Krádež ve vlaku Skotský sokol

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

ROZTOMILÝ ILUSTROVANÝ DĚTSKÝ PŘÍBĚH S DETEKTIVNÍ ZÁPLETKOU | Když se jedenáctiletý Harrison „Hal“ Beck ocitne na palubě parního vlaku, aby svého strýce Nata, autora vlakových cestopisů, z donucení doprovázel na cestě napříč celou zemí, očekává jen samou nudu, kde nebudou ani děti jeho věku, ani videohry, jimiž by si mohl krátit čas. Pak ale… Přejít na celý popis

One Piece Legendární a nejúspěšnější manga všech dob, kterou můžete znát i z Netflixu, vychází konečně v češtině! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

ROZTOMILÝ ILUSTROVANÝ DĚTSKÝ PŘÍBĚH S DETEKTIVNÍ ZÁPLETKOU |

Když se jedenáctiletý Harrison „Hal“ Beck ocitne na palubě parního vlaku, aby svého strýce Nata, autora vlakových cestopisů, z donucení doprovázel na cestě napříč celou zemí, očekává jen samou nudu, kde nebudou ani děti jeho věku, ani videohry, jimiž by si mohl krátit čas. Pak ale zahlédne stejně starou dívku Lenny, která by ve vlaku rozhodně neměla být.

Lenny jede načerno a obě děti se rychle spřátelí. Cesta je rázem zajímavější, i když to největší dobrodružství na ně teprve čeká. Na poslední etapu cesty nastoupí i princezna s princem. Princezna má na krku obří diamant, a když dojde k nehodě, při níž se jí náhrdelník přetrhne, všichni najednou vidí, že drahocenný šperk je pouhý padělek! Podezření automaticky padá na jedinou osobu, která nemá ve vlaku co dělat: na Lenny.

Čas se krátí a Hal musí využít všechen svůj důvtip a pozorovací schopnosti talentovaného kreslíře, aby odhalil skutečného pachatele, očistil jméno své nové kamarádky a vrátil šperk dřív, než Skotský sokol dorazí do cíle cesty.

Sdílet 0

Nakladatel
Drobek
Rozměr
140 x 205 x 30
jazyk
čeština
Počet stran
280
Vydání
1
isbn
978-80-7585-712-5
Vazba
pevná vazba
datum vydání
19.10.2020
ean
9788075857125
 • Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

  Nejenom, že je knížka čtivá od začátku do konce, kouzlo jí také dodávají překrásné ilustrace, které vypadají, jako kdyby je někdo do knihy přikreslil obyčejnou tužkou až poté, co byla knížka vytištěná. Ještě před první kapitolou je navíc mapa trasy Skotského sokola, na níž může čtenář sledovat, kde se vlak zrovna nachází.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • MonTěš registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Dcera (10 let) byla nadšená, přečetla za 3 dny :-)

  Přečíst více
 • Petra Horáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Pěkné detektivní dobrodružství, nejen pro děti. Všechny díly přečteny.

  Přečíst více
 • Tomášová Adriana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha byla pro syna k narozeninám 9.let, a musím podotknout že je spíše na komiksy. Ale tahle knížka ho uchvátila a byl z ní opravdu nadšený. Doporučuji

  Přečíst více
 • Andrea K registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Moc milá dětská kniha s detektivní zápletkou. Kniha je krásně napsaná a doplněná pěknými ilustracemi, příběh byl dobře vystavěný, rychle odsýpal a uvěřitelný v rámci žanru middle grade. Rozhodně doporučuji!

  Přečíst více
 • Ladislava Kristová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  U mladší dcery mám 3 vnučky jako schůdky. Také jsem čekala, jak se jim bude knížka líbit. Ale v této covidové době se věnují jen učení přes internet a na čtení knížek nezbývá čas, přesto, že jsou šikovné a dobře se učí.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora