Stříbrná čarodějnice

Stříbrná čarodějnice

Součástí série: Stínové kroniky 2. díl z 2

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Diagnózy času

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 799 Kč

Diagnózy času

Rok po náhlé smrti svého manžela se umělecká hrnčířka Tilda Fordwellsová konečně přestěhuje do odlehlé velšské chaty, která se má stát jejich novým domovem. Doufá, že poklidná krajina pomůže zmírnit její žal a znepokojivé vize Matovy smrti. Místo toho v ní jezero v údolí pod chatou zažehne něco, co v ní léta dřímalo – citlivost a zvláštní sílu.… Přejít na celý popis

Duna, kniha 1. Duna, kultovní bestseller Franka Herberta, nyní v podobě skvostného grafického románu. Fantastický a poutavý příběh Duny plný dobrodružství, mystiky, ekologie a politiky vizuálně ztvárnili Raúl Allén a Patricia Martín. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Rok po náhlé smrti svého manžela se umělecká hrnčířka Tilda Fordwellsová konečně přestěhuje do odlehlé velšské chaty, která se má stát jejich novým domovem. Doufá, že poklidná krajina pomůže zmírnit její žal a znepokojivé vize Matovy smrti. Místo toho v ní jezero v údolí pod chatou zažehne něco, co v ní léta dřímalo – citlivost a zvláštní sílu. Přicházejí k ní zvířata, elektřina v její blízkosti zkratuje a navíc spatří novou vizi – po hladině k ní připluje loďka s lidmi z dávné doby.


U stejného jezera za časů Keltů žila Seren, čarodějnice a šamanka. Vesničané ji ctili, ale báli se jí. Pro svůj zvláštní vzhled musela žít v osamění. Když k ní přišla vize knížete v hnízdě zmijí, varovala ho před zradou z jeho vlastních řad. Kníže Brynach ji miloval i uctíval, ale nemohl uvěřit, že by mu někdo blízký chtěl ublížit, ani když nebezpečí vzrůstalo.
Životy obou žen spojuje pravěká magie z jezera a stejná hrozba.


A Tilda musí překonat zármutek a ovládnout kouzelnou energii ve svém nitru, aby zachránila svůj nový život…

Sdílet 0

série
Stínové kroniky 2. díl z 2
Další ze série
1. Zimní čarodějnice
2. Stříbrná čarodějnice
kategorie
Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy » Světová fantasy
Knihy » Beletrie » Young Adult
Nakladatel
Edice Knihy Omega
datum vydání
14.06.2021
ean
9788076420731
Počet stran
352
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-7642-073-1

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.9 z 5 20 hodnocení čtenářů

17× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Jana registrovaný uživatel

  Dejte mi příběh o čarodějnici, který se odehrává u starého jezera ve kterém žije bájný tvor, přimíchejte romantiku i kapku napětí a já si budu spokojeně pomalu číst až mi na konci bude smutno, že už příběh končí, klidně bych ráda pobyla ještě o chloupek déle. Knížka se mi líbila moc, na mě tohle funguje bez chybičky. Romantiky je tam tak akorát a celkově byla pro mě kniha tak pěkný zážitek, že ve mě ještě doznívá. Bavily mě postavy, které byly dobře vykreslené. Hned na začátku si mě kniha získala krásnými popisy krajiny, kde se odehrává. Od samostatné paní autorky jsem se dozvěděla, že bydlela blízko jezera, o kterém se v knize píše. Postava čarodějky Seren mě bavila ze všeho nejvíc, je to silný charakter. Nemá to jednoduché, lidé se jí bojí ale uznávají moc, kterou vládne. Nechybí zde intriky, pomluvy, strach z neznámého, pomsta, kletby, které trvají staletí. Miluju když se v příbězích objevují bájní tvorové. Tady je to Afanc, matka jezera a ochránkyně jezerních čarodějnic, tajuplný tvor, který žije v hlubinách dávného prastarého jezera. V knize jsou pasáže, které mě dokázaly jak dojmout, tak i vyvolat příjemné mrazení. Příběh, kde se proplétá minulost a současnost, vyprávěný dvěmi hlavními postavami. Za sebe můžu vřele doporučit. Není to náročná četba a jestli máte rádi prostředí jezer, Kelty, čarodějnice, dávné kletby, tak je Stříbrná čarodějnice právě pro Vás a věřím, že se Vám bude líbit stejně jako mě.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

 • 5 z 5 hvězdiček Zuzana Gnojková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihu zatím nemám dočtenou, ale chytla mě hned od začátku... Mám ráda prolínání časových rovin a trochu tajemna či magie... Nechybí ani nenásilná romantická linka... Jsem nadšená.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

 • 5 z 5 hvězdiček štefan Zajak registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Ze začátku trochu těžší se začíst, ale celkem brzy byl děj natolik zajímavý, že bylo mnohem těžší knihu odložit. Velmi zajímavý příběh o dvou dějových linkách, které se střetnou v jednom okamžiku. Za mně mužů doporučit

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

 • 4 z 5 hvězdiček Olina registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  zprvu nic moc a pak už mě to chytlo, takže za mně dobrý

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Alena Grocholová registrovaný uživatel

  Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout, byla skvělá, scénář super, vřele doporučuji.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

 • 5 z 5 hvězdiček Ema registrovaný uživatel

  Knížka se čte velmi dobře, i přes to, že se tam prolínají dvě časové linie. Hrdinka působí velmi realisticky, i přes magickou moc. Nechybí ani druhá polovička. Takže za mě super. Určitě budu číst znova.

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Kateřina Niklová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Moc se mi líbila. Napínavý příběh.

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Od knížky se nedá jen tak odtrhnout.

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Ivana registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nemůžete odejít ,kniha vás nepustí, úžasná

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

 • 5 z 5 hvězdiček Meliškina Knižnica registrovaný uživatel

  Po smrti manžela sa Tilda umelecká hrnčiarka presťahuje do Velšskej chaty .Učarila jej krásna príroda a záhadné jazero. Podvedome cíti , že tam patrí ,že je to jej domov...Tilda je zvláštna svojím vzhľadom má úplne biele vlasy, bledú pokožku, zvláštne oči.. Ľuďom vyráža svojím vzhľadom dych ... Skoro po jej nasťahovaní sa do nového domova sa jej začnú diať divné veci....v jej blízkosti vypadáva elektrina, vidí ľudí z inej dávnej doby... Tisíc a Viac rokov dozadu žije v tejto oblasti Seren Arianaid..( strieborná Hviezda) Šamanka a Čarodejnica ktorá vo svojích víziách vidí zradu jej kniežaťa Brynacha z radu jeho vlastných ľudí na ostrove Cranong. Tilda nechápe, čo sa ňou deje od jej príchodu,ale život Tildy a Sereny je vzájomne prepojený.Tilda začne tvoriť nádherné Hrnčiarske diela...a nájde si spriaznenú dušu ...aj lásku, ale číha tam aj nebezpečenstvo. Mágia,čary, kliatby,liečitelstvo... Keltská doba, vikingovia .10 storočie a život ľudí v tej dobe vás pohltí.Vyšla som zo svojej komfortnej zóny a tento Fantasy román som naozaj čítala s radosťou a s napätím.Ocitla som sa v inej dobe a tentokrát som v čase naozaj cestovala viac ako tisíc rokov dozadu. Určite odporúčam!

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2021, 9788076420731

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 319 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora