Černé léto

Autor M. W. Craven

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

SVÉRÁZNÁ DVOJICE CHARISMATICKÝCH VYŠETŘOVATELŮ OPĚT NA SCÉNĚ |  Tilly a Poe jsou zpět – při policejním vyšetřování, které dostává Washingtona Poea do velkých potíží. Před šesti lety sehrál jako policejní důstojník v Cumbrii velkou roli v případě vraždy dcery slavného šéfkuchaře Jareda Keatona. Ačkoli její tělo nebylo nikdy nalezeno, Poe byl… Přejít na celý popis

Lena Kiefer: Westwell: Tíživá lehkost lásky Jejich starší sourozenci zemřeli, protože se milovali. Oni byli předurčeni k tomu, aby se nenáviděli. Ale proti citům jsou bezmocní. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

SVÉRÁZNÁ DVOJICE CHARISMATICKÝCH VYŠETŘOVATELŮ OPĚT NA SCÉNĚ | 

Tilly a Poe jsou zpět – při policejním vyšetřování, které dostává Washingtona Poea do velkých potíží. Před šesti lety sehrál jako policejní důstojník v Cumbrii velkou roli v případě vraždy dcery slavného šéfkuchaře Jareda Keatona. Ačkoli její tělo nebylo nikdy nalezeno, Poe byl přesvědčen, že Keaton zabil svou osmnáctiletou dceru Elizabeth v restauraci, kterou společně vedli. Porota souhlasila a Keaton byl odsouzen na doživotí.

Nyní se ale se žena, která se prohlašuje za Elizabeth Keatonovou, přihlásila místnímu policejnímu důstojníkovi. Jak se mohl Poe tak mýlit? Nebo nemýlil? Je stále přesvědčen, že měl o Jaredovi Keatonovi, okouzlujícím psychopatovi, pravdu. Ale s tolika důkazy, které se hromadí proti původnímu vyšetřování, je jeho práce těžší, než by si dokázal představit. Když však má na své straně Tilly, šance by se měly překlopit v jeho prospěch.

Poe se chystá pracovat svým vlastním jedinečným způsobem a doufá, že najde chybu v Keatonově zjevně dokonalém plánu. Právě v momentě, kdy věci začínají pro Poea vypadat zvlášť bezútěšně, se Černé léto doopravdy projeví, a to díky mazané práci s příhem. Centrem dění je opět Cumbria, která v autorových rukou žije i dýchá a je důležitou součástí příběhu.

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
368
datum vydání
1.01.2020
 • Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

  Příběh je velmi složitý a možná by nebylo na škodu se některým jeho aspektům věnovat hlouběji. Tím, že autor klade důraz především na technický popis vyšetřování, některá zajímavá místa v nich mírně zanikají. Nelze mu ovšem upřít, že se jedná o zajímavou a originální zápletku s nepředvídatelným, i když mírně nechutným rozuzlením.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 133 hodnocení čtenářů

98× 5 hvězdiček 24× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Paty registrovaný uživatel

  Skvělá kniha, opět můžu jen doporučit. Autor nezkalmal a příběh byl opět přepracovaný. Hlavní postavy zbožnuji a už se těším na další díl.

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Stejně jako Loutkové divadlo, fascinující a skvělý příběh. Miluji dané postavy a nemohu se dočkat dalšího dílu!

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Stulíková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Stejne jako v predchozi knize fascinujici napinavy pribeh. Nuti vas cist dal a dal, protoze proste potrebujete vedet, kdo je teda vrahem! Za me lepsi nez prvni kniha.

  E-kniha, Vendeta, 2020,

 • 3 z 5 hvězdiček Tereza registrovaný uživatel

  Proti první knize velké zklamání, snad to příště bude lepší ...

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 5 z 5 hvězdiček Monika Líkařová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Ještě lepší než kniha Loutkové divadlo. Příběh upoutal již na samotném začátku a nedokázala jsem od něj odtrhnout. Jsem náročný čtenář, ale tahle kniha opravdu stojí za přečtení. Zajímavý, napínavý a poutavý děj od začátku do konce.

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 5 z 5 hvězdiček Maria Kučerková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se četla velmi pěkně. Obdiv si zasluhuje Tilly se svými počítačovými kouzly, kterými pomáhá řešit zločin. Neumím si ovšem představit otce, byť psychicky narušeného, který by se zbavil dceřina těla uvedeným popisem. Možná trochu nadčasový je i přenos krve, která má klíčovou úlohu v identifikaci oběti. Pravdou zůstává, že se to čte jedním dechem.

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 4 z 5 hvězdiček Daniel Krásný registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nejzábavnější detektivka za dlouhou dobu. Kašle na stokrát omletý sériový vrahy a místo toho servíruje jen jednu vraždu. Má výtečný genius loci Cumbrie, i chutný zasazení do michelinský smetánky. Staví dobrou chemii mezi Poem a Bradshawovou, v níž je prostor pro černý frky. A především stojí na pointě, po který prahnete zvědavostí. Craven od Loutkovýho divadla prostě leveloval. A pokud půjde jeho forma nadále takhle vzhůru, tasím příště u Kurátora pětikvalt.

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 5 z 5 hvězdiček Marcela registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Ani druhá kniha nezklamala, perfektní čtení. Doporučuji

  E-kniha, Vendeta, 2020,

 • 3 z 5 hvězdiček Alena Látová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se četla dobře-začátek nic moc,ale ke konci super ,ale LOUTKOVÉ DIVADLO se mi líbilo víc.

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

 • 4 z 5 hvězdiček Veronika Drdová registrovaný uživatel

  Začátek měl tentokrát trochu pomalejší rozjezd. Ale když se objevila na scéně Tilly, tak už to byla jízda. Vyšetřovatelské duo, Tilly a Washington je prostě skvělé a o zábavné či úsměvné rozhovory opět není nouze. Stejně jako u Loutkového divadlo i zde autor předvedl velmi propracovaný příběh a inteligentního vraha. Líbí se mi krátké kapitoly, které posouvají děj rychle dopředu i popis skutečné policejní práce. A i když Loutkové divadlo bylo pro mě trošku lepší, i tento díl byl super a těším se na pokračování. 4,5*

  Kniha, Vendeta, 2020, 9788076425293

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora