4.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho krásná přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Schází jen maličkost - přesvědčit otce, aby mu poskytl… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Kde zpívají raci
-
Řezníkova žena
-
Historie včel
-
Úzkosti a jejich lidé
-
Atlasova vzpoura
-
Biják: Jak se dělá velkofilm
-
Mlha nad Shadow Sands
-
Poslední kapitán
-
Novinka Tři kamarádi
-
Aristokratka u královského dvora
-
Den jako tenhle
-
Velké léto
-
Dny v knihkupectví Morisaki
-
Život k nevíře
-
Deník mladého přírodovědce
-
Digitální pevnost
-
Smrtící zázrak
-
Velký Gatsby
-
Jídla s chutí vzpomínek
-
Mendelův trpaslík
-
Zpovědní klub
-
Smích ve tmě
-
Návrat do knihkupectví Morisaki
-
Wahala
Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě ukončil studium na Yale a chystá se rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho krásná přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Schází jen maličkost - přesvědčit otce, aby mu poskytl počáteční investici. Bohužel pan Moran starší má na věc jiný názor. Chce, aby se Colm přesunul kamsi na západní pobřeží, kde má po zesnulém strýčkovi převzít nepříliš prosperující firmu na výrobu plavek pro prostorově výraznější ženy. Pokud prokáže, že má opravdu podnikatelské buňky, je otec ochoten investici do filmařské budoucnosti svého syna ještě zvážit. A tak se Colm zčistajasna ocitne v zapadákově, kde lišky dávají dobrou noc, s týdenním platem, který by mu dřív nestačil ani na večeři. Ještě že tu aspoň není nouze o pohledné dívky. Nebo že by jich bylo až trochu moc? Vraťte se spolu s ním do roku 1957, kdy hezká děvčata ještě věřila na počestnost a prťavé bikiny dokázaly vyvolat na pláži pozdvižení!
- Nakladatel
- Jota
- Rozměr
- 150 x 218 x 25
- datum vydání
- 1.04.2015
- ean
- 9788074627507
- Počet stran
- 312
- Hmotnost
- 375 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7462-750-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.9 z 5 7 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Lucie Semotánová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Na autorův styl trochu nudný příběh, ale i přesto jsem knihu četla již po druhé.
Přečíst více -
ykwia registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Čo môže byť zaujímavé na knihe s takýmto námetom? Na odpoveď som prísť nemohol, ale keďže je napísal C.D. Payne, ktorého môžem, dal som tomu šancu. Keď už kvôli ničomu inému, aspoň jeho štýl a rozprávačský talent ma snáď udržia pri knihe až do konca... A udržali. Bez problémov. Pekný príbeh z čias našich starých otcov. Možno takto nejako vyzerá romatická zápletka z pohľadu mladého muža... Alebo chalana, ktorému skončilo detstvo. Síce "len" 3 hviezdičky, ale nenechajte sa odradiť. Ak máte radi C.D. Payne, zabavíte sa.
Přečíst více -
Sabina registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nikdy předtím jsem od autora nic nečetla, na tuto knihu jsem narazila úplně náhodou v autobusu Regiojet, začala jsem číst a chytlo mě to hned od začátku. Proto jsem si ji pak koupila, abych mohla pokračovat ve čtení. Na léto je to zábavné a oddychové čtení. Líbí se mi, že se příběh odehrává v padesátých letech v Americe.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE