodnotí. Hlavní hrdinka už se chová skoro jako člověk a není takové utrpení číst její myšlenkové pochody, ale pořád by si měla najít jinou práci, protože pro pokrok ve vyšetřování jí musí pomáhat uprchlé oběti, jinak by sama jen počítala další mrtvé. Krátký návrat postav z druhé knihy potěší, potěší i námět držící se více při zemi. Nejlepší díl na konec si zaslouží hvězdičku navíc.

  Přečíst více
 • Věra Reňáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Opět jsem nadšená dalším dílkem. Autorka stále si drží styl a napětí, nenechá čtenáře ani chvíli oddychnout. Překvapivý závěr, leč o něco smutnější, než by člověk čekal, ale i tak to bylo skvělé čtení. No čekání na další díl je utrpení...ale myslím, že se máme na co těšit.

  Přečíst více
 • Dita registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Momentálně čtu. Moc se mi líbí styl psaní autorky . Čtu třetí knihu o agentce FBI Sayer, vsechny tři napínavé od začátku do konce. Snad se brzy dočkáme další.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora