Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy Jelínku Vladimír

Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy - Jelínku Vladimír

Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy

Jelínku Vladimír

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 199 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Banán

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 229 Kč

Banán

  • Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů E-kniha PDF ePUB mobi (Kindle) 212 Kč s DPH Ihned ke stažení

DOBRO.BLEŠÁK je místo čtenářům zaslíbené DOBRO.BLEŠÁK září všemi žánry a nízkými cenami. Doplňte si svou knihovnu novým čtením za pár kaček! Více informací

Popis

Má vlastně ještě cenu psát nějakou knihu o lidských pocitech? Vždyť o emocích už bylo napsáno snad téměř všechno... Pracovat se svými emocemi je jistý druh umění. Díky knížce pochopíte zákonitosti lidských emocí a dokážete pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality. Zkušený autor vás seznámí s pěti základními emocemi, jejichž sebereflexivní pochopení je nezbytným základem pro zvládnutí dále uvedených technik. Poznáte deset emocionálních situací, kterými každý člověk opakovaně prochází a podle svojí povahy a emocionální výbavy je zvládá s menším či větším úspěchem. Autor představuje základní přírodní obrazy - živly (oheň, voda, dřevo, země, kov). Pomocí vizualizací těchto živlů a výtvarného umění lze se svými emocemi pracovat na nejhlubší úrovni lidské duše. Jde o to, naučit se představit si správný a příslušný obraz určitého živlu právě v tom okamžiku, kdy člověk prožívá svou nepříjemnou emoci a chce se jí zbavit. Knížka je oproti jiným, které se zabývají emocionalitou nebo problematikou živlů, jedinečná tím, že srozumitelně popisuje, jak obrazy živlů fungují a jak s nimi prakticky a zábavně pracovat, aby se člověk zcela zásadně emocionálně posunul, dosáhl citové stability, štěstí a kvalitních mezilidských vztahů.Autor: "Pokud si čtenář z této knihy odnese byť jen jedinou myšlenku, která mu bude ku prospěchu, splnila kniha moje očekávání. Bude-li se čtenář ke knize vracet opakovaně, pak budu rád, že s ním budu moci sdílet hluboké pravdy lidské civilizace, kterých se tato kniha snaží dotknout."

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
1.11.2012
isbn
978-80-247-4609-8
ean
9788024746098
Jazyk
čeština
Počet stran
160
Vazba
Knihy - paperback
Rozměr
160x230mm

Jak si vede v knihy Dobrovský?

104621. v e-shopu | 89116. minulý týden

359. v Vnitřní harmonie, Smysl života |

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Karla Miklasová

    Asi nejlepší knížka na toto téma, co jsem kdy četla. Okamžité, překvapivé výsledky! Poprvé jsem četla půjčenou od kamarádky, ale musela jsem si ji koupit, abych ji měla po ruce.

    Kniha, Grada, 2012, 9788024746098

Další knihy autora