Naplánujte si aktivity na 18 měsíců dopředu s diáři Presco

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Naplánujte si aktivity na 18 měsíců dopředu s diáři Presco - titulní obrázek

Letošní rok si pravděpodobně do diáře nezapíšeme dovolenou v zahraničí, velké festivalové koncerty a spoustu dalších zábavných aktivit. Proto mnoho z nás vyhlíží rok 2021 s nadějí v srdci a obsáhlým seznamem „Co chci udělat, až bude vše normální“. Nečekejte na rok 2021 a naplánujte si své radosti už dnes!

Přesně takové diáře vyrábí Presco Group. Díky ní si můžete poznamenat důležité události nejen do konce tohoto roku, ale i do konce toho příštího. Kolekce pro rok 2020/2021 je navíc skutečně povedená - plná pestrobarevných, bezstarostných motivů, což zvláště v těchto dnech opravdu potřebujeme. Vybírat můžete například z jednorožce, roztomilého mopsíka, zamilované lamy a dalších vizuálních pochoutek.

V každém z těchto diářků najdete kalendárium od července 2020 do prosince 2021, roční plánovací kalendář 2020-2021, pracovní plánovací kalendář, svátky České a Slovenské republiky, rozšířený seznam českých jmen, adresář, prostor pro osobní údaje i prostor pro poznámky.

Pokud máte strach, že kvůli osmnáctiměsíčnímu kalendáriu, jsou diáře příliš tlusté, obáváte se naprosto zbytečně. Jsou tenké, středně velké a v kabelce či batůžku nezaberou příliš místa

Vybírat můžete z těchto krásných 8 motivů ↓

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet